Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taranti


Taranti
senior tag

Elnézve a jelenleg kapható RayTracing képes VGA-k teljesítményét, nem kell kapkodniuk.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#2) nkmedve válasza Taranti (#1) üzenetére


nkmedve
őstag

Az id Tech 6 motorral valószínűleg nem lesz olyan nagy gond a teljesítmény, mint az eddigi RTs játékban.

A Wolfenstein 2 4K-ban kb. átlag 100 FPS-t hoz egy RTX 2080-on. hogyha ebből elveszünk 40-50%-ot az RT-re (eddigi játékoknál kb. ennyibe került), még akkor sem vészes a helyzet. Akinek nem elég, annak ott van a QHD is mint opció (nálam pl. az az elsődleges felbontás, ritkán tolom 4K-ra).

[ Szerkesztve ]

(#3) Xaels


Xaels
félisten

PC-re 1 nappal előbb jön állítólag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) Lord Myn válasza nkmedve (#2) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Kár... :( Én FHD-ban tolom, úgy meg simán mennek az RT-s effektek. Alig vártam, hogy jöjjön egy újabb RT-s játék, mert amit a Tomb Raider-ben és BFV-ben láttam az nagyon jól nézett ki. Azért remélem a Control augusztusban már rögtön RT-vel jön ki.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#5) oriic válasza Lord Myn (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, azzal jon.

Live-Die-Respawn

(#6) FLATRONW válasza Lord Myn (#4) üzenetére


FLATRONW
őstag

A Vulkan Api átka. Ott kevésbé törődnek a sugárkövetéssel (DX12 alatt ott van a DXR), így az NV-nek kell belebuherálni, kiegészíteni a Vulkant, hogy menjen az RT.

(#7) Z10N


Z10N
veterán

Ez ilyen Far Cry Blood Dragon gag akarna lenni?!

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#8) Xaels válasza Z10N (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Nem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Taranti válasza nkmedve (#2) üzenetére


Taranti
senior tag

Lehet, én nem vagyok érintett. Ha neked RTX kártyád van, használd egészséggel, de azért ne az átlag FPS-ből indulj ki, az becsapós lehet.

Most hogy így belegondolok, az ismertebb tesztoldalak nem is tesztelték az új RTX ("Super") kártyákat Raytracing ON beállítással. :U

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#10) nkmedve válasza Taranti (#9) üzenetére


nkmedve
őstag

"Ha neked RTX kártyád van, használd egészséggel, de azért ne az átlag FPS-ből indulj ki, az becsapós lehet."

A minimumokkal sincs semmi gond a Wolf 2 esetén: [link]. Ha az RTX 2080 az új játékban is képes lesz folyamatosan 60FPS fölött maradni QHD-ben RT-vel akkor én teljesen elégedett leszek. Majd kiderül...

"Most hogy így belegondolok, az ismertebb tesztoldalak nem is tesztelték az új RTX ("Super") kártyákat Raytracing ON beállítással. :U"

Mi ebben a meglepő? Nyilván RT mellett is nagyjából annyival gyorsabbak a régebbi kártyáknál mint RT nélkül, cserében nem lehet összehasonlítani a konkurenciával. Lesz majd ilyen teszt is (a Hardware Unboxed-os csávók már dolgoznak rajta állítólag), de egyelőre nem túl releváns.

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Későn kapták meg a nokiás dobozt? ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) Cifu válasza Taranti (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Most hogy így belegondolok, az ismertebb tesztoldalak nem is tesztelték az új RTX ("Super") kártyákat Raytracing ON beállítással. :U

Eurogamer számít? A legújabb 2080 Super tesztjükben mindent láthatsz....

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) GreatL válasza Taranti (#9) üzenetére


GreatL
őstag

Az összes ismert tesztoldal letesztelt mindent DXR-rel, ami csak elindult nekik. Nem tudom a fals infókat honnan szeded, de ha nem vagy érintett jobb lenne ha nem vinnéd el a topicot OFF irányba. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#14) Z10N válasza Xaels (#8) üzenetére


Z10N
veterán

Pedig nagyon arra hajaz valahol.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) Cifu válasza Z10N (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Egyfajta reboot Wolfenstein sorozat része, amely a Wolfenstein: The New Order-el kezdődött 2014-ben, aztán jött a Wolfenstein II: The New Colossus 2017-ben. Ez a harmadik része ennek a sorozatnak (két kvázi spin-offja van, a Wolfenstein: The Old Blood egyfajta előtörténet a The New Order-hez, illetve elvben idén jön a VR-játék Wolfenstein: Cyberpilot.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) Xaels válasza Cifu (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Ez a Youngblood is Spin Off inkább. Az ára sem AAA.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) Lord Myn válasza Xaels (#16) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én is úgy tudom, hogy spin-off, főleg, hogy a főhös sem a megszokott (plusz, ugye, a cím is utalás a másik spin-off-ra: Old Blood -> Youngblood).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#18) Z10N válasza Cifu (#15) üzenetére


Z10N
veterán

Ezt vagom. A hangulatra ertettem...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.