Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) DraXoN válasza Tikakukac (#45) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

az én autóm ajtaja nem ilyen (akadós).. de volt már olyanhoz szerencsém (fogalmam sincs az adott modell gyárilag olyan-e vagy sem)...

nem mondtam, hogy normális, de tenni egyedül annyit tudsz max, hogy önmagadra figyelsz .. én figyelek... de mivel a többiek máshogy viselkednek és sokszor a "másikéba beleszarok" elvet követik (bezzeg én más dolgára jobban figyelek mint a sajátomra.. mindig is így tettem, és "csodabogárnak" néztek emiatt már a középiskolában is)...
De az általános emberi "morál" nem olyan, hogy tudd a másik is úgy fog viselkedni, vagy hozzáállni a dolgokhoz ahogy azt te tennéd.
Pár ha azt nézzük mi a "normális" akkor csak az elvet elemezve: "amit a többség tesz"... de emiatt a normális néha "nem normális" (nevezzük inkább "ésszerűnek")...

vagyis ha én vigyázok más dolgára, és más is így tenne az én dolgommal, akkor lényegében tényleg csak a baleseté és a figyelmetlenség maradna mint "kockázati tényező", de sokan nem figyelnek, nem érdekli őket... vagy csak annyira, hogy a sajátja..

normális esetben autót se lopnának.. még is megteszik (saját autómat is lopták már el, de más rokonomét is)... vagy csak rommá törték és "otthagyták" (aki összetörte, nem vette észre, hogy leesett a rendszáma, így meglett ki volt)..

az emberek sokszor mások nem érdeklik ... és persze lehet ez csak valójában a hangos kisebbség, de elő-elő kerülnek ezen problémás alakok... és "otthagyják" a nyomukat... de egy ajtó belenyitásra az évek alatt én is már lassan kb. csak legyintek (vannak más sérülések az autón).. egyébként én lehetőség szerint nyitom rá másokra, és élvédő is van az autó ajtaján... és arra is figyelek a másik autós be-ki tudjon lehetőség szerint szállni (ne álljak túl közel).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.