Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batai15


batai15
félisten

Dolgozni kell még a szériával hogy valóban ár érték arányban jobb legyen , és valóban alternatíva legyen.

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Jó lett a cikk, grat 👍
Ezen még dolgozniuk kell.... :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Bibby


Bibby
addikt

Komolyan, azon a felső káván kellene lennie a kamerának? Ez kissé rosszindulatú megjegyzés, semmivel nem nagyobb mint más telefonokon.

A kameránál elég erősen reklámozott feature 3x veszteségmentes zoom, máshol azt írják semmivel nem rosszabb mint a többi telefonon a dedikált 8 megás tele kamerák. Ez mintha kimaradt volna a tesztből.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#4) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon erős lett a note 10 pro és az a52 is, amellett nem tűnik annyira jó vételnek. De egyébként rendben van: jó kamera, jó kijelző, villámgyors töltés, jó üzemidő, kaphatott volna egy tetszett plecsnit.
Tesztet olvasva nagyon jó hogy nem csak gyártói 0-100%-ot mutattok töltésnél, de én kifejezetten örülnék egy 20-80%-nak is.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) MarciKING24


MarciKING24
tag

Nálam ennek a cikknek az "összegzés"-e viszi a prímet, zseniális. Vagyis inkább vérprofi és nagyon jól látja a dolgokat, dehát persze mi mást is várnánk el Bog-tól! :R

Straight outta Compton

(#6) yuing


yuing
őstag

Ez a felirat gáz a hátlapon, én értem, hogy a fiatalabb vásárlóközönséget célozzák, de basszus, szerintem inkább ellenszenvet vált ki a termék iránt. Legalábbis belőlem mindenképpen.

Az verdikttel maximálisan egyetértek én is.

(#7) janeszgol válasza Noukoum (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

Nekem is tetszik a telefon. Nem bajnok, az A52 elég erősre sikerült, de jó a kijelző, jó a kamera nappal (nekem nagyon teszenek a fotók és videók, és a videó hangja sem rossz). Akku idő is jó.

Ez egy jó telefonnak tűnik.

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát sokat nem lendít a a hátlapon a szép nagy felirat, akkor legalább a Realme-t írták volna rá

Maga a gyártó szimpatikus, de a Snapdragon 720-ert kicsit szerintem karcos a 120 ezer

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Háát.. nekem a doboz dizájnja jobban bejön mint a telefoné.. De persze lehet hogy én vagyok rosszul bekötve.

(#10) Postas99


Postas99
senior tag

Egy ismeretlen feltörekvő márka, nem hogy jobban nem hoz és tényleg el lehet mondani hogy egy újszülöttnek minden vicc új, az azért gáz, hogy több mint 1 évvel ezelőtti ksézüléket átcimkézve másnéven kiadnak...
Az a kamera sírni való olyan gyatra képeket készít (házikó cserép ég találkozás) és sorolhatnám....
Az hogy megdöccen a szoftver a hardver alatt optimalizási hiba, még akkor is ha az animáció pattogós... mert azt lehet szabályozni.. a többit izomból kéne tolnia a hardvernek... A hátlap a bazi nagy felirattal olyan mint annó a ghettoblasterek... mikor az utcán a kisebbség bölböltetve vitte a vállán... ami ma már szép emlék.. itt a gagyi kategória fő jelzője.. a kevesebb több jobban nézne ki.. a 4 rezsós főzőlap... vicces.

(#11) Lavar


Lavar
aktív tag

Ennél ocsmányabb hátlapot még nem láttam.

(#12) doooo


doooo
veterán

A hátlap olyan mint azok a motivációs bögrék, amiket a spiritualitással, jógával, meg egészéges életmóddal foglalkozó ismerőktől szoktak kapni az emberek. :DDD

(#13) Cecevok


Cecevok
tag

Tisztelt Bog!
Már az elődmodell is AMOLED volt, a Realme 7 volt Ips lcd és 90 Hz-es...
"Szintén furcsa, míg az elődmodell 90 Hz-es kijelzőt adott, addig most ismét 60 Hz jár, noha a panel AMOLED-re váltott"...
Nem nyert...

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#14) Acélfarkas válasza Cecevok (#13) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

A kiragadott mondat előtt említi ezt, valszeg az elődmodellel a 7-re célzott. Elvégre a 8-as előtt a 7-es van. Lehet mégis csak nyert?

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

rn10pro jobb vétel szerintem, már csak az E4 kijelző miatt is.

(#16) Bog válasza Acélfarkas (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, a 7 Pro AMOLED volt, ez tök igaz. A sima 7 pedig 90 Hz IPS. Nem voltam egzakt eléggé (no meg a 7 Pro nem is járt nálunk, pedig abban 65 wattos a töltés, ezt sem értem, hogy miért lépnek visszafele, elég káosz).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) Noukoum válasza Acélfarkas (#14) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] Nem nyert.
A 7 pro tesztjében a specifikáció résznél 90hz van, ez javításra szorul. :R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) Cecevok válasza Acélfarkas (#14) üzenetére


Cecevok
tag

A 8 Pro-ról szól a cikk, amiknek az elődje a 7 Pro...
A sima 7-es más tészta...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#19) Bog válasza Noukoum (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jé, tényleg, 7 Pro is volt nálam, hát ennyire hagyott mély nyomot :D
Mingyá javítom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

Noukoum, Cecevok jogos. :R

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#21) esoember


esoember
csendes tag

Nekem hatalmas csalódás ez a telefon! Kamera fronton rém gyengén teljesít, és igazából, ahogy BOG is említette, nincs semmi kiemelkedő érdeme, amiért a honi vásárlók felkapnák a fejüket; pl egy extrán jól belőtt ár, vagy valami különleges feature miatt! Simán beleszürkül a mezőnybe, és ez nagy fájdalmam, mert titkon drukkolok/drukkoltam ennek a márkának, hiszen az X2 Pro-nál még megvolt a varázsa...

(#22) Sys85 válasza esoember (#21) üzenetére


Sys85
veterán

Még a mezőnybe se szürkül bele.Az azt jelentené hogy pont az hozza amit a többiek,de nem (a töltés tempóját leszámítva).
Gagyi hátlap (ránézésre nagyon olcsó hatású az a műanyag,a hatalmas felirat meg nagyon gáz szerintem),csak 60Hz Amoled (alapvetően nincs bajom a 60Hz-cel,de a konkurencia ennél jobbat ad hasonló áron),nincs sztereó hangszóró sem.
Ezért a pénzért inkább RN10Pro.
Ha ezért mondjuk 85-90ezret kérnének akkor egy szavam nem lenne,annyiért azt mondom ok.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#23) twollah1976


twollah1976
őstag

A Mobilarenanal latvany irigy tesztelok dolgoznak, hogy megfosztjak az olvasokat a tesztelt telefonokhoz gyarilag csomagolt tokok, tokba bujtatott telefonok latvanyatol?

Esetleg tobb penzbe kerul a tokos kepet, kepeket lekozolni es ezen sporol a Mobilarena?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) Bog válasza twollah1976 (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mindkettő. Főleg abban az esetben, ha nem provokatívan teszed fel a kérdést, hanem úgy, mint egy ember.
(Azt gondoltam, hogy egy áttetsző szilikon tok nem tart számot mérhető érdeklődésre. Ha ez ennyire nagy vágy, akkor majd hétfőn ideteszem a fórumba a képet róla.)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) twollah1976 válasza Bog (#24) üzenetére


twollah1976
őstag

Eddig szinte az osszes tesztbol kimaradt a telefon a tokban kep latvanya, ezert feltelezem, hogy a tesztelok a Mobilarenanal latvany irigyek.

Tudom van TeCso, meg a TeCson az adott telefonrol tesztek, ahol vagy megmutatjak a telefont a tokban (nem latvany irigyek) vagy nem mutatjak meg (latvany irigyek), a leendo kivancsi telefonvasarlo meg porgesse a videokat percszamra, hogy kepben legyen a telefonhoz csomagolt dolgokkal kapcsolatban.

En pl. kivancsi vagyok arra, hogy milyen tokot adnak a telefon melle, hogy ne azzal kelljen kezdenem a telefon vasarlast, hogy eloszor a messzi, tavoli kinaiabol megrendelem a telefontokot, majd bo masfel honap utan mikor megjott a tok raterhetek a telefon megvasarlasara.

Anno igy mar rosszul jartam, mert mire megjott a telefonhoz a tok, uveg, toronyora nyaklanccal addigra kijott egy ar/ertek aranyban jobb Xiaomi telefon.
A tok, uveg, toronyora nyaklanccal meg mehetett fel a Hardveraprora, ott meg nem nem biztos, hogy az en izlesen egyezik masok izlesevel.

Szerintem nem lehet nagy munka ket telefon a tokban kepet kesziteni, egyet elolrol kb. 45 fokos szogben, hogy mennyire all ki a kijelzo sikjabol a tok elol es egyet hatulrol, hogy mennyire vedi a tok a kamerakat ha lerakja az ember az asztalra.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#26) Bog válasza twollah1976 (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Eddig szinte az osszes tesztbol kimaradt a telefon a tokban kep latvanya, ezert feltelezem, hogy a tesztelok a Mobilarenanal latvany irigyek.
Én meg azt feltételezem, hogy ez simán ostobaság.

Ha olyan tok, hogy valamiért különleges, akkor az le van fotózva, ha egy sima áttetsző, filléres akármi, akkor meg nem, mert az minden esetben tökre ugyanúgy néz ki, plusz számos esetben a kép más, a telefon külsejének lényegesebb pontjáról készült kép mellett már nem illeszthető ízlésesen a szövegbe. De ha te pont akarsz venni egy Realme 8 Prót és a vásárlási döntésedben segít, ha látsz egy képet a tokról, akkor kapsz egy képet róla hétfőn.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) twollah1976 válasza twollah1976 (#25) üzenetére


twollah1976
őstag

Mert egy almas telefon eseten az ember bemegy a veletlenszeruen kivalasztott mobilos boltba es egy 25 kilos jutazsakbol ontik ki ele a tokokat amibol kenye, kedve szerint valogathat.

Ellentetben ahogy te is irtad egy ismeretlen markarol van szo ahol a nev hallatan csak vakargatjak a fejuket az eladok vagy valami olyasmit mondanak, hogy ismertem egy olyan embert aki latott a sarki zoldsegesnel egy masikat akinek a kezeben lehet, hogy ilyen markaju telefon volt, de ez nem 100 szazalek, mert a maszk miatt be volt parasodva a szemuvege.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) twollah1976 válasza Bog (#26) üzenetére


twollah1976
őstag

Szerintem sok ember dontese meg lenne konnyitve ha lenne kep a tokos telefonrol is.

(megyek csicsizni, jo ejt)

U.i.: a tokos kepet meg lehetne oldani ugy is, hogy a szovegben csak egy link van, hogy tok elolrol, tok hatulrol.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#29) Graphics válasza twollah1976 (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne hisztizz :))

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Cecevok válasza Sys85 (#22) üzenetére


Cecevok
tag

Létezik egy sima 8-as is. Kijelző/méret ugyan az mint a Pro viszont: 4/64 - 6/128, 64 mpx, Helio G95, 30w-os gyorstöltés, 5000-es akksi. Kb. 75-85e körüli ár.
De neki meg majd a Redmi Note 10S lesz a kis társa ha megjelenik.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#31) hegedus001 válasza twollah1976 (#28) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Az ilyeneket felénk jól megverték...... de szép világ is volt.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#32) janeszgol válasza twollah1976 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Nézd, ha alig kapható hozzá tok, akkor mindegy hogy néz ki a gyári dobozzal adottban, mivel azt vagy kénytelen használni. :)

hegedus001, én is (mi is, a gyerekek általában ilyenek) szerettem kigúnyolni az ilyen kis topa embereket gyerekként. Viszont felnőttként megvilágosodik az ember, hogy totál felesleges. És néha káros is.
Ha neki fontos a tokos kép, és Bog tudja teljesíteni még, akkor nyomassa!

[ Szerkesztve ]

(#33) Graphics válasza twollah1976 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tessék, és most aztán nyugi 2 napig.
Hétfőn rendelheted is, már ha komoly szándékaid vannak a készülékkel, így csicsizés után.
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) Wallasz


Wallasz
kezdő

Ez a hátlap valami botrány, főleg a felirat. De a kamerasziget szintén, az ember már szinte nyitja a gázt és készíti a gyufát, hogy feltegye rá az ebédet rogyogni. Ennyi pénzért nem úgy kellene kinéznie egy telefonnak, mintha a Wishről rendelnéd 30 dollárért...

(#35) Luck Dragon

Részemről inkább választanám a Redmi Note 10 Prot.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Cecevok válasza Luck Dragon (#35) üzenetére


Cecevok
tag

Azt sajnálom, hogy a Pro-nak elszállt a mérete. Maradhatott volna 6.4-es mint a sima Note.

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#37) Luck Dragon válasza Cecevok (#36) üzenetére

Xiaomit ismerve lehet már holnap lesz egy ilyen típusa is. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Nos, volt Realmi 6s tulajkènt úgy gondolom, ezzel most kicsit mellé lőttek. Sokkal olcsóbbnak kellene legyen, hogy labdába rúgjon.(hozzáteszem, mint ahogy az összes Realmi, akkor lesz érdemes megvenni ha esik az ára).
Richo

(#39) janeszgol válasza Richoo44 (#38) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem a realme most ott tart, ahol a Xiaomi is. Hogy a hardver jó, viszont szoftveresen fejleszteni kell.

(#40) Richoo44 válasza janeszgol (#39) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Imádtam a 6s-t. Volt pár érdekes bug, de azt a telefont nagyon eltalálták. És igen, teljesen jól látod mert ez volt a probléma, viszont van bennük potenciál. Szurkolok nekik mert szerintem az irány nagyon jó.
Richo

(#41) janeszgol válasza Richoo44 (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem egy 5i-m van. Sokkal ritkábban fogok telefont venni (legközelebb inkább akkor, amikor az összehajthatósak átlagosan lesznek), viszont realme-t még 1-2 darabot szeretnék kipróbálni.
Igen van bennük potenciál.

(#42) g2gti


g2gti
csendes tag

A Samsung store-ban ha leadsz egy régi törött nem működő telefont az A52 esetében a 125.000 ft-os árból tovabbi 10.000 Ft kedvezményt kapsz, így már 115.000 Ft a nyitó ár 140.000-hez képest :Y sztem ezzel az összes konkurensre rávert

(#43) twollah1976 válasza Graphics (#33) üzenetére


twollah1976
őstag

Latom nem jott at, hogy nem a tokra vagyok kivancsi hanem arra, hogy mennyire vedi a telefont a tok, hogy mennyire all ki a kijelzo sikjabol a tok elol es, hogy mennyire vedi a tok a kamerakat ha lerakja az ember az asztalra.

Megvenni meg nem fogom, mert annyival nem nyujt tobbet, hogy lecsereljem a Redmi Note 8 Promat.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#44) janeszgol válasza twollah1976 (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez viszont teljesen érthető. Amit Bog írt, hogy a hátsófertály kamera védelmét nem fogja megoldani a tok, abból arra következtetek, hogy nem lóg ki, hanem egy szinten van a tok és a kamera.
Arról sem találtam említést, hogy gyárilag van rajta screen protector? Az 5i-men alapból van, Tech Spurt azt mondta (YT csatorna), hogy gyárilag van ezen is, és az első oldal képeit elnézve van rajta fólia gyárilag.

(#45) Mercel válasza twollah1976 (#43) üzenetére


Mercel
senior tag

Az internet nagy. Hatalmas és végtelen.
Fogd meg magad és kezdj el képet keresni ne itt hisztizz.
Bé verzió megkéred normálisan és kedvesen Bog-ot, hogy "légyszi engem ez nagyon érdekelne, segítsetek már két egy ilyen és egy olyan képpel ., köszi."
Tudod honnan tudom?
Onnan, hogy kétszer is tettem fel nekik számomra fontos és gyorsan eldöntendő szakmai kérdést ami a munkámhoz is kellett és szinte postafordultával jött a válasz a szerkesztőségtől.
De ha flegmáskodsz itt, az nem a legjobb megoldás.

Marcel

(#46) Mercel


Mercel
senior tag

Nekem ez a mobil nem áll össze egy kerek egésszé.
Ha most akarnék mobilt venni és újat akarnék kb. ennyiért nem is gondolkodnék a Samsung A52-n.
Nem azért mert az tökéletes, hanem azért mert nagyjából tudható mire számíthatunk és azt kiegyensúlyozottan hozza.

Marcel

(#47) janeszgol válasza Mercel (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

Az A52 igen magasra tette a lécet nálam is. 3-4 év frissítés. 100 és 150k között azt venném meg a szolgáltatótól, de csak az 5G-s verziót.

(#48) Fall-N válasza janeszgol (#47) üzenetére


Fall-N
veterán

Hát az A52 mellett nem fog labdába rúgni. Se a Xiaomi mellett sem. Úgy 90-100ezer Ft között lehetett volna talán egy-két embernek alternatíva, de így nem tudom minek venné meg bárki is.

(#49) batai15


batai15
félisten

Mondjuk az a52 sem épp a legjobb ár érték arányú ... Tavalyi hardver 150k-s áron ,plusz még mindig vannak gyermek betegségei. Nem rossz telefon ,de tartom az állításom.

(#50) Bog válasza batai15 (#49) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

120 lesz az a 150 most már 😉
És azért az OIS+IP68 kombó eléggé kiemeli az árszintből, noha a chipset lehetne combosabb.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.