Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r4z


r4z
nagyúr

Ha esetleg van valami hozzá(m)fűznivalód, ne tartsd magadban! :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#2) Thome


Thome
addikt

Örülök, hogy vannak olyan emberek is, mint te! :K
Engem kitudnak idegelni hogy privát üzenetben bombáznak a kérdésükkel. Mire való a fórum, ha nem ezeknek a kérdéseknek a nyilvános megbeszélésére? :)

(#3) r4z válasza Thome (#2) üzenetére


r4z
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy egy idő után meg fogom bánni ezt a sok privátos segítséget :D
Mindegy, egyelőre tartom magam, türelmem úgy látszik végtelen.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#4) darál0w válasza r4z (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

tartsd meg jo szokásod.

nálam mindennaposak az ilyen esetek. ;) ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#5) lsebestyen


lsebestyen
addikt

én is szoktam segíteni:) múltkor egy tag tök jó arc volt, megmondtam, h milyet kell vennie, és amit én árulok az neki szar lenne, és engedett volna egy ezrest a termékeiből, csak sajna nem kellett éppen semmi, de azért jófej volt. van aki meg, meg sem köszöni :(((

(#6) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nekem is küldtek már olyan privátot, hogy: "Te mekkora arc vagy.. Bírlak.. :DDD " Kb hasonló érzésem lehetett mint neked.. :D

(#7) Воланд


Воланд
titán

[link] :B

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) 14adam


14adam
addikt

a legjobb az amikor az ember segít,de lehurrogják néha. Volt már erre példa nem is 1. A végén meg amikor kiderült,hogy nekem van igazam még egy bocsit se küldött :U
De szerencsére már kaptam nagyon sok köszönömöt is. Szerencsére ez elég sűrűn van :)

[ Szerkesztve ]

(#9) r4z válasza Воланд (#7) üzenetére


r4z
nagyúr

Hát 658 hozzászólással a témában meg is érdemled :K :R

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#10) r-chee


r-chee
őstag

Ha privátban ír valaki, én is segítek, ha tudok. Ha nem, akkor is kaparok elő néhány linket kiindulópontként. Sokan viszont nem képesek visszaírni, ha privit küldenek neki, s jó is a témában (adott topikban mindentudó s élkommentelő).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.