Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ügyes, jó lesz ez :)

(#2) RC9 válasza Kalandor (#1) üzenetére


RC9
csendes tag

Köszi :))

(#3) Vladi válasza RC9 (#2) üzenetére


Vladi
nagyúr

Csinálj belőle rendes nagy cikket. Engem érdekel. Ha jól felépited, akkor lehet belőle egy fasza főoldalas cikk.

Kérdés: ami lapostan az alja egyben van, az nem merevebb, erősebb? Mármint a sok pici panel meggyengiti a szerkezetet?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Ringman válasza Vladi (#3) üzenetére


Ringman
nagyúr

normálisabb laptopoknál a belső váz (pl magnézium-ötvözet) is merevíti a szerkezetet.

pl így:

kép
bár ennek pont egyben van az alja, de régebbi hp business gépeknél alulról fértél hozzá a bővítési lehetőségekhez.

[ Szerkesztve ]

(#5) RC9 válasza Vladi (#3) üzenetére


RC9
csendes tag

Hali

A kérdésedre válaszolva a sok pici panel nem gyengíti a szerkezetet, mert azoknál a laptopoknál a merevséget nem a burkolat adja hanem a belső váz.

Amelyik laptop alján nem látsz paneleket, annak viszont a merevségét a burkolat adja, de ennek a belseje megvan erősítve, nehéz lenne ezt elmagyarázni képek nélkül. Ha kész lesz a folytatás abban lesznek képek és külön kitérek majd erre.

(szerk: majd szeretnék főoldalas cikket is a későbbiekben. )

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#6) Kalandor válasza Vladi (#3) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most vettem egy olyan üzletit, aminek fenéklemeze van csak, és szerintem merevebb mint az ablakos megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.