Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Imádo az Aston Martin DB(R)9-eseket. Nagyon klasz verdák.
Jó kis mozikat csinál EA reklámként nekünk. De viszont két dolgot nem értek.
1:
akinek nincs nete az hol látja mindezeket?
2:
miért nem adták ki hamarabb pl augusztus végén, így teljesen összeütközik a DIRT2-ővel.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) monguz82


monguz82
tag

Le kell porolnom a kormányt, egyre jobban tetszik! :))
Lehet mégis NFS lesz belőle?

Az ingame videókban miért mindig lámák játszanak? :W

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#3) Sundesz


Sundesz
őstag

Nekem csak az nem tetszik, ahogy az autók viselkednek. Össze-vissza csúszkált csórikám a pályán. De ettől eltekintve biztos élvezetes arcade móka lesz igényes tálalásban.

Hörcsög Powa'

(#4) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Egyébként a hír címét az első videóból ihletett kitaláltatni. ;]
félre értés ne essék belőle, mert nem szimulátor játék lesz a shift

[ Szerkesztve ]

(#5) Ice!? válasza monguz82 (#2) üzenetére


Ice!?
őstag

Mert apuci befizette a tehetségtelen fiacskáját egy körre, és bumm. Így lett a csokapik.

(#6) mad1


mad1
veterán

Elnezest ha rosszul tudom de ezt nem a criterion fejleszti? :B
#5) Ice!? :csokápik mi :DDD (ezen jot rohogtem)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#7) bishoplogan válasza mad1 (#6) üzenetére


bishoplogan
senior tag

[link]

Criterion majd a köv nfs részt fejleszti, én így tudom

(#8) proof88


proof88
addikt

tetszenek a tócsák, remélem a codemasters f1-játékában is lesznek tócsák meg vízátfolyások, mint a valóságban ...

(#9) .bableWes válasza proof88 (#8) üzenetére


.bableWes
őstag

én ugy tudom lesznek...

és remélem ez az nfs már jo fizikával fog rendelkezni... meg az utcára is vissza mehetnének :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#10) N3ST1C


N3ST1C
tag

Bár csak a játékot úgy eltalálnák mint a trailereiket :DDD

(#11) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Remélem hangulatos lesz, és tudnak bennünk motivációt kelteni az első pár pálya után is, hogy ne hagyjuk ott a felénél a játékot..., és végre egy olyan NFS lesz ami méltó a régi kopott, tépázott névhez...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#12) Kornl23


Kornl23
tag

Első videónak nagyon bejön a zenéje. Ha esetleg valaki ráismer küldhetne egy pü-t!
Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#13) volvoguy


volvoguy
addikt

nem azért de ebben lesz boxkiállás? mert akkor minek mutogatnának iylen videókat?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#14) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát most nem azért mondom, de ez rohadtul nem úgy néz ki mint a régebbi képeken videókban, kamm volt az egész, régi videókban sokkal részletesebben nézett ki belülről a kocsi itt meg semmi extra. Bár ezt már megszokhattuk hogy egy nagy átb..zás az egész.

[ Szerkesztve ]

(#15) BalaNce87


BalaNce87
addikt

.....

[ Szerkesztve ]

(#16) infectedmann


infectedmann
őstag

Remélem valami normális pontrendszeres dolog lesz és nem leszek rákényszerítve, hogy mindenképpen első legyen mert akkor alapból bukta nálam a game.

(#17) ChromeX


ChromeX
addikt

Valaki magyarázza már el nekem a cockpit blur hogyan jöhet létre? idota EA, meg ezaka hangok ütközésnél, és ahogy látom nem nlesz tul nagy baj ha valaki nekirongyol a másiknak sokat nem változott tőle az auto viselkedése

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#18) Adams007 válasza N3ST1C (#10) üzenetére


Adams007
tag

Hát ja, az nem ártana :DDD

Ezekben a videókban tényleg nem úgy nézett ki a játék, mint az előzőkben. A grafika erősen le van butítva. Nemsokára itt a megjelenés, akkor majd kiderül, hogy valójában milyen is lett

[ Szerkesztve ]

(#19) Mappa


Mappa
addikt

áhhhhhh japan series ...meg a CAR BATTLE WRX vs EVO ....hát készvagyok :R

csorikám elég nehezen találja az ideális íveket biztos a gridhez van szokva :DDD

nem kötelező megadni

(#20) nemethati


nemethati
senior tag

Remélem azért az ideális ívet jelző nyílat le lehet majd venni, úgy lehet kap 1 esélyt majd ha kijön :U

(#21) Enton válasza nemethati (#20) üzenetére


Enton
addikt

Ez a legjobban emlékeztető dolog ami a Pro Street-re hajaz. Abban ki lehetet kapcsolni, gondolom itt is ki lehet. Bajok lesznek ha nem.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#22) Ant@


Ant@
senior tag

Számomra ezekből a videókból három dolog derül ki:
1. szép a grafika
2. nincs fizika
3. nem törnek a kocsik
Végül semmi újat nem tudtam meg. ;]

(#23) Enton válasza Ant@ (#22) üzenetére


Enton
addikt

Törnek a kocsik bőven törnek, csak nem lesz hatása a versenyre a dolognak.
Az egyik videóban ahol mutogatják a menüt ott lehet kapcsolgatni:
-sérül
-látszólag sérül
-nem sérül

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24) Ősember válasza infectedmann (#16) üzenetére


Ősember
őstag

a videokat emgnezted? ott elmondja a fazon, hogy meg pusztan azert is kapsz pontot, hogy vegigmesz a palyan, nem is kell rendes helyezest elerned ....

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

hát nekem ez kb race pro szebb grafikával...EA nekem még egy olyan autos gamet nemcsinált amivel elvoltam jó talán az undergrund 2, sztem maradhatnának a fifánál meg az nhl-nél

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#26) adam520


adam520
tag

Kétségtelenül nagyon szép a grafikája, de egy Arcad játék marad, mert a valósághoz semmi köze fizikailag. A közel valósághű pálya autózásra ott a GTR2 !!!

Dr.Adam520

(#27) butcher eu


butcher eu
senior tag

tényleg kiadhatták volna hamarabb a játékot. addígra adják ki amire már külföldön leszek, és nem vihetem magammal a gépemet :O :O

(#28) ígyvanferi válasza Enton (#23) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezek szerint mégsem igaz, hogy nem lesz hatása a versenyre. Ugye ha van látszólag sérül, tehát a sérül már sejteti a negatív hatásokat.

(#29) raczger válasza ígyvanferi (#28) üzenetére


raczger
őstag

Viszont ahogy mutatta az egyik videóban, a kuplung pl le tud égni, tehát talán az ütközéseknek is lesz némi hatása a versenyzéshez ha már ennyit megcsináltak.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#30) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Toca Race Driver feeling. Bár az irányítás így videón keresztül elég érdekesen néz ki. Hol van ez a shif a pgr4 hez képest. 1, 2, 3 :Y

(#31) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

tetszik!viszont az nem h a videókon miért csak max 3 köros versenyeket láttunk?a GRIDnek is ez volt az egyetlen hibája, pár körös versenyek voltak a karrier módban
tiszta casual...

(#32) B.Gaboo válasza mad1 (#6) üzenetére


B.Gaboo
tag

Eddig tetszetős, bár csalódtam már nfs-játékban. (Pro steet sztem értelmetlen egy **ar volt)!
Undercover szószó, az kicsit lekötött, de közel sem a régi játékélmény. Hátha most...

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#33) Gondar


Gondar
tag

OMG!
Brands Hatchi pályát azért kicsit túlzásnak tartom berakni egy NFS játékba... brr....

(#34) renato válasza adam520 (#26) üzenetére


renato
aktív tag

haggyadmá a gtr2-ődet. :)) mondom én ezt aki iracingezik. ez is jó lesz, frankónak néz ki a normálisabb videókon a fizika. csak azért mert NFS nem kell fikázni, és szerintem nem lesz ez teljesen arcade. mellesleg a cockpit-blur az gondolom úgyis kikapcsolható, és mellesleg annyira nem is rossz szerintem, nagyon nagy tempónál az életben valószínűleg az utat lesed a szélvédőn keresztül, ami azt jelenti, hogy a műszerfalat homályosan látod, mert nem oda fókuszálsz... nem??
vicc. jó game lesz ez. az egyik legjobb autós EA játék. mellesleg a grafika és a körítés is nagyon jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.