Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jFox


jFox
őstag

Szép munka. Köszi a laírást. :R
Akksicsréhez elég a hátlapot leszedni?

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2) RasHaN válasza jFox (#1) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Igen, az akkumulátor szintén egyből elérhető a hátlap leszedésével. Csak futólag néztem meg (én is gondolkodtam egy nagyobb akksi beszerzésén), de ha jól emlékszem forrasztva vannak az akkumulátor kábelei. Egyébként csak egy ragasztós fólia tartja a helyén, könnyen szerelhető.

[ Szerkesztve ]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#3) diablo01 válasza RasHaN (#2) üzenetére


diablo01
újonc

Hello. Segítséget szeretnék kérni, hogy a WayteQ xTab-70w-nek is van egy eredeti típusa?
Betört az érintője. Köszönöm.

Diablo

(#4) scv


scv
csendes tag

Szia!
Sajna az enyém is berepedt alul,így aranyat ér az írásod...a kérdésem az,hogy postával mennyi a behozatal?

(#5) Melorin


Melorin
addikt

Szeretném megkímélni a leendő csereberélőket egy apró kellemetlenségtől, amibe én magam is belefutottam azért, mert a cikk leírása nem pontosít eléggé:

annál a fázisnál, amikor hajszárítóval végigmelegítjük a széleket, nem elég csak a fehér keretet felszedni, hanem az alatta lévő üveg alá is be kell nyúlni valamivel, és fel kell feszíteni, lehetőleg addig amíg még meleg.
Ez az üveg még nem maga az LCD panel, hanem az érintő panel része.

(#6) RasHaN válasza Melorin (#5) üzenetére


RasHaN
aktív tag

Köszi az észrevételt, beleírom a cikkbe.

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.