Hirdetés

2022. november 28., hétfő

Gyorskeresés

(#3) rdt89 válasza Szoszo94 (#2) üzenetére

rdt89
addikt

Köszönöm a véleményedet. :) Nos 340 literes csomagtartó, így ha pakolni szeretnél bele akkor mély láda felejtős, ezt aláírom, mert volt benne, de nem használtam ki és a csomagtartó több mint felét kifoglalta. Igen hallottam, hogy az 1.2 3 hengeres kis fábiák is viszik a 170-et gond nélkül, Octavia van egy ismerősömnek még pedig valamilyen tuning cég verziós 300le-s és az mocskosul megy, csak a turbó ha elköszön a kocsitól 2-300 ezer sajnos. Szerencsére nem rezeg semmi az utastérben, mert annyira vastag és kemény műanyagból van minden, hogy még ököllel se nagyon lehet recsegésre bírni (sajnos tapasztalat be is dagadt a kezem), viszont a hátránya, hogy kemény a műszerfal, így ha nincs bt öv bekapcsolva és nagyobbat fékezel, eltöri lazán az orrot meg társait,karambolnál nem is merek belegondolni mit művelne az a műszerfal... :D Hát remélem megtalálod a kocsit amit keresel. Alfa nekem is nagyon tetszik, de költséges a szerelésük. 353-as Wartburgnak van egy brutális méretű csomagtartója még. :) Citroen Xantia az annyira le tud ülni autópálya üzemmódban, hogy épp csak, hogy alá lehet köpni. :) Vegyél egy kombi Passátot és abba befér a Jackhammer MTX . :)

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.