Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Nyíjjá' megfele!

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Bejegyzés sarkában kis x, tiltani először/másodszor/harmadszor a bejegyzést, aztán a következőnél a felhasználót a francba.

(#3) Mr X


Mr X
veterán

Épp most tiltottam az egyik ismerős összes bejegyzését, mert a "Van már Nemtetszik gomb" spam-jét minden ismerősének elküdte külön, de mindegyik egyesével megjelent az én üzenőfalamon. :W

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Még mindig sok a hülye.

Asszem mindenféleképpen!

(#5) r4z válasza Mr X (#3) üzenetére


r4z
nagyúr

Kommentár nélkül:

EczkE: Túlságosan sok. Már a 7. ismerősöm rakja ki. :(((

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) Mr X válasza r4z (#5) üzenetére


Mr X
veterán

Na ugyanez, kilométer hosszan.

(#7) r4z válasza Mr X (#6) üzenetére


r4z
nagyúr

Ne aggódj, nekem is van bőven, csak ennyi fér ki a képernyőmre. :D

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8) saguaro


saguaro
tag

Talán azért, mert ha rányomsz a "bekapcsolom a ....." gombra, leszed dropboxról egy fájlt, ami települ fb-re, és automatán mindenkinek elnyomja ezt a szart.

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#9) localhost válasza r4z (#5) üzenetére


localhost
Közösségépítő

... ám az se jobb, ha valaki kéretlen levelet küld ( = SPAM) a családom minden tagjának borítékban, névvel, címmel, vonalkóddal, hogy megkérdezzen egy pár kérdésben.
[Nem ezért küldtétek öt oda, hogy döntsön?]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10) Mr X válasza localhost (#9) üzenetére


Mr X
veterán

És akkor ne beszéljünk a postaládába tömködött 40 ablakcserés, 20 víz-gáz-fűtés szerelős és megszámlálhatatlan egyéb papírhulladékról.

[ Szerkesztve ]

(#11) raczger


raczger
őstag

Ez a spam/vírus vagy minek a készítője feltehetőleg, a kódban találtam linket ami a szorakozz.eu-ra megy és az adatbázis szerint ehhez a személyhez tartozik az a domain cím.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#12) r4z válasza localhost (#9) üzenetére


r4z
nagyúr

Az meg a másik. Bár mondjuk azt elég félretenni és nem foglalkozni vele (egyébként is csak egyszer kapod meg), nem nyomják az arcodba 20 perc alatt ötször.

Mr X: Mi a szórólapokból szerencsére keveset kapunk.

Raczger: Én nem mertem rákattintani, köszi az infót. :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#13) raczger válasza r4z (#12) üzenetére


raczger
őstag

Én se kattintottam rá, forrásból kilestem a linket amire irányít és egy olyan böngészőben nyitottam meg ahol nem voltam bejelentkezve fb-re, így biztonságosan ki tudtam lesni a dolgokat:) Egyébként először egy dropboxon lévő html fájlra irányít, aztán arra buzdít hogy egy js-t futtass le...

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#14) veector


veector
senior tag

Mi az a 94% lent?

(#15) koshmar


koshmar
őstag

Én a Facebook-ot is. ;]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#16) Воланд válasza veector (#14) üzenetére


Воланд
titán

Facebook translate

Bejegyzéshez: Nincs és nem is lesz dislike a Facebookon

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) r4z válasza veector (#14) üzenetére


r4z
nagyúr

A magyar fordítás állapota. Vagy mi.

woland_y2k: Igen, ezt én is megírtam (persze rövidebben) néhány Friedrich von IQ Betyár-hasonmásnak (R.I.P. RPCJS).

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#18) localhost


localhost
Közösségépítő

És az megvan, hogy a szemetelők a mai napon mind-mind iPhobe-osok ??? :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) koshmar válasza localhost (#18) üzenetére


koshmar
őstag

Akkor úgy látszik, én le vagyok maradva, mert még az életben nem Facebook-oztam telefonról. :W
Minek? Azért, hogy kiírjam az üzenőre, hogy "jajj, de uncsi a matek, lógjunk má el"...

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#20) r4z válasza localhost (#18) üzenetére


r4z
nagyúr

Gondolom ez is a spamrendszer része. Főleg, hogy 9-ből 1 ismerősnek van iPhone-ja, de az még internetet se látott.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#21) stevve válasza koshmar (#19) üzenetére


stevve
nagyúr

Én még jobban, mert nekem accon sincs. És nem is lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) koshmar válasza stevve (#21) üzenetére


koshmar
őstag

Hát nálam meg annyi, hogy regisztráltam vagy fél éve, aztán naponta 3 másodpercre felnézek, hogy van-e új esemény. ;]
Ha van, akkor akár napi fél percet is fent vagyok.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#23) Воланд válasza r4z (#17) üzenetére


Воланд
titán

A vicc az az egészben, hogy lassan minden hétre jut egy ilyen baromság. Azon nem lepődök meg, hogy a sok "magasan képzett" user kattintgat össze-vissza, azon már sokkal inkább, hogy ennyire spambiztos az fb. És akkor ők akarnak személyes adatokat kezelni/tárolni? Röhej.

Én fent vagyok, ott a nevem meg egy e-mail cím, amit úgysem használok semmire és ennyi. Kép nincs rólam, rám keresni nem lehet és nem posztolom ki, hogy mikor, hova megyek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#24) darál0w


darál0w
Jómunkásember

én beleszaladtam...bár direkt... :DDD

végigolvasgattam a mai nap történteket FBn és több volt a "nyomorultak ne spammeljetek , álljatok le a g*cibe a spammel, hülyegyerek bevetted?......és hasonlo spam, mint amit ez a progi generált.

szoval boldogítottam még kicsit kedves barátaim. ;] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#25) r4z válasza darál0w (#24) üzenetére


r4z
nagyúr

Ez még a jobbik eset :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#26) darál0w válasza r4z (#25) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nekik csak egy ujabb hülyegyerek. és még tovább fokoztam ezt...bocsánatot is kértem mindenkitől :D:D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#27) localhost válasza r4z (#25) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Dehogy jobb! Az én ismerőseim, barátaim körében a szándékos spamküldés, vírusterjesztés, hoax, mind-mind egy-egy tockost érdemel. Minimum! És szerintem rosszabb, mint a butaságból elkövetett click-mánia. :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#28) darál0w válasza localhost (#27) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

indulatbol elkövetett spamküldés volt. :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.