Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) joysefke válasza balajti (#15) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Tehát, ha csak egy karcolásnyira is meghúzod más autóját és netalántán tetten is ér a tulaj, még TE küldöd el az anyjába? Ez ám a hozzáállás. Remélem fordított esetben TE is szépen visszaülsz a karcos kocsidba és konstaatálod, hogy el lettél küldve ugyan oda.

Nos ha elolvastad a hsz-emet, akkor benne van, hogy körültekintően közlekedek, parkolok és nem nagyon húzom meg más autóját, ennek megfelelően olyan még nem történt, hogy meghúztam volna egy autót és pont tetten is értek volna. 13,5 évnyi bp-i közlekedésem alatt 2 max 3 eset volt, hogy enyhén meghúztam egy autót illetve ajtónyitásos karcolást (tudtommal) még soha nem okoztam (tudod, manapság már nem nézem annyira :) ). Szerintem ez elég jó arány.

még TE küldöd el az anyjába?

Ha egy apró piszricsáré karcolásról vagy egy kicsit nagyobb karcolásról van szó, ami lejön polírozással, akkor igen. Elküldeném az anyjába. Fizetni csak végső esetben fizetnék, töltenék ki betétlapot.

Remélem fordított esetben TE is szépen visszaülsz a karcos kocsidba és konstaatálod, hogy el lettél küldve ugyan oda.

Nem, én csak akkor kezdek el pattogni, ha valami kár is keletkezett. Egy kis karc az nálam nem a kár kategória. Már régóta nem az.

Nekem is meghúzták legalább tucatszor az autómat, rányitották az ajtót sőt bele is tolattak az oldalába úgy hogy horpadás lett. Ezek között tehát olyan dolgok is voltak amelyek KÁR-t is okoztak.

13,5 év alatt mindössze egyetlen egy ember hagyott nekem cetlit. Vele megegyeztem valami reális KP-ban aztán jó napot. Én nem nagyon okozok kárt és piszricsáré dolgokból ügyet sem akarok csinálni akkor sem amikor én vagyok a farok rossz végén.

Kis mini-karcolásoknál (bevásárlókocsi) nem is érzem reálisnak azt hogy bármelyik fél követeljen a másikon bármit is.

_______________

Még valami:

Azokkal akik nem tudják fenntartani az autójukat, és ebbe beletartozik az is, hogy néha bizony egy sűrűbb parkolóban meghúzzák, rányitják az ajtót, de mégis mindig szépen csillogó polírozott autóban akarnak feszíteni, na azokkal nem tudok együttérezni. Vegyen olyan autót amit fent is tud tartani. Ha műtárgyat szeretne, akkor azt vegye meg hétvégi autónak.

De mondom, neked nem tőlem kell félned a parkolóban, mert én nem szoktam meghúzni autókat, ajtót figyelmetlenül kivágni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.