Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Lorna olyankor feszült :P

megnéztük a gyerekkel, ő is nagyokat röhögött rajta.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) rdt89 válasza bambano (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Ezen csak nevetni lehet, annyira jól átgondolt remekmű! :) Nekem nagyon tetszenek a Riggs-Martaugh szópárbajok, akár melyik részt is nézem, a mai napig megnevettet, hiába láttam már 10-szer őket minimum. :)

(#3) Peterson_


Peterson_
addikt

Pont mostanában motoszkált a fejemben, hogy újra meg kellene néznem az összes részt....vagy századszorra.
Számomra egyszerűen megunhatatlan.

...és akkor már :)

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#4) rdt89 válasza Peterson_ (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Én is tervezem mégegyszer megnézni, mert ritka filmek egyike, ahol a szinkron is parádés. :) Zsír a link :)

(#5) Freiherr


Freiherr
őstag

Joe Pesci nagy benne,meg a klasszikus wc-s jelenet a bombával,még a Mítoszirtók is letesztelték a műsorukban.
Írom ezt a budin ülve. :DDD

XXX

(#6) marositech


marositech
senior tag

Eddigi legjobb filmek ever! :)
Még a paródiája is nagyon durva Emillllió Esztevezzel és "Muthafukka" Samuel L. Jacksonnal. :) "Haláli fegyver"

[ Szerkesztve ]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#7) Lord Myn


Lord Myn
senior tag

:C Egyszerűen az akciófilmek királya! bár megosztott a trón a Die Hard trilógiával (szándékosan írtam trilógiát, mert a 4-5. rész az erősen felejthető kategória abból a filmsorozatból).

Bármikor képes vagyok megnézni, bármelyik részét, ráadásul a szinkron is nagyon ütős, de eredeti hanggal is rohadt jó. Egyébként, ha csak centiméterrel is, de nekem a 2. rész a favorit.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#8) bambano válasza Lord Myn (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a dájhárd nem egy kategória, az akciófilm, ezek meg vígjátékok. inkább a rendőrakadémia az, amivel összehasonlítható... mondjuk Callahan őrmesterrel semmi nem összehasonlítható, de ez már egy másik történet...

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Lord Myn válasza bambano (#8) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Szerintem meg pont egy kategória, furcsa elgondolásod van a vígjátékról... (bár a Rendőrakadémiánál eltaláltad), nem nevezném vígjátéknak azt amiben a főhős depressziós, mert megölték a feleségét vagy amiben 16 éves gyereket ölnek meg, persze humor van benne bőven (akárcsak a Die Hard-ban), de inkább amiatt a filozófia miatt, hogy humorral minden sz*r elviselhető, amit az élet elénk rak...

Ezek igenis akciófilmek a javából, a vígjáték verziója a már említett Haláli Fegyver 1.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#10) bambano válasza Lord Myn (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

szerintem meg neked van furcsa elgondolásod. a die hard az akciófilm, gondolom, ezen van a kisebb vita. A halálos fegyver és a halálos fegyver 2 akció-vígjáték, ez elég nyilvánvaló mindenkinek, aki látta a filmeket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#11) rdt89


rdt89
addikt

Válaszok sorban, mindenkinek. :)

(#5) 00KID:
Azt láttam a mítoszekkal, és a budin ülve a legjobb szerintem is böngészni/játszani. :)

(#6) marositech:
A Haláli Fegyvert is láttam, nagyon jó jelenetek vannak benne, és kifigurázások. Samuel L. Jackson, meg kötelező szinte már minden létező filmbe/animébe/mesébe :)

(#7) Lord Myn:
Annyiban vitatkoznék, hogy azért a Die Hard 4 is remek film lett. Nagyon is aktuális volt a kiber támadás, és a látvány/poén is a helyén volt (nekem pont a 4.-ik rész a kedvencem). :)

(#8) bambano:
A Dieh Hard is akció vígjáték, akár csak a Halálos Fegyver, egy és ugyan az a kategória. A sérthetetlen, mindent túlélő rendőrök itt is, ott is jelen vannak. Láttam kommentjeid szerint a Die Hard csak akció, amivel vitába kell szálljak, mivel ott is remek fricskák, be-be szólogatások vannak, és John McClane megjegyzései oda mondogatásai teszik azt olyan élvezetessé,. Akciózások közben is meg tud mosolyogtatni, és a két sorozat között rengeteg párhuzam van. :)

(#12) spammer


spammer
veterán

Imádom őket, a kedvenc filmjeim között vannak, sőt, talán mondhatni, hogy a kedvenceim. Megunhatatlanok. Számomra 3-2-4-1 a sorrend, az első rész azért nem annyira erős, a Getzi Leo nagyon sokat hozzáadott a humor faktorhoz a többi részben, és én Reviczky szinkronjával szeretem. :)

A linkelt videó, amikor megbírságolják a gyalogost, az egyik kedvenc jelenetem. Meg az is jó, mikor Roger Dél-Afrikába akar menni, hogy csatlakozzon elnyomott testvéreihez, aztán jól kiosztja a birkaképűt. ;] Meg a liftes jelenet [link] :C

Szerencsére itt a 4. rész is elég jól sikerült, látszik is, hogy az még a '90-es években készült. Remélem, hogy sosem lesz folytatás/reboot/remake, ezek örök klasszikusok, így, ahogy vannak.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#13) rdt89 válasza spammer (#12) üzenetére


rdt89
addikt

Pont olyan sorrendbe írtad le, és úgy a részeket és kedvenc jeleneteidet, ahogy az én értékrendembe is van. :)

(#14) Lord Myn válasza bambano (#10) üzenetére


Lord Myn
senior tag

A #11-ben rdt89 leírta az én véleményemet is... :R Abszolút egyetértek vele.

rdt89: Jó finomítok: a Die Hard 4 szodával elmegy kategória, a problémám csak az volt vele, hogy rohadtul nem nőtt fel az elődök színvonalára. A Die Hard 5 viszont vitathatatlanul olcsó, sz*r ZS kategóriás film.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#15) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

2021.07.24
Most pörög a harmadik rész az első kettő után.

(#16) RandomName válasza lionshamlet (#15) üzenetére


RandomName
aktív tag

Acsivment ánlokked.
Ön kiérdemelt egy thread necromancer kártyát.... :)

Félretéve a tréfát.
Pont ezt a filmet szoktam felhozni a mára megváltozott filmgyártásra.
A mai szponzori vonalnak más elvárásai vannak.
Legyen polkorrekt, hozzon bevételt, nem lehet kínai a főgonosz, lehetne az egyik lmqbt tag, a másik pedig szellemi, vagy testi fogyatékkal élő?
Murtaugh folyamatos bullying alatt van, viccet csinálnak belőle, a családjából, ez ma megengedhetetlen.

Gyakorlatilag ezt ma ilyenre le sem lehetne forgatni. Meg sok más régebbi filmet sem.
Ezért kell minden filmbe Michael Bay..... :(

[ Szerkesztve ]

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.