Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Látom nagyon küzdötök joysefke ellen.
De szerintem kb. igaza van azon a szinten ahol mondani próbálja. De mindenki más már "nagyobb" káreseteket is belemond...

az én mostani autóm is amióta nálam van sok sérülést kapott ... többsége csak úgy "megjelent" rajta egyik napról a másikra (utcán parkolás) ... nem tudok mit csinálni vele.. Idegeskedek-e miatta? nem.. menj el egy olasz vagy észak francia városba ... kb. az új autók is körbe vannak parkolási sérülésekkel.. ehhez képest az itteni állapotok "normálisak".

Mondjuk a kedvencem a fényezett lökhárító .. annyi értelme van, hogy a kis koccanás hatására is több tízezer legyen a javítás, ha javítani akarja az ember.. kész hímes tojás lesz tőle az autó...

A lényeg:
teljesen normális ha néha egyik lökhárító a másiknak megy kicsit ... az egyik ajtó a másikhoz "hozzáér".. a fémen/műanyagon a fényezés meg extra érzékeny így könnyen sérül... Nem szép utána? Lehet, hogy nem, de egyből javítani se feltétlen életszerű... vagyis, az utcán tárolós körülmények esetén pár hónap után lesz másik ilyen "sérülés" is rajta...
aki meg nagyon aggódik más autójáért lehet kapni ilyeneket: [link]
Tessék szépen felrakni mindenkinek aki a sajátjáért aggódik, az aggódjon más autójáért is...
és akkor legyen sárvédő gumi is.. úgy 2-3 hete kaptam kavicsfelverődést az előttem menő autótól (vagy a szembejövő sávból jött? nem tudom pontosan) ... szép kis nyomot hagyott a szélvédőn ...

de .. használati tárgy ... ahogy "kopik" elszomorít, de ez már csak ilyen... egy-egy ilyen sérülést (magam részéről) nem tekintek anyagi kárnak, világvégének... csak velejáró következménynek, hogy birtoklok valamit ami a környezeti hatásokkal szemben védtelen... a fényezés elsődleges célja is nem az, hogy "mutasson".. persze szép ha mutatós, hanem, hogy védje a karosszériát a rozsdásodás ellen.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.