Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) batai15 válasza Bog (#50) üzenetére


batai15
félisten

Kezdő ára annyi volt , jelenleg médiában 154k. Ne sufni bolti árat nézzünk , hanem hivatalosat szoktuk mondani annyit meg egy értelmuen nem ér .

(#52) Sys85 válasza batai15 (#51) üzenetére


Sys85
veterán

Bog nem mondott hülyeséget.
A52 Euronics 125k.Az 5G-s verzió a 155k!
A Realme 8 Pro a 4G-s verzió ellenfele,nem az 5G-s verzióé!

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#53) Graphics válasza batai15 (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

125 ezer a Samsung Storeban az A52, ez elég hivatalos...

Nem épp sufni [link] ez inkább a hivatalos

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#54) Graphics válasza Graphics (#53) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sőt, a MediaMarktban is 125 ezer..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#55) Noukoum válasza Graphics (#54) üzenetére


Noukoum
veterán

Durva ez az áresés így megjelenés után. De az tény hogy nagyon jó vétel.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#56) batai15


batai15
félisten

Mondjuk ez a Ghost effekt a kijelzőn még mindig meg van illetőleg a kijelzője épített olvasó még mindig nem penge.

(#60) haypro


haypro
senior tag

Ezekről a hátlapokról ideje leszokni, a POCO-val együtt (bár az nincs ennyire gáz). Lehet akár milyen jó az ár/érték arány, nem szeretnék ilyen bazári gagyi telefont magammal hordani.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#61) blueMerle


blueMerle
veterán

Felmerült bennem egy kósza gondolat, hogy a P30-asom erre cserélném, de a fotók minősége messze nem éri még el a P30 szintjét (tudom, igen, az anno majdnem flagship volt). Kár, pedig tetszett :(

(#62) janeszgol válasza blueMerle (#61) üzenetére


janeszgol
félisten

A P30-nak nagyon jó a kamerája. Videóban jobb, mint az S10+.

(#63) haypro válasza blueMerle (#61) üzenetére


haypro
senior tag

Miért akarnál egyáltalán egy 750 eurós (induló ár) flagshipet egy 300 eurós középkategóriás telefonra lecserélni?

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#64) janeszgol válasza haypro (#63) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Szerintem sem éri meg semmilyen tekintetben a csere. Inkább cserélnék a P30-ban akkut és kész. Maximum annyi lenne, ha az EMUI nem tetszik már a fórumtársnak.

(#65) doooo válasza janeszgol (#62) üzenetére


doooo
veterán

Videóban borzalom (jó, nem borzalom, de messze elmarad az S10-ektől, vagy a jobb videós kortársaktól) az a telefon. S9-nél is rosszabb. Szerintem összekevered valamivel (P30 Pro-val?).

[ Szerkesztve ]

(#66) Bog


Bog
HÁZIGAZDA


Csak hogy ez is meglegyen, ha már megígértem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#67) blueMerle válasza haypro (#63) üzenetére


blueMerle
veterán

Mert újabb, de más érv nincs mellette.

doooo: ahhoz képes komplett reklámfilmeket forgattunk vele 4K-ban DJI Osmo 3-al, és baromi jók lettek :D De ha te mondod.... :U

[ Szerkesztve ]

(#68) Postas99 válasza Bog (#66) üzenetére


Postas99
senior tag

Nem akarok kötekedni, de ennek a Galaxy Z Fold2 5G-nek ilyen vacak kamerája van? vagy csak én látom így?

(#69) Bog válasza Postas99 (#68) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát beltéri félhomályban egyik telefon sem jeleskedik annyira :)
De nem ez a legkirályabb kamera a telefonok között, videóban viszont oké. De azért nem olyan rettenetes.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#70) janeszgol válasza blueMerle (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Az öcsém és a felesége mese felolvasós videókat készített gyereknek. Hát az S10+ elhasalt a szobában. A P30 meg igen jól vette az akadályokat mind képben, mind hangban.

[ Szerkesztve ]

(#71) haypro


haypro
senior tag

A tesztek túlnyomó többsége alapján a képalkotással ellentétben tényleg nem erőssége a P30 szériának a videókészítés.
Az Apple ebben még mindig mérföldekkel vezet a konkurencia előtt, droid fronton pedig a Samsung hagyományosan az éllovas.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#72) doooo válasza blueMerle (#67) üzenetére


doooo
veterán

Mit mondok? Azt, hogy közel sem jobb az S10-eknél, főleg nem összesítésben. Ez tény. Ettől még ti 3 órás nagyjátékfilmet is forgathattatok vele, nem változtat a tényeken.

(#73) janeszgol válasza doooo (#72) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerinted a P30 és P30 Pro kamerája mennyiben különbözik egymástól egy átlag ember szemével? Ráadásul én mindkettőt láttam, mivel én is összevetettem őket.

(#74) doooo válasza janeszgol (#73) üzenetére


doooo
veterán

S10 és P30 volt a téma. Méghozzá videóban. Azok különböznek, egyértelműen az S10 javára. Másrészt mivel mi nem "átlagemberek" vagyunk a témában, számunkra értelemszerűen a P30 és a P30Pro is különböznek, főleg videóban (ami nem is csoda, hisz eltérő kamerarendszereik vannak). Feltételeztem, hogy írásban összekeverted a kettőt, mivel a dicséret inkább a Pro-t érheti. A P30 se túl rossz önmagában, de ha igazi (korabeli) csúcsokhoz mérjük, akkor elvérzik, legyen az az S10 széria, vagy a saját nagytesója, a Pro. Ez mind tény továbbra is. És ha újra felmerül az összehasonlítósdi, akkor is az lesz.

(#75) haypro válasza doooo (#74) üzenetére


haypro
senior tag

Csak megerősíteni tudom, a P30 (de még a P30 Pro is) egyértelműen gyengébb videóban, mint az S10 vagy az S10 Plus. Fotóknál már nem ilyen egyértelmű a helyzet.

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#76) blueMerle válasza doooo (#72) üzenetére


blueMerle
veterán

Valóban igazad lehet abban, hogy a megjelenésekor nem volt jó a videós része (visszanéztem most youtubeon pár akkori videót és bizony így van), de azóta érkezett hozzá egy rakás update, ebből kettő jelentősen érintette a fotós-videós képességeit, és most a videófelvételek nagyon rendben vannak, persze, biztos jobb nála az XY gyártó XY modellje, ez mindig is így volt, de abszolút hidegen hagy. :)) Nekem megfelel, ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#77) doooo válasza blueMerle (#76) üzenetére


doooo
veterán

"Nekem megfelel, ez a lényeg."

Így van, valóban ez a lényeg.

(#78) bence.adam96


bence.adam96
újonc

Sziasztok.

Én a sima modelt vásároltam "punk black" néven, ennek nagyon szép a hátlapja, nincs rajta a "DARE TO LEAP" felirat, anélkül sokkal jobb az egész

Maga a telefon is nagyon szuper, átlag userként nézek rá, nekem tökéletes, heti szinten jönnek rá a frissítések, szóval én teljesen megvagyok vele elégedve.

Egy kérdésem viszont volna.

Feltűnt, amikor kivettem a dobozból, meg a teszt fotókon is, főleg az előlapi kameránál látszik , hogy az előlapon úgy van rátéve az üvegfólia, mintha ha csak egy boltban vásárolható lenne rajta.

A kérdésem az, hogy szerintetek ez egy mezei üvegfólia amit "csak úgy" rátettek a gyárban, vagy ez a Gorilla Glass?, csak igénytelenül rá applikálva? mert ha neadjisten' megkarcolodik és cserélni szeretném, akkor nyugodtan lehúzható? Alatta a nyers kijelző lesz?

(#79) Sys85 válasza bence.adam96 (#78) üzenetére


Sys85
veterán

Az nem üvegfólia lesz,hanem sima mezei vékony fólia,nehezen hiszem hogy gyárilag temperes glasst raktak volna rá.
Amúgy típustól függetlenül az cserélhető,alatta a sima kijelző van,bámilyen üveget/fóliát rakhatsz rá.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#80) Benetnes


Benetnes
tag

Telenornál már kapható egész korrekt áron.... :)

(#81) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Kinek melyik a legfrissebb szoftver? Nekem aug.23. és a biztonsági szint 07.hó. Nincs frissebb vagy csak az enyém nem frissül? Telenornál vettem 1 hete. Akkor jött rá ez a frissítés.

Köszi
Hátha valaki olvassa...😃

[ Szerkesztve ]

Gábor

(#82) perzeus válasza perzeus (#81) üzenetére


perzeus
tag

"Hátha valaki olvassa..."

...hiú remények voltak.... :)

Gábor

(#83) csizs válasza perzeus (#82) üzenetére


csizs
aktív tag

Rákerestem elvileg jön hozzá az Android 12 is.
Nekem most ilyen telefonom van.
Nekem jobban bejön a Redminél. Samsungon viszont nem volt még.

[ Szerkesztve ]

1x éve a prohardveren!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.