Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) cskamacska válasza #55525888 (#17) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez.

Nem is feltétlen a kornak van hozzá köze, hogy most a 2 gyerekkel lenni, a házfelújítást szervezni, vagy a válást fontolgatni a fiatal bögyös titkárnő szerelméért érdekesebb mint két dungeon-t végigtolni hajnali négykor.() Az embernek természetesen is változhat az ízlése, 10 és 16 éves kor között akár jobban és többször is, mint 16 és 26, majd 46 éves kor között.

Arról nem is beszélve hogy itt főleg az jött fel, hogy ugyanazt a bejáratott játékot ugyan játsszuk már végig 15. alkalommal is, mer nosztalgia. :U De mire fel?
Pl én a legtöbb játékom nem játszom végig, még ha nagyon szeretem is őket. Elkezdem, el vagyok vele, majd mikor úgy érzem elég volt akkor nem lesz elindítva, letörlésre kerül, de akár 5 év múlva folytatom, és lehet akkor sem lesz befejezve, de élvezni így is tudom. De ha egy játéknál leragadok 10 másik ránézve, kipróbálva sem lesz.

Mert nem 1998-at éljük hogy vesz az ember egy játékot heted átlagkeresetből (AoEII: Age of Kings nagyon sokáig 16000 forint volt, ami inkább negyede :D ) és csak az van, azt lehet és kell tolni fél éven keresztül éjjel-nappal. Ez alapján nem hogy a konzolosok vagy PC-sek, de egyes játékok játékosai is külön csoportokra váltak. :)

Szóval most bőség zavara van, és érdemes is kihasználni, kipróbálni több stílust, hátha az éppen jobban megtetszik őszapó korban is.
Pl menten szembe vizeltem volna magamat 14 évesen, ha előre tudom hogy Warpips, vagy Broforce féle dolgokkal múlatom az időm vén szamárként. :DDD

Ellenben pont a GTA Vice City, III, vagy akár a San Andreas miket anno és is nagyon szerettem (igaz nem a maguk idejében), soha nem vonzottak hogy még háromszor végig kellene játszanom őket.

Idén megjelent Command & Conquer Remastered is teljesen hidegen hagy, pedig a warezolt Red Alert volt az egyik legelső játékom amivel több időt tölthettem, ez (meg a 3D képes videokártya évekig tartó hiánya :DDD ) indított el hogy beleszeressek a stratégiákba.
De mára olyan elavult szegény egy Gates of Hell - Ostfront mellett, hogy arra nincsenek szavak. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.