Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) huskydog17 válasza rdt89 (#13) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, láttam a másik két írásodat, de a rajzfilmesnél kizárólag sorozatok voltak felsorolva, egész estésekről ott nem esett szó, ezért nem hoztam ott fel azokat. Amúgy ott is írtam egy posztot.

A Kung Fu Panda esetében én néztem a TV sorozat mindhárom évadát is, szerintem az sem rossz.
A Lionsgate-et azért gyűlölöm, mert az Alfa és Omega-hoz több folytatást is készítettek, idén érkezik az 5. epizód, de az összes folytatás Wallmart exkluzív, így csak az USA-ban forgalmazzák. Összességében én nem vagyok olyan nagy filmes ember, igen kevés film van a piacon, melyek megmaradtak bennem, ezen kevés filmek egyike az Alfa és Omega első része és amikor közölték, hogy a folytatások nem jönnek Európába, akkor az egész filmiparban csalódtam.

A Madagaszkár 3. része nekem a cirkuszos téma miatt nem tetszett, gyűlölöm a cirkuszokat bárhol forduljanak is elő, a Nagy Vadon 3. részét is ezért dobtam a kukába, sose nézem meg többet.

A Derült égből fasírt 2. részét akkor igyekszem majd minél előbb bepótolni, köszi az infót!

A Lorax szerintem pedig egy abszolút kiváló tanmese, én azt kötelező tenném az általános iskolákban. :)

A Coraline és a titkos átjáró című filmet ugyan már rég láttam, de emlékszem, hogy a beszélő macska volt a kedvenc szereplőm (imádom az olyan filmeket/sorozatokat, ahol egy beszélő macska is van).

Az Egon és Dönci szerintem messze a legjobb magyar animációs film, elképesztően jó látványt és érdekes történetet kreáltak hozzá.

A Madagaszkárban a pingvinek valóban jó fejek, nekem viszont Julien és bandája a kedvenceim. Kár, hogy a 2. résztől már nem Galbenisz Tomasz Julien magyar hangja.

A Wall-E esetében a történet rendkívül tanulságos, az nagyon tetszett ott.

Amúgy a Volt-ot én azért néztem rögtön először németül, mert engem nagyon idegesít, amikor az eredeti neveket (személyneveket) a magyar verzióban szánalmas nevekre cserélik. Abban a filmben amúgy a galambok a legjobbak na és persze a hörcsög! :DDD

A Zambéziánál ugyanaz a helyzet, mint a Volt esetében. Németül tök jó, de magyarul nézhetetlen, emellett a magyar verzióban szánalmasak a személynevek.

Most már egyre nagyobb kedvet érzek egy saját ilyen listát készíteni, bár én nem hoznék fel sok tucatot, ahogy te, inkább olyan top10 vagy top20 lenne. Na majd ha egyszer lesz rá időm. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.