Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) joysefke válasza 66zio (#29) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

A túlzás az más, Te még mindig csúsztatsz.

Segítek, hogy megértsd a különbséget:
én végig kizárólag arról beszéltem, hogy a napi közlekedésben gondos, körültekintő vezetés mellett is előfordulnak apró sérülések, horzsolások, konkrétan ajtónyitásról és parkoláskor horzsolásról volt szó).

Részemről irreálisnak tartom azt, hogy ezekből az évente több alkalommal (ÉRTSD: én 13,5 év alatt 2 max 3 ilyen apró horzsolást okoztam, de én évi 2-3-at tuti bekaptam amíg az utcán parkoltam) előforduló apró károkból amelyek érdemben nem befolyásolják sem az autó műszaki állapotát, de igazából még a kinézetét sem. Mert nekem ne mondja senki, hogy egy 2-3cm-es kis horzsolás esztétikai tényező. Ha valaki full végighúz egy elemet az nekem már nyilván más kategória.

Szóval én nem érzem reálisnak azt, hogy az emberek évente többször ebből ügyet csináljanak (vagy engem akarjon rákényszeríteni valaki, hogy az üggyel évente többször foglalkoznom kelljen) ilyesmiből. Úgy hogy az ügynek a költsége tehát az elem számlával igazolt fényezése vagy éppen Bónusz fokozat csökkenése no meg a kárszakértőhöz járkálás meg igazolások beszerzése az eléri mondjuk az 50E forintot. Aztán 3-4 hónap múlva jön a következő mutatós karc.

Ezt én nonszensznek tartom. Lehet velem egyetérteni vagy sem, de ne kérd azt tőlem, hogy úgy gondolkodjak, mint ahogy 15 évvel ezelőtt tettem amikor anyukámtól kaptam kocsit és zsebpénzből tankoltam...

Attól még, hogy mész a tömeggel és leszarod, hogy kárt okozol másnak, attól még nem lesz elfogadható. Vagy ha így gondolod tessék lópikulát is enni, hisz 100 millió légy nem tévedhet.

Nem nagyon okozok kárt másnak. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.