Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ja kicsit aprók az E90 gombjai. Megéri ez mellé? Nekem akkor éré meg ha tegyük fel nem lenne gépem meg notim. Magyarán az E90-es lenne a fő internetlérési pontom.
Azért elnézve a képeket kipróbálnám. :B

V1 vagy V2-es E90?

[ Szerkesztve ]

(#2) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nem is drága, sztem ez tök jó ár a nokia megoldásához képest.

(#3) razorbenke92 válasza Kolondrum (#1) üzenetére

Hát ja...Én mondjuk teljesen ki vagyok békülve az E90-el is. Ez csak azért poén mert Nokiáék azt mondják, csak az eredeti Nokia kellékek a jók, HP-ék meg azt hogy ez csak winmobilos készülékeknél jók.

Amúgy amikor lusta vagyok géphez ülni (pedig már be vagyok ruházva wireless billel meg egérrel is) akkor az ágyból MSN ezek valamelyik kütyün. (Sajna nincs laposom :() Ez így legalább segít, hogy kényelmesebb legyen. Továbbá a koleszban papíron nem szabad a laptop, szal marad az e90. De azoknak az embereknek minden laptop aminek qwerty je van. Alig várom a szeptembert, hogy mit szólnak majd ehhez :D

szerk2: v2

szerk1:
@vwpolopg: anyás, ha én ezt tudom...nekem nem került 2000forintomba sem...:D egyik ismerősömnek intéztem valamit, és hozzá kaptam egy kicsi plusszért...

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#4) Kolondrum válasza razorbenke92 (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Koliba marha jó lehet! :C Film jó minőségben, net, van minden. Nem félted h ellopják vagy valami?
Én ma azon lepődtem meg h a teraszról közzé tudtam tenni hogy hol ülök éppen a világban. (na ná h nem akartam le is állítottam) A google, panoramio minden lószaromba bejelentkeztem. félelmetes mennyire sokoldalú ha van net elérés. Ha nem lenne noti talán lenne BT billzetem mellé. Van amikor a noti túl nagy, akkor jó pl E90, vagy bármi kisebb készülék.

V2 alapból vagy hibrid? Enyém V1, de V2-essél alakították.

[ Szerkesztve ]

(#5) razorbenke92 válasza Kolondrum (#4) üzenetére

Én úgy tudom hogy nincs babrálva és alapból V2.
Nem féltem, elég jó hely, meg aztán mindig nálam van. Wlan sok helyen van az utcán, így ha eszembe jut megállok, jól szorítva előveszem a telefonom aztán adjadneki, és amíg nem nyitom ki, látom a szánakozó szemeket...

Annyit sajnálok, hogy csak 2GB ig bővül. De a PDA ban 8gega SDHC is van....

A noti túl nagy gondra jött az iPad meg a sok kis másolata. Erről írtam egy címlapcikket ami még mindig nem került ki...:( Sokáig tart az ilyen?

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#6) Kolondrum válasza razorbenke92 (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

A 8gigás Kingston-t is megeszi.

(#7) razorbenke92 válasza Kolondrum (#6) üzenetére

Ezt nem értem....

SDHC-t vettél bele, vagy csak sima SD és 8gigás?

Nekem azt írta a papír meg a net hogy max 2GB ezért nem is vettem nagyobbat.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#8) Kolondrum válasza razorbenke92 (#5) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az utolsó módosítás dátuma ha a jövőbe mutat akkor fog megjelenni. Na meg persze be kell ixelni h elkészült.

Nagyon figyelmesen nézd át a képeket
Milyen SW van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#9) Sonec


Sonec
tag

Olyan Pda-m van mint a képem csak betört a kijelzője :((( :(((

LC-Power Tápok Topikja: http://href.hu/x/d1cd

(#10) razorbenke92 válasza Kolondrum (#8) üzenetére

Aham, az elkészült megvolt...az utolsó módosítás dátuma már napok óta nem akar a jövőbe mutatni.
Amúgy pont azt néztem, hogy a te dolgaidat olvastam a háziállatról meg az RTL es bakiról meg stb...milyen véletlen hogy pont veled tárgyalok itt...:D
Am nekem a koli mindent kifizetett a B kategóriásra csak azért mert minden elsőre lett meg.

Érdekes gyűjtemény...egy ilyet én is csinálok...részben már a múltkor fotóztam hasonlót

Nem hiszem el....nagyot alakítottak akkor nokiáék ha már SDHC képes gépet csináltak...

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#11) Kolondrum válasza razorbenke92 (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

Majd ha átnézte egy fejes akkor a jövőbe fog mutatni.
Pici a világ. :B
Tehát az E90 megeszi a 8gigát lazán, sőt a 16-ot is, csak az már neccesebb. 8gigás SDHC-t 400-as szoftal tuti nyerő. Én úgy tudom, hogy az E90-es idejében nem volt csak max 2gigás NOKIA márkájú kari azért írták azt rá a maxnak.
Jó neked, én a koliig el sem jutottam volna, nem bírom azt a környezetet és szokásokat>korlátokat. :R
A gyűjteményt frissíteni kéne mert már csak 90%-ban igazak a képek. PL a digitet eladtam, ott az E90-es helyette.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kolondrum válasza razorbenke92 (#10) üzenetére


Kolondrum
félisten

[link] ez sincs a cuccok között! ;)

(#13) razorbenke92 válasza Kolondrum (#12) üzenetére

Cukik...:)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Milyen MSN progid van E90-re?

(#15) Samus válasza razorbenke92 (#7) üzenetére


Samus
addikt

2 GB felett minden SD kártya SDHC, jelenleg 32 gigál tart a szabvány, kereskedelmi forgalomban ekkora kapható. Vicces, mert sok (pár éves) eszközben van még 8 és 16 GB-s korlát is, holott a szabvány szerint kezelnie kellene a nagyobbakat is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) Kolondrum válasza Samus (#15) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudom! :K

(#17) razorbenke92 válasza Samus (#15) üzenetére

Ezt meg tudom cáfolni!

Ha nem hiszel nekem, akkor várj olyan szeptemberig, lefotózom amint egy SDHC-t nem támodató ezközbe egy NEM SDHC ellenben 4GBos kártya van.

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#18) Samus válasza razorbenke92 (#17) üzenetére


Samus
addikt

Ez lehetséges, de ma már nem kaphatóak ilyen kártyák.

Wiki:

Standard SD cards have an official maximum capacity of 2 GB, though technically they can store up to 4 GB.

Ma már hiába cáfolod, ez így van. De kötekedni nem szeretnék.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) razorbenke92 válasza Samus (#18) üzenetére

Nem nem is vettem annak:) Csak arra mondtam, hogy nem feltétlenül törvényszerű, hogyha 2giga fölött SD akkor az HC...:D

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.