Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Kis lépés hátra a Realme-nek, nagy lépés hátra az emberiségnek :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#2) #27070592 válasza Donki Hóte (#1) üzenetére


#27070592
törölt tag

Kirázza tőle a meleg??
Fene a gusztusát.

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Igazából a C35 árazása nem sikerült jól sajnos. Mellétéve a Realme 8 és 9 is bőven elveri.

Illetve jó lett volna, ha a Realme UI 3.0 kapja meg ez is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) bollokcs80 válasza #27070592 (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igaza van, a Realme is le tud menni kutyába....

B.Cs.

(#5) Graphics válasza #27070592 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem vagyok egy nagy élharcos a témában ,de szerintem a megjegyzésed nem idevaló.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) novinyul válasza Graphics (#3) üzenetére


novinyul
veterán

Még jó hogy van ennél jobb Realme, jobb áron. Nem is igazán értettem ez a típust :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#7) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Van egy olyan sejtésem, hogy a Motorola E7 Power megbízhatóbban működik mint ez az "újdonság". A fapadosom eddig semmiféle kellemetlenséget nem okozott. Egyedül a készülékház hosszúsága a baj. De ez abszolúte egyedi nyűg. Kicsi a kezem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Szóra sem érdemes. Pénztárcára meg pláne nem érdemes.

(#9) DshadoW


DshadoW
tag

Semmi probléma, majd a piac beárazza. 3-4 hónap múlva simán 50k lesz.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#10) Graphics válasza novinyul (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Küllemre nagyon jó, kézbe is kellemes.

De en ezt kisebb méretben csináltam volna meg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Hanzi6


Hanzi6
csendes tag

Én használtam ilyen telót. Nálam meglepően gyors volt, nem döcögött vagy ilyesmi. Nekem csak pozitív tapasztalatom volt vele. Elvileg Android 12 is lesz rá én szerintem (Youtube-on láttam is videót). Szerintem jó kis telo!

(#12) A Molyember


A Molyember
tag

Anno ekkora hulladékokat 20-30 ezer forintokért árultak Android vonalon, nem 70 ezerért. :(

(#13) Ricardo válasza DshadoW (#9) üzenetére


Ricardo
félisten

Lehet, de ez huszat sem ér. :(

(#14) Morgenstern


Morgenstern
junior tag

Kár érte, pedig a külsőre szerintem vagány gép.

(#15) MozerMate19


MozerMate19
újonc

Pár napja vettem egy realme Narzo 50A Prime-ot 40 ezer forintért (szállítással együtt!). A panel elvileg ugyanez, bár fényerőben van ahol max 600 nitet írnak. Mindenesetre az összeszerelés, a kamerák, a gombok, minden megegyezik - egyedül az NFC hiányzik, illetve a töltő a dobozból, ami mondjuk erősen felháborított. A véleményem összességében eddig pozitív, a kamera szoftveren szerintem dolgoztak, mert a színek sokkal élénkebbek, az üzemidő 7 óra simán tud lenni, összeszerelésben kitűnő, nekem a normál használat mellett nem akadozott eddig. Akárhogy is, konkrétan a C35 feléért szerintem ezerszer jobb vétel az 50A Prime, mint a nagytesó. Illetve hasonló árszegmensben nagyrészt használt mobilok, illetve a ZTE A51 és Alcatel 1B szintű kütyük találhatóak, azokra meg a fentiek (és a továbbra is Android 11) ellenére is köröket ver.
Vagyis belsős alternatívaként szerintem egészen kellemes vétel lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.