Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

Ez így egyelőre 12 egy tucat kínai kacat karkötőnek tűnik.
Ennyiért szerintem inkább mi band 3. Az legalább már "kiforrott", és megy bandage-zsal. Ha a gond van akkor millió forum post segít.

(#2) vottokar válasza strogov (#1) üzenetére


vottokar
senior tag

Meg besz*rik a kijelzője egy-két év alatt. Tudom, hogy sokan ennek szinte örülnek (van "indok" újat venni), de nekem nem jön be. Most keresem a Miband2-őm utódját, mert már éjjel is olvashatatlan a kijelzője. Jó lenne valami egyszerű , olcsó nem a kismillió parasztvakító funkcióra kihegyezett kütyü, ami látható napon is zizeg, ha keresnek esetlegesen üzenetem , emilem jött, és nem kell pár naponta tölteni. Ez a Realme szerintem bukott a kijelző és a kicsi akku miatt.. :(

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#4) SkiDev válasza strogov (#1) üzenetére


SkiDev
senior tag

Esetleg aki pont most gondolkodott el rajta, a Mi Band 4 a MediaMarkt-ban 7.500 Ft-ért kapható akciósan színes kijelzővel, kissé okosabb kivitelben és - ha jól tudom -, akkor napfény alatt olvashatóbb megjelenítővel. :K
Nem rossz, de ennek 4.5-5k-ig le kéne mennie, és jó alternatíva lenne, ha valaki nem akarna még 8-10 ezret sem invesztálni egy okoskarkötőbe vagy kipróbálná milyen.
A magyar ékezetekért és a töltő kialakításért hatalmas plusz pont ettől függetlenül, ez a kettő megfogott. Elég gáz, hogy a Mi Band 3-am nem tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#5) vottokar válasza #20749568 (#3) üzenetére


vottokar
senior tag

Igen, az az egyik jelöltem. Most törpölgetek, hogy várjak még egy kicsit és vegyem az Band 5-öt vagy legyen a 4.
Ja és még egy hülye igény, lehessen nagy számokra "állítani" az óra kijelzést, hogy lássam is alapesetben. 50 múltam, sajnos kell...

[ Szerkesztve ]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

En kicsit szannek ra tobbet, hogy tobbet is kapjak.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Fred23 válasza SkiDev (#4) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mi Band 4 akkor tényleg sokkal inkább ajánlott, szerintem én is azt veszem ajándékba. 7,5k-ért nem tudok jobbat.

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem még mindig a Honor Band 5 a kedvencem.

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Én egy Huami amazfit cor-al vagyok teljesen elégedett!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) strogov válasza SkiDev (#4) üzenetére


strogov
senior tag

"Esetleg aki pont most gondolkodott el rajta, a Mi Band 4 a MediaMarkt-ban 7.500 Ft-ért"

Asszonynak meg is vettem mi band 3-at leváltani. Ennyiért akkor is megvettem volna ha csak egy óra kellene.

(#11) kapal


kapal
tag

Azért egy ilyen tesztnél elvárom, hogy a telefonra telepítendő szoftvert biztonságilag is teszteljék. Leginkább, hogy mennyi és milyen adatot lop továbbít a gyártónak.

A Honor Band 5 sport verziója kicsit butácska, de már 20 €-ért utánad dobják az amazon.de-n. 7.500 Ft-ért a Mi band 4 tényleg elgondolkodtató ajánlat.

(#12) twollah1976


twollah1976
őstag

A MiBand4 helyett inkabb az 5-t vennem.
Mondom en akinek 4-e van.
Teljesen meg vagyok vele elegedve, a rezgos ebresztest meg egyszeruen imadom, nem uvolt semmi a fulembe, hanem finoman rezegteti a csuklocsontom az "ora" es arra ebredek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok, melyik óra mér vércukorszintet? Már régóta várok egy olyan órára... de eddig egynél sem láttem említést

Nexus forever...

(#14) KISDUCK válasza -myself- (#13) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem olyan órát még nem készítettek.

(#15) NeRo28


NeRo28
aktív tag

eMAG-on a Mi Band4 mos 5990 Ft... :)

(#16) vottokar válasza NeRo28 (#15) üzenetére


vottokar
senior tag

Szerintem az a Smart Band M4 "koppintás". Miband 4-et én csak 10K-ért láttam emagon. Akkor inkább MM. ott 7,5K.

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#17) Mezcal válasza vottokar (#5) üzenetére


Mezcal
addikt

Most törpölgetek, hogy várjak még egy kicsit és vegyem az Band 5-öt vagy legyen a 4.

Mivel a Mi Band 5 szarabb lett, így nincs mit filózni rajta. Én nem váltok 4-ről 5-re, mert sok szempontból visszalépés.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#18) floratm


floratm
senior tag

Én döntésre jutottam. Berendeltem egy uj szijat a band 2s-hez:)

(#19) medica válasza Mezcal (#17) üzenetére


medica
senior tag

épp hogy pontosabban mér ami prioritás, jobban is látni a kijelzőjét, stb. Nekem 4 band van de megbántam a pontatlan mérés miatt (gyakorlatilag semmi értelme). Garmin vivosport 39k, pontosabb sokkal(!), gps-el rengeteg hasznos alkalmazással. Én azt venném most ha sporthoz kell.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#20) rigoberto válasza -myself- (#13) üzenetére


rigoberto
őstag

Kínai webshopban találsz olyat. És csak 10$ körül van. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.