Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ellia


Ellia
addikt

Írásodból úgy tűnik, hogy még nem próbáltad modolni a játékot. Ajánlom.

https://www.nexusmods.com/skyrim?tab=popular+%28all+time%29

(#2) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Nekem is nagy kedvencem volt az Oblivion, utána a Skyrim meg még azon is túltett, azóta nem is nagyon volt kedvem Oblivionhoz. Viszont a sok újrakiadás közben esetleg javíthatnának is quest/game breaking bugokat. Mert legutóbb amikor elővettem a játékot (nem volt 1 éve sem) azért hagytam abba mert annyi beakadt questline volt a journalban hogy nem volt kedvem válogatni, meg marhára zavart. Nemtudom lehetséges-e de a mostani Skyrim bugosabb, mint az első megjelenés után pár évvel a változat. Bezzeg az alchemy-restoration exploitot kivették anniversary-ból.

[ Szerkesztve ]

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#3) Gave


Gave
addikt

Nagy Morrowind és Oblivion kocka voltam, de nálam sajnos a Skyrim teljesen kimaradt mert nem volt gépem amin futott volna.

(#4) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak ne lennének benne a hülye bugok..

(#5) RawrrSoul válasza Ellia (#1) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

De modolgattam is a második végigjátszás alkalmával, most viszont Xboxon tolom. Vannak modok de nem tudom melyik akadna össze az anniversary kiadással, viszont tervezem, hogy kezdek egy másik karaktert és azon fogom tesztelgetni a Bethesda oldaláról behúzható modokat. :)

n o p e !

(#6) RawrrSoul válasza bitblueduck (#2) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Egyelőre egy beragadt questem van, a Blood on the ice Morrowind-ben.. :) Más egyéb nem volt szerencsére, jobban csak apróságok, néha eltűnt a lovam textúrája, dungeonokban 1-2 ellenfél levegőben áll, meg ilyenek.. :) Ezek a kevésbé zavarók, viszont szomorú, hogy 10 év és megannyi kiadás után is ennyire bugos... :(

n o p e !

(#7) Ellia válasza RawrrSoul (#5) üzenetére


Ellia
addikt

Ez a szép a módolásban, nem tudod melyik fogja összeomlasztani a dolgokat :D

(#8) RawrrSoul válasza Ellia (#7) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Az is igaz... :DD

n o p e !

(#9) prolad


prolad
őstag

Valahogy sose fogott meg úgy igazán (az Obliviont nagyon szeretem még mindig, Morrowindet meg már évek óta tervezem, de inkább a Fallout vonal a nyerő), de ettől még egy jó játék.
Talán a legjobb 6/10-es játék, amivel játszottam.

(#10) RawrrSoul válasza prolad (#9) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Na engem a Fallout nem tudott behúzni, pedig nagyon próbálkoztam vele... :D Sárkányok meg a varázslatok valahogy jobban bevonzanak, mint a posztapokalipszis meg a tákolt lőfegyverek... :D

[ Szerkesztve ]

n o p e !

(#11) Gave válasza RawrrSoul (#10) üzenetére


Gave
addikt

Posztapok nekem se jön be a modern grafikával, Fallout 2 jó volt annak idején. Sci-fi viszont nagyon klassz lenne szerintem ezzel a TES nyílt világ + csinálsz amit akarsz recepttel :).

(#12) RawrrSoul válasza Gave (#11) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Hát a bundle-ben benne volt ugye a Fallout 4 is, lehet teszek majd egy próbát vele... Ha letelik ez a Skyrim őrület. :)

n o p e !

(#13) AuraSync


AuraSync
őstag

Kétszer végigtoltad? Mesélj még. ;]

Még ennyi óra után is találtam olyan "gyári" küldetést amit nem vittem végig benne soha.

95GB körül volt a legnagyobb Skyrim mappám mikor még mod-oltam.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#14) RawrrSoul válasza AuraSync (#13) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Egs... :D

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.