Hirdetés

2020. november 29., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Flexman

Flexman
csendes tag

Jó kis telefon, és már 75-ért is hozzá lehet jutni! :)

(#2) Doki42

Doki42
senior tag

Köszi a tesztet. :K
" Ennél még az üveg is gatyábban néz ki ennyi" ez furi nem?

Honor 20pro - samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Alarikman

Alarikman
aktív tag

Nagy piros pont a Realmi-nek. Ez 70-80 körül erős alternatíva lesz.
Ejnye-ejnye. Mi lesz így veled Xiaomi?...
Nagyon jönnek a nyakára. Most Realme, hamarosan az Oppo is.
Egy kicsit bealudtak ebben az évben, nem lesz meg a tavalyi szuper évük, úgy érzem.
Habár a vírus talán őket érintette a legjobban.

(#4) pachito

pachito
őstag

Korrekt kis készülék lett ez ennyiért :K

Battle tag: kampec#2540, Origin: Midnightguide

(#5) janos68

janos68
aktív tag

Hurrá, egy újabb tepsi! Hiányzott, mint mókusnak az erdőtűz.

(#6) Engikrisztus válasza janos68 (#5) üzenetére

Engikrisztus
tag

Jogos. A 160+ -os telcsikkel már Dunát lehet rekeszteni.Van egyáltalán 2020-as,minimum közép kategóriás telefon 150 mm alatt,vagy környékén. Mikor látom a teszteket,hogy 16... mm,onnan nálam már kuka is. Egyszerűen nem tudom,mire cseréljem a jó öreg MI6-omat,nincs alternatíva,max tavalyi modellek közül.

Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.

(#7) batai15

batai15
nagyúr

Egy jó ideje figyelem a realme készülékeket , kifejezetten kívánatos készülékeket dobnak ki és kitűnő alternatíva annak aki stock közeli élményt keres, vagy nem szereti a miuit.
Szerintem idővel az egyre szánalmasabb xiaomit ők fogják váltani.
Maga az mtk soc viszont nálam fekete pont bármennyire erős is , soha nem volt olyan jó megoldás mint egy qc.
Rohannék is meg venni, de még gondolkodom, mert jó ideje azon agyalok hogy hosszú távon az iOS talán most jobban kiszolgalna.

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#8) Juhaszatti válasza Engikrisztus (#6) üzenetére

Juhaszatti
őstag

Samsungnál a Galaxy A41 149,9mm, az S20 151,7. Több nekem sem nagyon jut eszembe droid fronton.

[ Szerkesztve ]

(#9) D@niel válasza Alarikman (#3) üzenetére

D@niel
addikt

Félted a Xiaomit? Vess egy pillantást az eredményekre: q1 2020

Hominem te esse memento_🖋️

(#10) Watchdog

Watchdog
tag

... az a céges kapucsengő... :DDD

(#11) rdt89

rdt89
addikt

Az árazásig, csak olvasás közben mondogattam, hogy nem rossz, elmegy, nem rossz, de 100-ért nyitó árral ez nagyon nem rossz, 1-2 hónap és beáll nagyon jó ajánlatra.

(#12) Terentius

Terentius
senior tag

Tetszik a telefon, kár az Mtk socért. Talán az X50 elérhető lesz itthon is vagy az X3. De ahogy nézem az X2 is elég jó ajánlat még mindig.

Xiaomi MI 9 6/128

(#13) Bog válasza Terentius (#12) üzenetére

Bog
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

X50 Pro már nálunk van, jön itthonra is hivatalosan ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Alarikman válasza D@niel (#9) üzenetére

Alarikman
aktív tag

Azt vágom, hogy úgy egészben jól megy nekik és lassan, szépen növekednek, minden téren.
Az árérzékeny magyar és egyéb piacokon hamarosan meg lesznek szorongatva(közép kategóriában főként). A Huawei által hagyott űrben, mondjuk van elég nagy mozgástér. Mindenki erre hajt most.

[ Szerkesztve ]

(#15) tothmaxy182

tothmaxy182
őstag

Frankó telefon.
A teszt olvasása előtt a speckókhoz ugrottam, és megnéztem van-e benne NFC, mert ezeknél az átkozott kínaiaknál ez még sajnos nem alap.
De szerencsére van. Ha az ára leesne 80ezer körülre, akkor szuper vétel lenne.

Minden szavam magánvélemény!

(#16) Bertiee

Bertiee
aktív tag

Ki a hivatalos magyar forgalmazó? Milyen lehet vajon a szervize?

(#17) Rocket6

Rocket6
aktív tag

Nem lett ez rossz telefon árában, bár nekem vannak kétségeim az MTK soc kapcsán, egy idle fogyasztást megnéznék illetve, hogy rendesen belakva egy hónap után milyen teljesítményt fog produkálni.

(#18) D@niel válasza Alarikman (#14) üzenetére

D@niel
addikt

Szerintem az árérzékeny piacot sem kell félteni: hamarosan elérhető a 9S itthon, ami hivatalosan is olcsóbb lesz, mint a Realme 6, ill. ma jelentették be az X10, és X10 4g-t - gizchina-n utána lehet nézni - ezek pedig ismét barátibb árakat fognak kapni.

A dolog tehát úgy áll (szvsz), hogy a Xiaomi lépés előnyben van az általad említett márkákhoz képest, így mindig azok alá fog tudni menni árban, a gazdasági részt tekintve pedig pl. a Realme nem tud még olyan alacsony haszon kulccsal dolgozni. Ez pedig már látható: rengeteg indiai vlogger, tech csatorna inkább a 9 pro-t ajánlja a Redmivel szemben.

[ Szerkesztve ]

(#19) Terentius válasza Bog (#13) üzenetére

Terentius
senior tag

A sima X50-re gondoltam, de lehet abból nem lesz eu verzió.

Xiaomi MI 9 6/128

(#20) Ryoo válasza batai15 (#7) üzenetére

Ryoo
senior tag

Akkor neked a Realme 6 pro való, az már snapis, csak kérdés mikor lesz errefelé.

Samsung Galaxy S10 Lite, Lenovo Legion Y540

(#21) Bog válasza Ryoo (#20) üzenetére

Bog
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Júniustól. És az is már nálunk van :D

(#22) rigoberto

rigoberto
senior tag

Sok lesz már ez így..

(#23) RoBos válasza D@niel (#18) üzenetére

RoBos
aktív tag

Csak hát tudjuk, h a kínai belpiacos telók global verziói mindig drágábbak, és ki tudja mikor jön a Redmi 10X 5G/10X Pro 5G/10X 4G rebranded global verziója errefelé és, h mennyiért...

(#24) RoBos válasza Bog (#21) üzenetére

RoBos
aktív tag

A Realme 6s is kapható lesz majd, ami csak a main kamerában tér el a Realme 6-tól? :F
Csak mert akinek elég a 48 MP a 64 helyett, az már 199 EUR-ért (4/64GB) megveheti ezt a telót! ;)

(#25) INGJOKE válasza Bog (#13) üzenetére

INGJOKE
addikt

Várjuk már a tesztet. Tényleg van különbség az X50 pro és az X50 pro 5G között, vagy csak valahol így hívják, máshol úgy? :)

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev) +Polar Vantage M +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+ Logitech g903+ Jabra Elite Active T65

(#26) hallerlaller válasza Bertiee (#16) üzenetére

hallerlaller
addikt

Erre én is kiváncsi lennék, hol lehet megvásárolni hivatalos forgalmazótól?

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#27) joey04

joey04
titán

nem rossz, de inkább a note 8 pro kéne ebből a kategóriából.

(#28) Legendd

Legendd
senior tag

A hátlap Redmi Note 8T. Egy az egyben, és nem csak ez a modell hasonlít a Xiaomira :D

Alea iacta est!

(#29) Ryoo válasza Bog (#21) üzenetére

Ryoo
senior tag

Szuper köszi!! :)

Samsung Galaxy S10 Lite, Lenovo Legion Y540

(#30) Bog válasza hallerlaller (#26) üzenetére

Bog
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgy tudjuk, hogy hamarosan lesz MediaMartk és Edigital kínálatban.

(#31) hangyász2

hangyász2
aktív tag

Biztos én vagyok a kisebbség, de nekem jobban "beindul a nyelvem" a Realme-re a Redminél.

Persze valójában egyiktől sem, attól még messze vannak, mindenesetre sokkal előbb vennék ilyet. A BBK izgalmasabb, mint a Xiaomi.

(#32) D@niel válasza RoBos (#23) üzenetére

D@niel
addikt

Igen, de a Redminél az Xseries már a következő modell család, erre kell reagálnia majd a Realme-nek a jövőben, addigra pedig már kint lesz a Redmi 10 széria, és így tovább.
Sőt, valahol a Realme 6 csak a Redmi note 8-ra válasz, ha már ugyanaz a cpu, és kijelző méret.
Redmi note 9s pár hét, és itt is van (kb akkorra lesz elérhető a Realme 6 is), viszont erre pedig a 6 pro lenne a válasz, ez még jóval arrébb van, ha lesz itthon belőle valami egyáltalán.
Ezért mondtam a Xiaomi lépés előnyét, ami nem csak az árra érvényes, hanem hogy friss a modell, és elérhető.

Pár éve ugyanezt csinálta a Meizu-val egyébként (Note széria, ami szépen bedőlt, azóta jelentősen vissza esett az orosz, ukrán tech csatornákon ez a modell család, már a Meizu note 5 is lemaradottnak tűnt a redmi 4x-hez képest) , csak ők nem bírták a harcot. Rutin van.

[ Szerkesztve ]

(#33) hallerlaller válasza Bog (#30) üzenetére

hallerlaller
addikt

Na az jó hír, szolgáltatókhoz gondolom nem fog jönni? Közben megtaláltam van ilyen oldaluk mint a oneplus-nak [link] itt franciaországba kell visszaküldeni ha hibás, wayteq nem tervezi bevállalni a szervízt? Nagyot dobna a márka megítélésén.

"virus telefonban incsen.azt számítogépre tervezik nem kell félned érted." - by SuperVerda87

(#34) Noukoum

Noukoum
addikt

Rég vártam ennyire egy tesztet. Aki megakarja venni annak ezt a verziót ajánlom mert 75ezerért jelenleg talán a legjobb ár érték arányú telefon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) RoBos válasza Noukoum (#34) üzenetére

RoBos
aktív tag

Reméljük lesz Realme 6s is itthon, mert az tök ua. mint a Realme 6, csak 48 MP-es szenzorral, és (még) olcsóbban! ;)
Bár a Redmi Note 8 Pro még mindig jobb vétel sztem!

[ Szerkesztve ]

(#36) Noukoum válasza RoBos (#35) üzenetére

Noukoum
addikt

Ennél is olcsóbb? :)

(#37) RoBos válasza Noukoum (#36) üzenetére

RoBos
aktív tag

199 EUR a nyitóára a 6s-nek...

(#38) Noukoum válasza RoBos (#37) üzenetére

Noukoum
addikt

Elvileg a realme 6 alapmodell 230euró, hát nem tudom mennyivel lesz olcsóbb itthon szerintem max 5-10ezer forint között. Szerintem nem érdemes várni, kitudja mikor lesz az itthon elérhető.

(#39) gusthy válasza RoBos (#35) üzenetére

gusthy
veterán

Miért is jobb?

(#40) BRobee válasza RoBos (#35) üzenetére

BRobee
tag

Erre en is kivancsi lennek, miert is jobb vetel? Kulfoldi kamera teszteket alapul veve, a realme jobb. + 90hz

If I can see it and believe it, then I can achieve it. //Schwarzenegger

(#41) batai15 válasza Ryoo (#20) üzenetére

batai15
nagyúr

Igen , csak még azon is dilammazok hogy
Hogy akarok e elverni pénzt megint egy újabb gyártónak bizalmat szavazva ,majd esetlegesen csalódva. Én végig jártam az összes márkát, talán droid vonalon (sebesség normális rendszer , és annak támogatása hosszú távon , és enblock kompromisszum mentes készülék ) oneplus pixelek amik így nagyon szóba jöttek, viszont így nincs messze az iOS és apple készülék sem.
Annyira nincs kedvem megint újabb gyártóra pénzt kiadni amibe esetlegesen nem találom meg a számítást .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#42) Ezekiell válasza batai15 (#41) üzenetére

Ezekiell
addikt

1 hónapja van x2 prom, teljesen jó. Hosszútávon meg meglatjuk, de már készül az android 11 béta rá, szóval reménykedek.

"Az interneten terjedő összes idézetem igaz." - Darwin

(#43) őerik

őerik
újonc

Én bizalmat szavazok a márkának, és elnapolom a telefon vásárlást. Szerintem azért alaposan megzavarják majd az állóvizet. Kb. képen röhögik a nagy gyártókat. Ha nem szállnak el az árakkal, ahogy pl. a Xiaomi is kezd némelyik modellel, és tényleg jók a készülékek, akkor megvettek. :)

(#44) aronocs válasza Engikrisztus (#6) üzenetére

aronocs
tag

Egy jó állapotú használt Galaxy S9-cel szerintem jól járnál. Nekem sem jött be az ennél nagyobb formátum, de itt még kb. minden klappol, sík, lyuk nélküli kijelző, jack is van, stb.

Aut inveniam viam aut faciam.

(#45) jymri

jymri
csendes tag

Nekem 2019 november óta van redmi note 8 pro és azóta sem lassult be. Egyszer sem fagyott be. Előtte csak snapdragonos telom volt, amiről ez nem mondható el...
Nagyon energia takarékos. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

(#46) *Mukeey*

*Mukeey*
addikt

Jó szoftvertámogatással szuper márka lehet a Realme. Árban most nagyon ott vannak, ha tartani tudják és ez nem csak valami beetetés, amíg be nem futnak.
75ezerét jelenleg ennél jobb ajánlat nincs szerintem.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7Pro & Samsung Galaxy Tab S4

(#47) Hallosz válasza *Mukeey* (#46) üzenetére

Hallosz
aktív tag

Ez a fényerő kinti használatra nagyon kevés, napsütésben pláne karcsú.
De az is lehet, hogy csak az én szemem látja így.

Just do it

(#48) elfelejtette válasza Hallosz (#47) üzenetére

elfelejtette
veterán

Hát igen, ezt valahogy elfelejtette :DDD megemlíteni/kiemelni a cikkíró, hogy a nappali fényerő elég karcsú, főleg a konkurensként kiemelt RNote 8 Pro-hoz képest... :U

"Mint a leszakított haldokló virág, mint az ötmillió magyar, akit nem hall a nagyvilág" Ismerős Arcok - Nélküled ### LG Q6

(#49) aelod válasza Alarikman (#3) üzenetére

aelod
veterán

Egy kicsit bealudtak ebben az évben, nem lesz meg a tavalyi szuper évük, úgy érzem

Nézz szét kicsit mert lehet te aludtál be.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#50) batai15

batai15
nagyúr

Egyébként mi a netflix lejátszási specifikáció?

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.