Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Túúúúúúúúl hosszú. Darabokban könnyebben lenne fogyasztható.

Találtam pár filmet amit elrakok későbbre. (Ha végeztem az eddig 400+ tervezet animével. :U )

Nálam az eredeti tetovált lány az amit magamtól, nem a tévében adtak többször megnéztem. A fojtatásit csak 1x.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) rdt89 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


rdt89
addikt

Tudom, hogy hosszúra sikerült, de nem szeretem részletekbe írni, hanem egybe mert az ihlet darabokra szedve elszállna :) Na örülök, ha lett benne pár új film ami érdekelhet. :) Animek terén már szinte mindent kivégeztem, msot az új évadok befejezésére várok. :)

(#3) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

75-öst elcseszted :)

(#4) rdt89 válasza KaiotEch (#3) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm szépen, javítottam :)

(#5) Stanlee


Stanlee
őstag

A legényanya: annó a 90-es évek elején a családból összevadásztam a legjobb VHS recordereket és másoltam belőle pár darabot, mert akkora nagy szám volt. Anyukám ki volt akadva, hogy ilyen hülyeséget akár csak meg is nézek, én nagyon szerettem azt a filmet. Ha egyszer kiadnák BlueRay-en valami extended version-ben, extrákkal, tuto megvenném. De szerintem az eredetit is csak vmi szar VHS-re vehették fel. Ennyi volt a napi merengés gyerekkorom legszebb éveibe...

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#6) rdt89 válasza Stanlee (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Nem nagyon szeretem a Magyar filmeket, de ez egyike azoknak melyet én is bármikor meg tudok nézni. :) Én is megvenném, ha lenne jobb kiadásba, mert az egy mérföldkő volt nálam a vígjátékoknál. :) Nem sok vígjátékon tudtam annyit nevetni, mint azon. :) Örülök, hogy nem csak én látom így ezt a filmremeket. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.