Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

De Bénán Néz Ki A Cím Minden Kezdőbetűjét Nagybetűvel Írni. Mi A Jó Benne?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) rdt89 válasza Winner_hun (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Az a Jó Benne Ami Nem Rossz :) De örülök, hogy azt veszed észre, és nem azt nézed amiről szól. Szeretem az olyan okos embereket nagyon akik nem is a témával kapcsolatban írnak, csak leszólnak dolgokat, mert ők különbnek érzik magukat. Tapsold meg magad, megérdemled. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Goose-T


Goose-T
veterán

Esetleg kezdd el megnézni Mijazaki Hajao életművét, ez átrendezheti a listádat egy kicsit.

Eladó gitáros cuccok: http://tinyurl.com/94uy6j9b *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#4) rdt89 válasza Goose-T (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Igen őt az Anime listámnál említettem, már mint tőle 1-2 művet, valóban jó műveket készít. Nem egy Disney színvonal. :)

(#5) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Trololol
Honoo Torippa
Trololol

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) rdt89 válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Őt még nem láttam. Lehet most előkerítem és meg is nézem. :)

(#7) Winner_hun válasza rdt89 (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd kinövöd;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) marked one94


marked one94
őstag

Nem is tudtam hogy van Repcsik 2 :o Az első részt még moziba néztem :B

A robotok meg a kedvencem ezek közül :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#9) rdt89 válasza marked one94 (#8) üzenetére


rdt89
addikt

A Repcsik 2 itthon csak DVD-n jelent meg, és a Robotok szerintem is egy nagyon jó alkotás lett. :)

(#10) marked one94 válasza rdt89 (#9) üzenetére


marked one94
őstag

Akkor azért nem hallottam róla :R Jobb lett mint az első? Mondjuk az első rész se volt nagy szám de tetszett ahogy megvolt animálva :)

You'll Never Walk Alone

(#11) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez nem a legjobb animációs filmek listája, hanem gyakorlatilag az összes animációs film listája.
szinte nem is találtam olyat, amit ismerek és nincs a listán.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Örülök, hogy másnak is van olyan remek szokása, mint nekem, hogy animációs filmeket néz. Jó nagy lista, én ennyit fel se tudtam volna sorolni, mert bőven nincs annyi, amelyek nálam maradandónak számítanak, a többségük felejthető.

A listádból nálam nagy kedvenc az Alfa és Omega, valamint a Kung Fu Panda mindkét része. Utóbbinál a 2. rész nekem jobban tetszik, míg az előbbiből a folytatásokat nem kapjuk meg, mert USA exkluzívak (roh*djon el a Lionsgate!)

A Madagaszkár első két része nekem is nagyon tetszenek, de a 3. epizód egy értékelhetetlen semmi.

Ja meg nálam még a listán lévők közül hatalmas kedvenc a Bolt (magyar címe: Volt). Ez viszont kizárólag németül jó, magyar szinkronnal viszont nézhetetlen, förtelmes.

A Derült égből fasírt első részét is szeretem, az a fantasztikus zenéjével fogott meg, de a 2. részt eddig még nem láttam.

Igazából a listádban szereplő alkotás nagy részéről hosszasan tudnék mesélni, hogy melyik mennyire tetszett és miért, de akkor km hosszú lenne a hsz. :)

Rajzfilmekről is tervezel egy efféle írást készíteni?

Talán én is készítek majd a jövőben egy hasonló jellegű listát, adtál egy jó ötletet. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#13) rdt89 válasza marked one94 (#10) üzenetére


rdt89
addikt

Hát nekem talán egy hajszállal jobban tetszett mint az első rész. Nem éreztem annyira koppintás illatúnak. :)

(#11) bambano:
Azért nem teljesen, mert rengeteget lehagytam a listáról, mint a Lego kaland, Rio 2, Shrek 3-4, Doboztrollok, Csingiling, Piroszka és a Farkas, Csodabogarak, Mogyoró-Meló, Jégvarázs, Szörny Rt 2, Gru 2, Sammy Nagy kalandja 1,2, ParaNorman, Karácsonyi Artúr, A Párizsi Mumus, Rango, Anyát a Marsra, Légy a Holdon, 9, Aranyhaj, Coraline és a titkos átjáró, 51-es bolygó, Szörny mentőakció, Fel, Cincin lovag, Delgo, Wall-e, A Kis Vuk, Egon és Dönci, Mézengúz, Vexille, Harc a Terra bolygóért, Fedőneve Pipő, A Robinson család titka, Táncoló talpak, Elvitte a víz, Polar expressz és még sorolhatnám. Szóval elég nagy adatbázisból dolgoztam. De jogos a szemléleted, mert elfelejtettem odaírni, hogy ez saját szubjektív vélemény, így elnézésedet kérem. :)

(#12) huskydog17:

A Kung Fu Panda nekem is nagy kedvencem, mind a 2 részt mosolyogva néztem végig, sőt nevettem is sokszor hangosan rajta. A Lionsgate, meg észrevehetné a kalózkodásból jeles Oroszokat is. Nekem a Zöld urai a nagy kedvencem, mert az a két csiga benne haláli. :) Madagaszkárt egyértelműen a pingvinek miatt szeretem. :) A Volt-ot moziba néztem, annyira nem volt rossz a magyar szinkron, de Némettel nézni érdekes lehet.. Dragon Ball-t is néztem Németül de inkább volt vicces, mint jó, de azért kipróbálom majd. :) A Derült égből fasirt 2-t meg pótold be, mivel hozza az első rész színvonalát, egy jóra sikeredett folytatás lett belőle. :) Rajzfilm, Anime, Játék ezekről mind írtam, ha érdekel:
Rajzfilm: mesék

Anime:
Anime
Jó volt olvasni a hozzásdzólásodat, szeretem a hosszú véleményeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) huskydog17 válasza rdt89 (#13) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Igen, láttam a másik két írásodat, de a rajzfilmesnél kizárólag sorozatok voltak felsorolva, egész estésekről ott nem esett szó, ezért nem hoztam ott fel azokat. Amúgy ott is írtam egy posztot.

A Kung Fu Panda esetében én néztem a TV sorozat mindhárom évadát is, szerintem az sem rossz.
A Lionsgate-et azért gyűlölöm, mert az Alfa és Omega-hoz több folytatást is készítettek, idén érkezik az 5. epizód, de az összes folytatás Wallmart exkluzív, így csak az USA-ban forgalmazzák. Összességében én nem vagyok olyan nagy filmes ember, igen kevés film van a piacon, melyek megmaradtak bennem, ezen kevés filmek egyike az Alfa és Omega első része és amikor közölték, hogy a folytatások nem jönnek Európába, akkor az egész filmiparban csalódtam.

A Madagaszkár 3. része nekem a cirkuszos téma miatt nem tetszett, gyűlölöm a cirkuszokat bárhol forduljanak is elő, a Nagy Vadon 3. részét is ezért dobtam a kukába, sose nézem meg többet.

A Derült égből fasírt 2. részét akkor igyekszem majd minél előbb bepótolni, köszi az infót!

A Lorax szerintem pedig egy abszolút kiváló tanmese, én azt kötelező tenném az általános iskolákban. :)

A Coraline és a titkos átjáró című filmet ugyan már rég láttam, de emlékszem, hogy a beszélő macska volt a kedvenc szereplőm (imádom az olyan filmeket/sorozatokat, ahol egy beszélő macska is van).

Az Egon és Dönci szerintem messze a legjobb magyar animációs film, elképesztően jó látványt és érdekes történetet kreáltak hozzá.

A Madagaszkárban a pingvinek valóban jó fejek, nekem viszont Julien és bandája a kedvenceim. Kár, hogy a 2. résztől már nem Galbenisz Tomasz Julien magyar hangja.

A Wall-E esetében a történet rendkívül tanulságos, az nagyon tetszett ott.

Amúgy a Volt-ot én azért néztem rögtön először németül, mert engem nagyon idegesít, amikor az eredeti neveket (személyneveket) a magyar verzióban szánalmas nevekre cserélik. Abban a filmben amúgy a galambok a legjobbak na és persze a hörcsög! :DDD

A Zambéziánál ugyanaz a helyzet, mint a Volt esetében. Németül tök jó, de magyarul nézhetetlen, emellett a magyar verzióban szánalmasak a személynevek.

Most már egyre nagyobb kedvet érzek egy saját ilyen listát készíteni, bár én nem hoznék fel sok tucatot, ahogy te, inkább olyan top10 vagy top20 lenne. Na majd ha egyszer lesz rá időm. :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) rdt89 válasza huskydog17 (#14) üzenetére


rdt89
addikt

Valóban írtad, valamit nagyon benéztem akkor. :D De abban is igazad van, hogy meséről nem készítettem listát, de ha te készítel nagyon érdekelne. :) Azért nem TOP listát készítettem, mert szerettem volna, ha itt fel lenne sorolva mindegyik amelyiket szeretem, így aki olvassa, és szereti az ilyeneket, de van köztük sok olyan amit nem látott, szép listája van. :) A Magyar szinkronban tényleg szánalmas, hogy mindent lefordítanak, de a cím adások se maradnak ki ebből. :D Én a bohócoktól tartok egy kicsit, mert 5 éves voltam amikor sikerült sunyiba megnéznem a Stephen King: Az-t :D :D :D Engem felzaklat teljesen Julien király. :) Amint kész a listád (ha neki kezdel tényleg), akár privát üzenetben is elküldve érdekelne. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.