Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Vakegérke válasza Tomate (#100) üzenetére


Vakegérke
veterán

Olvashatóbban kéne... :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#102) Tomate válasza Vakegérke (#101) üzenetére


Tomate
veterán

Jobb klikk--> kép megjelenítése vakegér :DDD :P

[ Szerkesztve ]

(#103) Vakegérke válasza Tomate (#102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyóvanna, megvan már. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) Reaper04 válasza Tomate (#100) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Ajajj :D Ez komolynak tűnik ... az a tventi milliön dollár, pláne annak a 40%-a :K

[ Szerkesztve ]

(#105) Tomate válasza Reaper04 (#104) üzenetére


Tomate
veterán

Nem értem miért írja a google, hogy legyek óvatos. :D

(#106) Reaper04 válasza Tomate (#105) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Én sem ... hiszen tök jó fejnek tűnik, kapsz egy tök könnyű "melóért" 1.800.000.000 forintot :)
Hol ebben a buktató ? :DDD

(#107) ejcsuka777 válasza Reaper04 (#95) üzenetére


ejcsuka777
újonc

Na most megint írt egy: willxx edward néven és szlovák google fordítással próbálkozott a szerencsétlen hülyéje... de most nem a barátja fiának, hanem a saját fiának akarná küldetni Nigériába- egy a multkorihoz közeli címre- a mobilt... de én már nem is válaszolok neki mert értetlen mint a cipőtalp :D hiába magyarázom, hogy külföldre nem küldök semmit :D

(#108) Vakegérke válasza ejcsuka777 (#107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha szeretsz játszani, akkor játssz vele. Hitegesd, ámítsd, tégy fel buta kérdéseket, ilyesmi.
Játszani jó. Már csak az a kérdés, hogy kedved, időd van-e hozzá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) Reaper04 válasza ejcsuka777 (#107) üzenetére


Reaper04
aktív tag

Szia!
Nálam is a fiának akart venni fényképezőt :)

De én is csak azt tudom mondani, amit Vakegérke : Ha van kedved, időd játssz vele :D

(#110) OPiiPO


OPiiPO
addikt

feladó: Johanna Tuuk <Reiner.Kristen@t-online.de>
válaszcím: "jilles@wanadoo.fr" <jilles@wanadoo.fr>
címzett: "johnnatuuk@msn.com" <johnnatuuk@msn.com>
dátum: 2018. február 14. 8:38 tárgy: Isten áldjon. küldő: t-online.de

Isten áldjon

Én vagyok Mrs.Johanna Tuuk, özvegy vagyok hosszú ideig tartó rákban. Az állapotom minden jelzője valóban romlik, és teljesen nyilvánvaló, hogy két hónapot nem fogok élni orvosaim szerint, és minden jelzésben az orvosi elemzést illetően. Ez azért van, mert a rák nagyon rossz stádiumba került, hogy nincs remény.
A kései férjem autóbalesetben halt meg, házasságunk idején nem tudtunk gyermeket produkálni. Az édesapám nagyon gazdag volt, és halála után örököltem minden üzletét és gazdagságát. Az orvosok azt tanácsolták nekem, hogy nem élhetek több mint két hónapig, ezért most úgy döntöttem, hogy megosztom e gazdagság egy részét, hogy hozzájáruljak a kevésbé kiváltságos Európában, Amerikában, Afrikában és Ázsiában kialakult fejlődéshez, különösen a probléma megoldásához a kevésbé privilegizált és az árvaház otthona.
Az interneten végzett keresésem után választottam, négy hétig imádkoztam és böjtöltem rajta, hajlandó vagyok kilenc millió ötszázezer eurót adományozni a kevésbé kiváltságosnak. Kérem, vegye figyelembe, hogy ez az alap bankban fekszik és az én utasításom alapján benyújtja a pénz nevében történő átutalását.
Végül is őszintén imádkozom, hogy ezt az összeget átruházzák, még akkor is, ha késő vagyok, mert meg kell tudnom, hogy Krisztus nélkül a vagyon megszerzése hiábavaló, és Istennek ígéretet tettem, hogy az alap lesz használja a kevésbé kiváltságos segítséget. Vegye figyelembe, hogy lefordítottam ezt a levelet, hogy megértsem, angolul írhatsz vissza

Várom a sürgős választ.

Isten áldjon.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#111) Reaper04 válasza OPiiPO (#110) üzenetére


Reaper04
aktív tag

:DDD
Szia! Nah ez jó :K
Új sztori... és ebből hogy lesz neki pénze? MI lehet majd az indíték ? :D
Küldj neki először XY $-t, hogy tudasd vele, biztosan szeretnéd-e a pénzét :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.