Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

Ha az R6S így halad, minden oka megvan a játékosbázis elvesztésére. Technikailag egy hulladék most a játék, holott látszik az igény a taktikai FPS-ekre. Hajrá Ready Or Not, pirítsanak csak a Ubisoft alá, hátha észbe kapnak.

(#2) ribizly válasza Zedz (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Azért ez RoN a mostani állapotában nem igazán versenyképes még a R6S-el... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) oriic válasza ribizly (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így ezt azért nem jelenteném ki egyelőre, mert kb semmit nem tudunk róla.

Live-Die-Respawn

(#4) pRoject22


pRoject22
őstag

Én nagyon várom annak ellenére is ,hogy a ma kijött rövidke játékmenet videóra erős optimalizálás bőven ráfér, ezzel nincs is baj a játék még nincs kész.

UE4 engine-ben van bőven potenciál a többi a fejlesztőkön múlik, hátha tanulnak az Ubisoft gyermeteg hibáiból.. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#5) ribizly válasza oriic (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Én már semmit sem hiszek el azokból, amit ígérnek. És ez igaz minden fejlesztőre és kiadóra.
Csak arra tudok reagálni, amit láttam és/vagy kipróbáltam. ;]
Persze legyen jó, sőt jobb, mint a konkurencia! :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) estikornel


estikornel
tag

Siegetől azért szerintem elég messze fog kerülni, inkább coop-ot tudnék elképzelni mondjuk 5-6 fővel. A neten lévő "gameplay" videók alapján e-sport játék nem hiszem, hogy lesz belőle már csak a sightok működése miatt sem. De hát még úgyis van idejük, '18-ra tervezik, és az R6 E3 videója alapján sem tűnt elsőre kompetitív jövőjű játéknak.

(#7) #65675776 válasza estikornel (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért nem alkalmas esport-ra? Mi tesz bármit is alkalmassá arra?

(#8) Zedz válasza #65675776 (#7) üzenetére


Zedz
addikt

A hype. :)) :DDD

(#9) estikornel válasza estikornel (#6) üzenetére


estikornel
tag

Nem lesz egyszerű a sightokkal való célzás, túlságosan realisztikus szerintem, ami persze nem rossz. CS-hez, Siegehez vagy Codokhoz hasonlítva túlságosan komplikált, nagyon a Swat 4-hez hasonlít mintsem gyors és dinamikus játékra. A Siege pl season 1-2 óta majdnem hogy egy új játék lett, teljesen fergyolsult a játékmenet.

(#10) #65675776 válasza estikornel (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem is kell gyorsnak lennie. A legtöbb játékot pont a túlpörgetett játékmenettel tették tönkre. Az RTS-ek népszerűsége is akkor csökkent majdnem nullára, amikor ez elkezdődött.

Taktikai játékba meg főleg nem kell ész nélküli pörgés, mert a taktikus jellegét veszíti el vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.