Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XtremLor


XtremLor
őstag

Jo buli, en zomanc festeket tavolitottam el ajtorol, holegfuvo, kromofag, csiszolas, csiszolas.... kb fel nap volt mire lejott masnap johetett a lazur.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2) tomazin


tomazin
veterán

frankó lett (a képeket beforgathatnád viszont)

(#3) Chabee


Chabee
tag

Gratula! Szép és otthonos lett!
Szerintem remek érzés amikor az embert a saját keze munkája veszi körül az otthonába.

Igazat mondani könnyű, csak elhitetni nehéz!

(#4) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Megkérdezhetem, hogy helyileg merre laksz? A tehénól az az istálló felénk.... :D

Amúgy gratula, szép munka és jó a cikk is. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) taaz


taaz
aktív tag

Elolvasgatva a cikket egyszer én is belefutottam ebbe ragadós trutyiba. Kaparásztuk , nitroztuk.
De le a kalappal, szépen néznek ki az ajtók. igaz én nem pácoltam volna be mert idővel a lakk alatt szépen beérik a fa.
:C :C :C :C :C

(#6) ncc1701


ncc1701
veterán

Ne cseréld le a szép, öreg bejárati ajtót, hanem szerezz elő/mögé még egyet. Muternál is, majd itthon is dupla ajtót raktam, nagyon megéri, így abszolút nem érződik télen hidegnek belülről.

(#7) Egy-két


Egy-két
tag

Tetszett az írásod, és én is ilyesmi gondolkodású ember vagyok, mondjuk talán kevésbé tapasztalt :D
Szép lett a munka, és köszi a tippet, van egy pár hasonlóan kezelt székünk, szerencsét próbálok majd rajta ilyen módszerrel :)

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Van egy ilyen régi ajtóm, csak az zománcos, ha kell viheted :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.