Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Hm.. Hát nem ez az a Cím amitől eldobom az Xbox 360-om és rohanok venni egy Ps-t. ;]
Gyerekeknek ettől függetlenül biztos jó lehet :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#2) HyP3b0y válasza ted_mosby (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Pedig nekem anno nem kevés órám volt R&C meg a Jak & Dexter-ben. GTA miatt gondolkodom amúgy is egy konzolban és ez akár nálam döntő lehet PS3 irányába. X360-nál nem tudok olyan exkluzív nevet mondani ami valóban megfogna (mondjuk itt nagyrészt az emlékek amik közrejátszanak :) )

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#3) Schuerue válasza HyP3b0y (#2) üzenetére


Schuerue
csendes tag

A Box-nak is vannak exkluzív sorozatai, de a platform kategóriában messze nem olyan erős, mint a PS. Ez pedig épp olyasmi ami eldönti, hogy merre billen a mérleg nyelve.

[ Szerkesztve ]

(#4) HyP3b0y válasza Schuerue (#3) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Tudom hogy vannak, de azok egyszerűen nem az én érdeklődési körömet képezik. Még a forzák esetleg, de pl. a horizon-t én már 2 verseny utána meguntam, többi sima forzának meg azért alternatíva a GT.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#5) Mythsardan válasza ted_mosby (#1) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Pedig szerintem a Ratchet & Clank széria messze üti az xbox exkluzív címek 80%-át(nem mintha olyan sok lenne), illetve, nem hiszem, hogy csak gyerekek tudnának ezzel jól szórakozni, én pl. ezzel ugyan olyan jól szórakoztam, mint anno az első résszel, pedig az már több mint 11 éve volt :K

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#6) zsotesz81 válasza Mythsardan (#5) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Egyetértek, én először még ps2-n játszottam az első 2 résszel 2004-ben, aztán kb. 2 hónapja vettem egy ps3-at a tools of destruction-t meg a crack in time-ot egyből beszereztem, már végig is játszottam őket, nekem nagyon tetszettek pedig már 30 elmúltam :DD

(#7) nakos válasza zsotesz81 (#6) üzenetére


nakos
senior tag

Alapmu. Kotelezo darab. En a Ratchet All 4 one -t szeretem a legjobban. Azt 4-en is lehet egyszerre jatszani. Hatalmas jatek csaladdal a egy 50 colos TV-n.... Gyerekeim megorulnek erte, es egyutt egymasert a legjobb csaladi program a teli estekre.... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.