Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) rudi válasza HummeRC (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Hálistennek vaklárma volt, csak kontaktiba a motornál. Elsőre én is a hővédelemre gondoltam, mert ma jó meleg volt koraeste, meg hajtottam is rendesen, bár a szabályzó és a motor is érinthető volt, ami procihűtős tapasztalatok szerint csak úgy 50 °C, szóval RC-s viszonylatban még nem sok. Visszagondolva sejthettem volna, hogy ez lesz, mert akkor állt meg a tudomány, amikor állítottam a lengéscsillapítókon, és finomam (de azért határozottan) visszaejtettem az útra.

Ami az összetartást illeti, innen merítettem. Valamenyik nagyar oldalon láttam a fordítását is. Anno, amikor kezdtem autózni alaposan átrágtam - nagyon alapos iromány - de az Atom alig volt állítható. Most viszont újra nekiláttam, és szerintem elöl is az összetartás kell a stabilitás növelésére. Múlkor cserélünk kormányrudat és csapokat az igazi autómban, ott szemre elég rendes széttartást sikeürlt belőni (geometriás faszi mondta), minden kis hupli vitte magával oldalra a kocsit. Persze, egy négykerekes modellautó azért tök más, mint egy elsőkereke valódi.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.