Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nem tudom, nekem az Rayman - Origins nagyon tetszik. Jobban bejönnek a 2D-s irányítású plattform-játékok mint ez a 3D-s dolog. Dícséretes, hogy régi játékokat fel-HD-znek de nekem olyan pénz-lehúzás szaga van.

Xbox: kapeti

(#2) sto1911 válasza kapeti07 (#1) üzenetére


sto1911
veterán

A nem HD-s 3 is jo volt, hozta a 2D-s Rayman hangulatot, szerintem ez sem lessz rossz.

(#3) FragMaster


FragMaster
addikt

Jöhetne már egy új 3d platformer rész is. Hangulatilag a 2. rész jött be a legjobban, abból is szívesen látnék egy HD remake-et.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#4) kNG


kNG
senior tag

Én az eredeti Rayman 3-mal játszottam pc-n, egyik legjobb platformjáték! :R

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#5) rybank


rybank
senior tag

Imádom ezt a hangulatot. A régi Playstation-ös időszakot juttatja eszembe.

(#6) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

A Rayman2-t annó végigjátszottam, a 3 valami miatt nem akart rendesen futni nálam, ráadásul az irányítása is botrányos volt (lehet, hogy csak nálam, nem tudom). Érdekesnek tűnik ez a felújított változat, majd meglátjuk mi lesz belőle a végén! :)

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#7) Apika válasza kNG (#4) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is nagyon szerettem... :K

(#8) Ocarina válasza FragMaster (#3) üzenetére


Ocarina
aktív tag

+1 a második részre. Imádtam N64-en. :K
A 3 GC-s változata most is meg van, majd valamikor előveszem.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#9) maszi99


maszi99
őstag

Az első része a mai napig megvan hibátlanul, és játszható is gond nélkül :K
Imádják a gyerekek, és a nejem is :))

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#10) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

én meg most akartam megvemni a 3at GC-re...de lehet beszerzem mindkettőre

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.