Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Egyszer Pécsen Árkádban parkolva csak úgy tudtam kihajtogatni magam a kocsiból, h az ajtót finoman rá kellett engednem a mellettem parkoló csillivilli Alfának. Másik oldalt sem maradt hely, a tükrök majdnem összeértek. Ennyi hely volt, kész. De nem lett semmi baja, még egy hajszál karc sem. Tudom, megnéztem, de nem voltam tőle ragadtatva, h így kellett kipréselnem magam. Odafigyelés kérdése az egész. De mivel nálam a biztonság az elsődleges szempont, már rendeltem ilyen rányitás védő gumi akármit. Igen, ettől jobban fogok aludni. Pár százast megér nekem az, h véletlenül se okozzak kárt más tulajdonában.
Ha parkolnom kell, igyekszem olyan helyet keresni, ahol legalább 3 autónyi hely van és beállok középre, vagy a parkoló végébe. Sokan nem szeretnek ennyit gyalogolni a kocsiig, nekem belefér. Kapkodásból, sietségből, tülekedésből mindig csak baj van.
Mindig vigyáztam a cuccaimra így a kocsival sincs ez másképp, de ezzel szerintem nincs semmi gond.
Egyébként igaz, h lehetnének szélesebbek a parkolóhelyek de ez sajnos nagyon sok esetben nem lenne megvalósítható. Viszont tény, h elkerülhetőek lennének a rányitásos/oldalbaszántós szituk nagy része.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.