Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ez a játék élénkíti a fantáziát.

(#2) Wolverine válasza Pukkancs (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

És még nem is láttad a Lvl70 Elite Tauren Chieftain rockzenekar klipjeit :DDD Vagy az MMOvie című alkotást.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Pukkancs válasza Wolverine (#2) üzenetére


Pukkancs
tag

Milyen nevelést kaphatott az az ember, akinek ilyen pattan ki az agyábol? Ez már beteges függés.

(#4) Wolverine válasza Pukkancs (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Az említett zenekart a fejlesztő cég, a Blizzard emberei hozták létre; náluk ez egy vicc volt, ami azóta bekerült az online játékba is... :)
Az MMOvie amatőr eredetű, de nagyon mulatságos szvsz :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Pukkancs válasza Wolverine (#4) üzenetére


Pukkancs
tag

Blizzard hozta létre??? Pedig ez egy olyan ötlet, ami vagy jó lessz (vicces), vagy az egész világ rajtuk fog röhögni miatta, nem hittem volna, hogy kockáztatnak, bár ha beégnének valamivel, akkor sincs nagy baj, nekik nem számít.
Amúgy ez az összes wowos videó népszerűsíti a játékot, ingyenreklám :D

(#6) Wolverine válasza Pukkancs (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

Annyira, hogy a ma és holnap tartott World Wide International rendezvényen lesz fellépésük is :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7) Pukkancs válasza Wolverine (#6) üzenetére


Pukkancs
tag

ÁÁÁÁ :DDD Nagyon naív voltam, amikor azt hittem, hogy ez csak egy egyalkalmas dolog.

(#8) Wolverine válasza Pukkancs (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Eléggé :DDD A WWI-s fellépés összefoglalva: 1, 2, 3, 4, 5. (igen, a basszeros tényleg Mike Morhaime :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.