Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) rdt89 válasza marked one94 (#10) üzenetére


rdt89
addikt

Hát nekem talán egy hajszállal jobban tetszett mint az első rész. Nem éreztem annyira koppintás illatúnak. :)

(#11) bambano:
Azért nem teljesen, mert rengeteget lehagytam a listáról, mint a Lego kaland, Rio 2, Shrek 3-4, Doboztrollok, Csingiling, Piroszka és a Farkas, Csodabogarak, Mogyoró-Meló, Jégvarázs, Szörny Rt 2, Gru 2, Sammy Nagy kalandja 1,2, ParaNorman, Karácsonyi Artúr, A Párizsi Mumus, Rango, Anyát a Marsra, Légy a Holdon, 9, Aranyhaj, Coraline és a titkos átjáró, 51-es bolygó, Szörny mentőakció, Fel, Cincin lovag, Delgo, Wall-e, A Kis Vuk, Egon és Dönci, Mézengúz, Vexille, Harc a Terra bolygóért, Fedőneve Pipő, A Robinson család titka, Táncoló talpak, Elvitte a víz, Polar expressz és még sorolhatnám. Szóval elég nagy adatbázisból dolgoztam. De jogos a szemléleted, mert elfelejtettem odaírni, hogy ez saját szubjektív vélemény, így elnézésedet kérem. :)

(#12) huskydog17:

A Kung Fu Panda nekem is nagy kedvencem, mind a 2 részt mosolyogva néztem végig, sőt nevettem is sokszor hangosan rajta. A Lionsgate, meg észrevehetné a kalózkodásból jeles Oroszokat is. Nekem a Zöld urai a nagy kedvencem, mert az a két csiga benne haláli. :) Madagaszkárt egyértelműen a pingvinek miatt szeretem. :) A Volt-ot moziba néztem, annyira nem volt rossz a magyar szinkron, de Némettel nézni érdekes lehet.. Dragon Ball-t is néztem Németül de inkább volt vicces, mint jó, de azért kipróbálom majd. :) A Derült égből fasirt 2-t meg pótold be, mivel hozza az első rész színvonalát, egy jóra sikeredett folytatás lett belőle. :) Rajzfilm, Anime, Játék ezekről mind írtam, ha érdekel:
Rajzfilm: mesék

Anime:
Anime
Jó volt olvasni a hozzásdzólásodat, szeretem a hosszú véleményeket. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.