Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Jani67


Jani67
újonc

Nos néhány napja ismerkedem ezzel a készülékkel, előtte a Digi Humaxati teszteltem:))
Azok sem voltak mindig a legjobbak, de azért működtek és "kezelhetőek" voltak.Az elején még elfelejtették a csatorna lista beállításait ( később ezt is kinőtték). Nos ez a készülék nem fogja összekeverni! , mert még olyat nem találtam benne.Van ugyan egy kedvencek csatorna lista de ezt még egy beltériben sem láttam hatékonya működni( sok nyomogatás árán lehet kicsalni ) , itt konkrétan minden bekapcsolás után újra kell előhívni, és az eredeti csatorna számokat írja ki, csak a le fel nyilakkal lehet navigálni. Praktikusabb lenne egy memóriában tárolt újraszámozott lista. Ha nem vagy műszaki értelmiségi szinte kezelhetetlen.
Ma csak a listára vagyok kíváncsi Túl sok az információ.Itt azt hiszem lenne mit javítani.

Az Ip funkciók remélhetőleg javulnak majd később ez elég új dolog, én azért nem fogom a You Tube-ot a számítógéppel a sutba dobni, ha van saját csatornád rá fogsz jönni:Csak a kedvencek listád elejét tölti be. Ami az első lapra ráfér, a többi listádat pedig meg sem mutatja.

Műszakilag: azért a készülék hátulján egy sima videó jel kimenet elfért volna a többi mellet:)

Azért van ami tetszik is : a távirányító tanítható funkciója kifejezetten tetszik!:)

Ha valaki esetleg cáfolni tudja a csatorna listával kapcsolatos észrevételeimet, azt szívesen veszem!:) (tanulni soha sem szégyen:) )

Ja és elég gyér a műszaki ismertető anyag ( a beltéri funkcióinak a leírására gondolok) , talán éppen azért mert nincs mit leírni.

Szép napot mindenkinek:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.