Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) #00137984


#00137984
törölt tag

Székesfehérváron sem volt jobb a helyzet. Számtech és házimozi vonalon kevés jó vétel volt és hirtelen megfogytak az akciós termékek. Black Friday jelentését átmagyarositva Fekete Péntekre a lényegi része veszett oda. Vagyis itt Fehérváron az akciók olyan 5-23% közötti árengedménye az évközbeni ármozgásoknak köszönhetően elhanyagolható előnyt jelentettek a vásárlás idejében (Fekete Pénteken). Évközben időközönként akár ettől kedvezőbb áron vehettél meg sokmindent, ettől jóval nagyobb választékból válogatva. Most "kocka" user nézőpontból egész nap nézegetem az ajánlatokat és nem éreztem késztetést, hogy valamit azonnal meg kell vennem. Pedig szükségem van ám néhány dologra: 2-4TB WD Black vagy Gold HDD-re és egy itthon túlárazott SNES Mini konzolra. Ezekből nem találtam sehol best-buy vételt, mert az egész évben kinált magas árak fogadtak mindenhol. Vizes bolt, MM és az XD szinte csak készletsöprésre állt be, és csak elvétve akadt itt-ott egy jó ajánlatuk videókártyára (GTX 1080) vagy Full HD és UHD LED TV-re. Általánosságban megfogalmazva... Ez most nagyon gyengére sikerült megint. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.