Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) flymi válasza #90088192 (#20) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Aki meg azt akarja elmagyarázni, hogy mert éveket dolgozott egy autóért, hat tegye, csak azt nem értem minek -> Erre könnyen válaszolhatok neked a saját példámmal. 3 évig spórolgattunk a kocsira, h mire asszony terhes lesz és meg is jön a baba, biztonságos autóban tegyük meg a kilométeret. Légzsákok, abs, ami csak kellhet. A nyeszlett r19 rönyótól éppen ezért határozottan eltiltottam az asszonyt, h beüljön utasként (nincs jogsija), az a kocsi nem egy életbiztosítás. 3 év alatt két keresetből, de kis fizuból így vettük a millás (nem ér annyit egyébként) 2005-ös focus kombit. Ennyi.
Engem azért bosszantana ha összetörnék és nem is tudnék hirtelen másikat venni.
Ha egyedülálló lennék kutya-macska nélkül, akkor esetleg én is úgy állnék hozzá, mint te. De mivel nekem nincs 9 életem, mint egy cicának ezért fő a biztonság. Egy-két légzsáknál alább már nem adnám. 2019-et írunk azért most már.
Mindig elborzaszt, h pölö (ruszki karambolos videókat nézve) 50-es tempónál szembe sávba átcsúszó Lada és mondjuk ott szemből is 50km/h-val érkező modernebb kocsi karamboljánál a fapad autósnak mennyi esélye van bennmaradni a gépben holtan. Elmondom: sok. Ez egy százzal a betonfalnak tipikus esete. Kösz, én ebből nem kérek. :N

Remélem lejött mit akarok ezzel mondani. Kis pénz, normál autó, sok évig gyűjtögetés. Ez van.

Az autó egy tárgy, nem életcél, vagy befektetés, használva van kopik törik -> Ez így van. De ha már használom, akkor legyen jó, szolgáljon, juttasson el a-ból b-be uram bocsá hosszú utakon kényelmesen, ergó azért igenis törődést igényel. Nem kell minden hétvégén polírozni, az a ló másik oldala, de ha már megvettem (számomra) drága pénzért, akkor vigyázok rá.
A befektetés rész pedig épp lehet igaz is, egy régi ritka ferrari értéke minden évben egyre csak nő. Van akinek az a defektje, h ezeket a vasakat gyűjti és ápolgatja, istenem. Tegye ha megteheti, neked mit fáj? :D

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.