Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) orion1025 válasza rdt89 (#9) üzenetére


orion1025
őstag

Sosem értettem miért kell terelni egy hirdetésben. Attól még nem veszem meg, mert elmentem megnézni, de közben a fele nem igaz a leírtakból, meg még lehet egy keveset alkudni is... A Golfot úgy vettem meg, hogy az eladóval konzultáltam, ő mondta mi lesz cserés rajta, és nagy meglepetés nem ért igazából egy jobbos féltengely cserét leszámítva. Az már egy másik kérdés, hogy az autó árának háromszorosát ráköltöttem, hogy egy normális kocsi legyen belőle, de én így is terveztem, hogy ne évente kelljen mindig bohóckodni vele. Verseny szűrők, Bilstein gátlók, Eibach ültető rugók, Audi TT szilentek, verseny légszűrő, normális bizonylatos sportdob, nyitott kati, új gyári füstös index és ködlámpa szett, stb kismillió karosszéria elem és a komplett beltér ülésekkel, tetőkárpittal, miegymással. Tőlünk már csak a temetőbe megy, de saját magamnak kókányolást és szart nem rakok/rakatok bele, ezt helyesen teszed te is. Sokan mondják, hogy ilyen régi autóra ennyi pénzt költeni egy vétek, de a szerelem az szerelem, én a legutolsó gagyi kis holmim is szeretem a lehetőségekhez képest patika állapotban látni, még ha nem kevés anyagiakat is emészt fel.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.