Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nyolvcvanért jó...

(#2) #22743424


#22743424
törölt tag

Az értesítési led-re vonatkozólag van valamilyen információ? Vagy csak én nem találom?

(#3) matyikusz133


matyikusz133
tag

A leírtak alapján tetszik a telefon és maga a rendszer is nagyon. Szivesen kipróbálnám. Elég sok beállítási lehetőség van benne.

(#4) aprokaroka87 válasza #22743424 (#2) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mármint ez:)

[ Szerkesztve ]

(#5) #22743424 válasza aprokaroka87 (#4) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszi a guglit én is tudom használni :D csak mondom hát ha nem találtam benne és csak átsiklottam felette az MA tesztet olvasva. Egy szó mint száz nincs benne értesítő led. A konkurenciának meg inkább az RN8T-t mondanám. Abban van plusz NFC. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) nfsu17


nfsu17
veterán

miért a realme x2 pro sample videói vannak a képek alatt?

(#7) sfdrakex válasza #22743424 (#5) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

80 körül van a Note 8 Pro is, akkor miért a T lenne a konkurencia?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#8) #22743424 válasza sfdrakex (#7) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mert abban sznapi van. Persze ez megint csak felhasználás függő. Én magam részéről inkább egy RN8T-t vennék és még pénzem is maradna.Nem nyújt annyival többet mint amennyivel többe kerül .

(#9) helixP


helixP
nagyúr

Köszi a tesztet!
A pikk-pakknak mennyi a váltószáma? :DDD Hány perc volt hány % ?

(#10) aprokaroka87 válasza #22743424 (#8) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk lassan itt lesz az RN9T is, ha jobb lesz mint az RN8T akkor lehet megéri várni rá

(#11) #74170112 válasza matyikusz133 (#3) üzenetére


#74170112
törölt tag

:K Nekem X2pro van, és még tudom erősíteni, teljesen reális a teszt, jó a Color OS, nem kell tőle félni.
Hamarosan jön ki a Realme UI ami egy saját rendszer lesz a gyártó készülékeire. Ha igazak a pletykák, még több funkció és letisztultabb felület lesz a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#12) Bog válasza nfsu17 (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, hiba a mátrixban, mindjárt javítom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) #22743424


#22743424
törölt tag

Az is elfért még volna még a tesztbe az értesítő led hiánya mellett hogy UFS 2.1 tárolót használ a telefon eMMC helyett. Azért ez egy erős érv a telefon mellett szerintem. :) Első nekifutásra tényleg jó kis telefon.
UI: hamarosan jön a VIVO is az európai piacra.

(#14) RoBos válasza aprokaroka87 (#10) üzenetére


RoBos
senior tag

A Redmi 9 széria MTK Helio SoC-kal jön majd, így lehet az nem mkinek fog majd tetszeni...

[ Szerkesztve ]

(#15) aprokaroka87 válasza RoBos (#14) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Viszont a Redmi note 9 meg elvileg Snapdragon 675-el.

Viszont ha megnézed pl a Redmi 8-at, abban meg egy gyengébb Qualcomm SOC van, namost ha a Redmi 9-ben meg erősebb mediatek soc lesz, akkor az átlag user lehet azt választja, majd elválik persze:)

[ Szerkesztve ]

(#16) M0RGI


M0RGI
őstag

Szemeztem ezzel a telefonnal, csak kár hogy nem Amoled és, hogy itthon nem lehet kapni.

(#17) RoBos válasza aprokaroka87 (#15) üzenetére


RoBos
senior tag

Hááát, ahány oldal annyi hír, h mivel jön a RN9...

(#18) monti0222w válasza M0RGI (#16) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor ott az X2, erősebb is újabb is, s nem olyan drága sem, itt az euban is árulják globál verzió garanciával. :K
Ja, és amoled kijelzője van. ;)

(#19) RoBos


RoBos
senior tag

Amúgy kintről 183$-ért (kb. 56 eFt) nem olyan rossz vétel ez a teló...

(#20) citkar


citkar
addikt

"a Realme 5 Pro...hivatalos, hazai garanciás változatban kerül piacra" infóról valaki tud többet? Például, hogy mikor, hol árulnák és hol szervizelhető idehaza.

(#19) RoBos
Az adót és a vámkezelési költséget még azért add hozzá és máris 75 közelében vagy, szóval, ha 80-ért adnák itthon szerintem kevesen vennék Kínából (ha csak nem változtat valaki az árakon).

[ Szerkesztve ]

(#21) M@cika válasza RoBos (#17) üzenetére


M@cika
őstag

K30 5G - errefelé majd mittomén mi lesz a neve, mondjuk Redmi 10T. Snap 765, 120 Hz képfrissítés és hát ugye az idei év varázsszava az 5G.

Nasit a kis fehér medvének!

(#22) monti0222w válasza M@cika (#21) üzenetére


monti0222w
addikt

Amivel (5G) itthon egyelőre nagyon nem lehet érvényesülni.

[ Szerkesztve ]

(#23) M@cika válasza monti0222w (#22) üzenetére


M@cika
őstag

Minden operátornak "van" 5G bemutatott tesztje, a Vodának meg bekapcsolható frekije is. Gondolom be fogják kapcsolni.
(Személy szerint az 5G-t jelenleg fullos parasztvakításnak tartom, nem is arra találták ki, amire most egy csomóan gondolnak)

Nasit a kis fehér medvének!

(#24) Pityu. válasza aprokaroka87 (#10) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ja lassan itt lesz az RN10T is meg az RN11T meg az RN12T meg.... érdemes várni ne vegyen senki semmit :) annyival egyik sem lesz jobb.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#25) aprokaroka87 válasza Pityu. (#24) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

:D

Nyilván, pláne ha megint eljátszák hogy kihagynak belőle valamit, pl az nfc-t

Aztán majd kiadják a T-s változatot, abban benne lesz....

(#26) Pityu. válasza aprokaroka87 (#25) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ki tudja mit mahinálnak még a modell számmal is xytvz :) ugye eddig itthon hivatalosan prot-t se lehetett vásárolni most meg van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#27) Bandetad66


Bandetad66
csendes tag

Nem értem ezt a mediatek chip "hisztit"..
RM 8pro-t használok, Helio G90t chipszettel.. ami akármelyik felső közép kategóriás snapdragont elkalapálja ..(675,710,730G)

(#28) vanye


vanye
senior tag

"Nem járt még nálunk Realme okostelefon, de mostantól ez változik." Nem, egy darab sem, csak az X2 Pro, ugye, pár nappal korábbról... Értem én, hogy az 5 Pro az érkezési sorrendet nézve valszeg beelőzhette az X2 Pro-t a szerkesztőségben, de amikor az utóbbi készülék tesztje már négy (!) napja kint van az oldalon, akkor ne maradjon már bent egy ilyen mondat Bogtól a cikkben - pláne felütésképpen, nyitás gyanánt. ;] De tényleg.

Stern des Südens!

(#29) Bwin87 válasza vanye (#28) üzenetére


Bwin87
tag

Főleg úgy hogy a két teszt egymás után jött :DD

Sony Xperia 1 V

(#30) kukacfej válasza vanye (#28) üzenetére


kukacfej
tag

Mennyire gáz.
Ráadásul a hazai forgalmazásáról semmi bővebb infó.

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#31) helixP válasza Bandetad66 (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

Ugyan én nem hisztiztem, de nekem Pl a GCam portok miatt pl. fontos, hogy Snapi legyen benne. A teljesítmény nem igazán érdekel, nem játszom.
Nem rossz, akit kitől az MTK, ráadásul fejlődnek: is régebbenvolt gond a fogyasztással is, és a GPS-szel is, ezeket ha jól tudom már kiküszöbölték.

(#32) Pityu. válasza helixP (#31) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Én ettől függetlenül feltolom rá a gcam portot,ha nézelődsz a neten akkor videókban pl láthatod,hogy használgatják rajta és látható különbség is van.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#33) joey04


joey04
titán

inkább a note 8 pro.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#34) mikej95


mikej95
aktív tag

Redmi 8 sok szempontból nem tetszik, jól jönne valami hazai piacon is kapható ár-érték bajnok, Redmi 4X már nagyon köhög. Ugyanakkor más márkák ár-érték arány bajnokaitól egy rokon által használt Meizu M6 óta rettegek. Utolsó MTK procis tapasztalatom pedig az, hogy Snapihoz képest merül ezerrel és nem találja GPS jelet, cserébe bootloader-t 3-4 explotittal is fel lehet oldani nem kell menni kunyerálni gyártótól kulcsot. Persze azóta eltelt vagy 5 év.

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#35) juuzer


juuzer
addikt

"A kávákkal amúgy csalnak némiképp, lépcsőzetes kialakítású a készülék oldala, van a plasztik ház, ennek mintha a tetején ülne egy fekete színű lap, ami a kijelzőt is tartalmazza." - a Redmi Note 8T is ilyen nem? Meg összes olcsóbb telefon kb.

Vamos a la playa.

(#36) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

ez a fogalmazas olyan, mint mikor valamihez nagyon nincs kedvem, de baszogatnak h csinald mar, csinald mar, ezer osszedobok valami szart, ami javareszt korrekt, de itt-ott azert idegbol irok olyan baromsagokat hogy a macska rugja a masikat
nem tetszett....masfel oldalt olvastam el

-

(#37) Pityu. válasza mikej95 (#34) üzenetére


Pityu.
nagyúr

RN8 pro topikban írták már,hogy nem rossz a készenléti ideje meg egy srác írta 9 óra képernyő idő és használta is a telefont,Kicsit nekem olyan ez az mtk proci vs snapdragon mint az amd vs intel van aki még most is lenézi az amd-t pedig egyáltalán nem rossz.Egyébként bele raktak egy mtk procit a xiaomi meg dolgozott rajta,hogy jó legyen,ennyi.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#38) Noukoum válasza Pityu. (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

Sok embernek van rossz tapasztalata az mtk procikkal, régebben tényleg voltak gondok (bár a snapival is szóval..)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) Bog válasza Bog (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Cserélve.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) Bog válasza kukacfej (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Bocs, a CES előtt írtam még a leadet, akkor még úgy volt, hogy ez megy ki előbb, nem az X2 Pro. Javítottam. A forgalmazásról azt tudjuk, hogy MediaMarkt és Edigi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) kukacfej válasza Bog (#40) üzenetére


kukacfej
tag

Köszönjük :R

[ Szerkesztve ]

Ne légy más ha önmagad lehetsz

(#42) M0RGI válasza monti0222w (#18) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi, megnézem

(#43) monti0222w válasza M0RGI (#42) üzenetére


monti0222w
addikt

Szívesen, 80 körül megkapod akár az Amazonról akár a hivatalos eus oldalról, mégiscsak frissebb model! :K

(#44) Pityu. válasza Noukoum (#38) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Szerintem nincs olyan cucc a világon amivel ne lett volna már valakinek problémája :)
Vegyük pl a francia autókat sokan lenézik utálják leszóljak,de nagyon sokan csak hallották,hogy szar,mert ugye mondás is van rá,vagy kifognak egy szar gazdás használtat.Na nekem pl renaultom van és szeretem :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#45) M0RGI válasza monti0222w (#43) üzenetére


M0RGI
őstag

Hivatalos oldalon 100e és remélem szállítanak Mo-ra, mert pár hónapja még azt írták hogy sajnos nem.

(#46) monti0222w válasza M0RGI (#45) üzenetére


monti0222w
addikt

Amazon nem szimpatikus, többen is onnan rendelték meg? A garancia ott is adott, bár mintha a tesztben utaltak volna a Magyarországi megjelenésről!?

(#47) sfdrakex válasza monti0222w (#46) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

40 es hszben írta Bog, MM és Edigi amit hallott MOi forgalmazás.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#48) supervisor


supervisor
csendes tag

Ez a telefon egy az egyben ugyanazt tudja mint a Redmi Note 8 128GB.
Csak azt 80 e helyett 60-ért árulják idehaza. Esélytelen lesz ezen az áron a hazai árérzékeny piacon..
https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/xiaomi/redmi-note-8-128gb-4gb-ram-p507595179/#termek-leiras

(#49) rep3at


rep3at
őstag

Olyan árverseny alakult ki ebben a szegmensbe hogy ihajj.. Csak így tovább!

Forward thinking. كرر

(#50) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.