Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) solidarity válasza vasi79 (#250) üzenetére


solidarity
csendes tag

Milyen színű?

(#252) vasi79 válasza solidarity (#251) üzenetére


vasi79
aktív tag

Kék

(#253) ferke72 válasza redingitell (#247) üzenetére


ferke72
aktív tag

Az érdekes, nekem is hétfőn azt írták fekete hamarabb jönne, maradtam a kéknél.
Viszont ha az ígért egy két nap után sem küldik el én is töröltetem :((

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#254) shifty85 válasza vasi79 (#250) üzenetére


shifty85
tag

Hát nekem lengyelből nem akar jönni a fekete 4/128... :F :W

[ Szerkesztve ]

(#255) redingitell válasza ferke72 (#253) üzenetére


redingitell
senior tag

Viszont a visszautalás gyors volt. 1. Napon belül küldték.

(#256) solidarity


solidarity
csendes tag

Végre postázták a spanyolok a kék M3-at. Remélem karácsonyra megérkezik!

(#257) bluuzia válasza solidarity (#256) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Az Én kékem (4/64) még mindig áll spanyolban. :((

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#258) solidarity válasza bluuzia (#257) üzenetére


solidarity
csendes tag

Ekkor rendeltem: 2020-11-27 09:17. Gondolom sorban küldik ki.

[ Szerkesztve ]

(#259) bluuzia válasza solidarity (#258) üzenetére


bluuzia
aktív tag

2020. 11. 27. 11:37-kor jött a rendelésről az email.
Arra gondolok, hogy a 64GB-osból többen rendeltek, mint a 128-asból, emiatt nem akar útnak indulni - készletprobléma.
Azért remélem karácsony előtt csak itt lesz.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#260) ferke72 válasza redingitell (#255) üzenetére


ferke72
aktív tag

Valami történt azt jelzi rendszer feladták, viszont gls csak az előértesítést kapta meg még nem vették át tőlük.
Vannak még csodák :D

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#261) vasi79 válasza ferke72 (#260) üzenetére


vasi79
aktív tag

Nekem a csomag megérkezéséig csak a dispatch volt. 😁 Gls semmit nem küldött, egyszer csak itt volt a futár a csomaggal

(#262) giroud199


giroud199
aktív tag

A rendelés menete kinél hogyan állt amikor megkapta, illetve mikor adtak fel? Nekem már jó egy hete érkezik :F

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#263) vasi79 válasza giroud199 (#262) üzenetére


vasi79
aktív tag

27i rendelés, 3án adtak fel, 8án kézbesítette a gls, de a kézbesítés napján nem mindig csak a dispatch volt látható a tracking szerint. Francia raktár. Kék 4/128.

(#264) giroud199 válasza vasi79 (#263) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nekem 4.en adtak fel lengyelbol elvileg, de semmi hír róla :F

[ Szerkesztve ]

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#265) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Global Poco M3 gyári ROM-ban elérhető a hívásrögzítő funkció?

(#266) Viktor0610 válasza Ron Swanson (#265) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

99%, hogy nem.

Samsung Galaxy A54

(#267) Ron Swanson válasza Viktor0610 (#266) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én is 99% biztos vagyok benne hogy nem, mert ha jól tudom kb 2019 közepe óta Google dialer van a global ROM-okban a MIUI dialer helyett.
Viszont már készül rá a xiaomi.eu (XDA-n van fent fastboot verzió), abban meg van hívásrögzítő.
Aliexpressen ilyen 0 értékleléses boltból meg mernétek rendelni 34 ezerért? :D [link]

(#268) egopista válasza Ron Swanson (#265) üzenetére


egopista
tag

Nincs hívásrögzítés sajnos, pedig olvastam, hogy elvileg az X3 meg pár redmi megkapta a gagyi google tárcsázóhoz (ami mellesleg hányinger, azt hittem, majd megszokom).
Van bárkinek tippje, hogyan lehetne visszatenni a miui dialer-t bootloader nyitás nélkül? Simán telepítve FC, nem működik. Mondták, hogy ha nyitom, felteszek egy indonéz romot és visszazárom menni fog, de akkor inkább maradok a xiaomi.eu romnál. 4X-en jól muzsikált évekig, de ennél nem akartam a BL nyitással vacakolni.

(#269) afi0903 válasza Ron Swanson (#267) üzenetére


afi0903
aktív tag

Milyen különbségek lesznek az alap ROM és a xiaomi.eu-s ROM között?

[ Szerkesztve ]

(#270) Minime55


Minime55
csendes tag

Sziasztok, szerintetek ez kamu bolt ? Ennyiért nagyon olcsó Franciaországból : [link] .

szerk. látom már más is kérdezte .

[ Szerkesztve ]

(#271) egopista válasza afi0903 (#269) üzenetére


egopista
tag

Az eu rom a kínai változatra épül, csak kigyomlálták a reklámokat, meg a haszontalan kínai appok javát, és integrálták bele a google szolgáltatásokat és a magyar nyelvet. Mivel az újítások jó része a kínai romban jelenik meg először, így valamivel up-to-date-ebb és funkcióban gazdagabb a global romnál.

(#272) Ron Swanson válasza Minime55 (#270) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Én is nagyon gondolkodom, hogy berendelem innen. Szerintem nem kamu, csak ugye most december elején nyílt ez a bolt, és ezért nincs még értékelése. 34 ezerért jó deal lenne... :)

(#273) fa4hu


fa4hu
őstag

Nincs benne a MIUI tárcsázó és SMS alkalmazás, hanem helyette a Google gyári tárcsázója és Messages. Így nincs hívásrögzítés, nincs külön sms értesítő hang két SIM-re, és az első SIM helyen lévő kártyát teszi alapértelmezett SMS küldővé, nem lehet állítani. Azért ez utóbbi kettő elég gáz, még a Google-től is, nem csak a Poco-tól.

[ Szerkesztve ]

(#274) shifty85 válasza Ron Swanson (#272) üzenetére


shifty85
tag

Sziasztok!

Én visszamondtam a lengyel rendelést, mert nov 27 óta nem küldték, valamint jelezték, hogy nincs raktáron, de adnak vissza 14$ különbözetet, ha elfogadom a 64-es verziót. Töröltem a rendelést és megköszöntem nekik az eddigieket. :(

Poco X3 lesz az utódja, FRPOCO boltból. Tegnap megrendeltem, ma már fel is adták.

Amit viszont nem értek, hogy franciából küldik, de a tracking infó alapján Kínából indult... Ki érti ezt? :F

(#275) vasi79 válasza fa4hu (#273) üzenetére


vasi79
aktív tag

Én még nem néztem meg 2 kártyával mit lehet, de azt tudom, hogy a mi note 10 global romban is g-tárcsázó van és ott lehet állítani alapértelmezett sms, adat és hívás kártyát is. Kicsit hihetetlennek tűnik

(#276) fa4hu válasza vasi79 (#275) üzenetére


fa4hu
őstag

Itt csak alapértelmezett hívókártyát és adatkártyát tudtam állítani, de örülnék, ha valaki megtalálta volna az alapértelmezett SMS küldő kártya beállítását is...

Arról nem szólva, hogy a Google tárcsázó megtöbbszörözte a névjegyeket, ugyanolyan névvel, de szám és e-mail nélkül többször betette ugyanazt a személyt. Más tárcsázók simán lekezelik, egynek látják.

[ Szerkesztve ]

(#277) vasi79 válasza fa4hu (#276) üzenetére


vasi79
aktív tag

Bocs, tévedtem. Sms nincs. Viszont a küldés gomb mellett ki lehet választani melyik kártyáról. Nekem a 2es kártya aktív, az 1es ki van kapcsolva. Ha vissza kapcsolom, akkor is a 2es kártyáról küld üzenetet alapból. Próbáld meg így. A névjegyek: ha a tárcsázóból keresek, vagy ha a tárcsázó ból nyitom meg a névjegyeket akkor az egy név alatt található számokat külön külön írja mint ahogy a képen látható.
ha viszont a névjegyzéket nyitom meg akkor ezeket a számokat egy névjegy alatt találom meg

(#278) afi0903 válasza egopista (#271) üzenetére


afi0903
aktív tag

Értem. Akkor az eu rom-ról kijelenthtő, hogy általában gyorsabb, mint a global rom, igaz? És gondolom telepítés után van lehetőség OTA-s frissítésre, jól gondolom? És, ha jól értem, akkor van már M3-ra eu rom, csak fastboot módban kell telepíteni, ez így van?

(#279) fa4hu válasza vasi79 (#277) üzenetére


fa4hu
őstag

Persze, mindent át lehet valahogy hidalni, de ilyen apróságokat nem tud (akar?) megoldani a Google...

A névjegyekkel az a baj, hogy nekem nem ugyanazon személy telefonszámait hozzá külön sorban (azok egyetlen névjegyben vannak), hanem csinál még mellé 1-2 üres névjegyet is ugyanazon névvel.

(#280) vasi79 válasza fa4hu (#279) üzenetére


vasi79
aktív tag

Hmmm.. Ez érdekes. Korábban nekem is csinálta, de valami történt és eltűntek az ilyen üres névjegyek. Van lehetőség egyesítésre is. Lehet megcsináltam. Már nem tudom. Vagy frissült a névjegyzék app.

(#281) egopista válasza afi0903 (#278) üzenetére


egopista
tag

Igen, meg is lepődtem, mire megkaptam a telefont, már fenn volt hozzá az eu rom :) fastboot formához szerintem ugyan úgy nyitni kell előtte a bootloadert (javítsatok ki, ha tévedek). Amikor én a redmi 4X-en használtam, még nem működött az OTA frissítés, flashelgetni kellett a zipeket, de nem volt szükség tiszta telepítésre minden alkalommal. Aztán jóideje már az eu romból is csak az indonéz portolt valtozatok maradtak. Azóta lehet, hogy megoldották az OTA frissítést.
Összességében nekem jobb élmény volt az eu. Ha nem is feltűnően gyorsabb, de testreszabhatóbb.

(#282) Graphics válasza Minime55 (#270) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem ez még elég rizikós.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#283) giroud199


giroud199
aktív tag

Nekem a mai napon érkezett meg a fekete 6/64 "lengyelbol", ami gyakorlatilag németből jött.... A hangszóró meglepően jól szól... :Y pedig már volt pár sztereó készülékem

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#284) vasi79


vasi79
aktív tag

A 30w gyorstöltést nem támogatja..:O Töltő a Mi note 10 lite-ból.

(#285) Graphics válasza vasi79 (#284) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ígértek ilyet?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#286) vasi79


vasi79
aktív tag

Nem, de kipróbáltam. A 18wattal lesz némi idő fullra tölteni.

(#287) elfelejtette válasza vasi79 (#286) üzenetére


elfelejtette
veterán

És hogy alakult az üzemidő az elmúlt egy hét alatt? Eléri a P2 szintjét?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#288) vasi79 válasza elfelejtette (#287) üzenetére


vasi79
aktív tag

Nem tudom. Nem használom. Ajándék lesz karácsonyra. Szeretném ha az ajándékozott vehetné le a védőfóliát. Még csinálok egy debloat-ot rajta. Aztán meglátjuk. A többi user biztos tud mondani egy SOT-ot saját felhasználásuk mellett. P2-n csak böngészéssel, wifin kijött 3 napra 12-14 óra.

(#289) fa4hu válasza vasi79 (#288) üzenetére


fa4hu
őstag

Két nap folyamatos használattal, két kártyával, többnyire wifin nem merült le 10 % alá, kb. 8 óra képernyőidővel (azért kb. mert a MIUI legújabb akkustatja csak 24 órás adatokat mutat, hurrá!).

(#290) fa4hu


fa4hu
őstag

Ami furcsa a Poco MIUI ROM-jában, hogy nem lehet lelakatolni az alkalmazásokat, ez az opció hiányzik az alkalmazásváltóból.

(#291) giroud199 válasza fa4hu (#290) üzenetére


giroud199
aktív tag

Hát igen ,és sajnos a Messenger gyakran nem jelez

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#292) vasi79 válasza giroud199 (#291) üzenetére


vasi79
aktív tag

Alkalmazásketelőben nem lehet engedélyezni a háttérben futást?

(#293) Viktor0610 válasza fa4hu (#290) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam Poco X3 NFC-n van ilyen opció. Szerintem ebben is kellene legyen.

Samsung Galaxy A54

(#294) fa4hu válasza Viktor0610 (#293) üzenetére


fa4hu
őstag

Nincs ilyen opció. Az is érdekes, hogy az Alkalmazás beállításaiban hiába állítom át az AdGuard-ot automatikus indításra, időnként kikapcsolja ezt a beállítást.

(#295) Viktor0610 válasza fa4hu (#294) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát ez meglepő. 🤔
Eddig az összes miui-s Xiaomin, Pocón, ami a kezembe került, volt ilyen opció. :F

Samsung Galaxy A54

(#296) fa4hu válasza Viktor0610 (#295) üzenetére


fa4hu
őstag

Nekem nagyon bétának tűnik a szoftver rá, nem hiába kapott gyorsan egy frissítést.

(#297) Viktor0610 válasza fa4hu (#296) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajaja.
Lehet, egy frissítés meghozza majd a lakatot is. :D
Xiaomi Poco, így nem szeretlek! :))

Samsung Galaxy A54

(#298) giroud199 válasza Viktor0610 (#297) üzenetére


giroud199
aktív tag

Igen viszont a sebesség már az első frissítés után is rengeteget javult :R
Ennyi pénzért nagyon Best buy

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#299) fa4hu válasza giroud199 (#298) üzenetére


fa4hu
őstag

Ezt én is aláírom.

(#300) vasi79


vasi79
aktív tag

Mi note 10en a 2. Frissítés hozzá el a lehúzható gyorsparancsok vagy mi a hivatalos neve mező szerkeszthetőségét 🙄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.