Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem rossz, kérdés, hogy itthon lesz-e és ha igen, mennyiért? :U

B.Cs.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Azért ezért a csomagért ez kellemes.

Igazából leporolták a Redmi Note 8T-t és újragondolták :) Kapott friss SoC-ot, és az UFS tároló sokat dob a rendszersebességen is.

Én szerintem már rendelem is :) ha megtalálom valahol ennyiért.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Számomra az igényesség az IP védettség megadásánál kezdődik, szóval ez a pocok esélytelen. Gyereknek se venném.

[ Szerkesztve ]

(#4) #24536576


#24536576
törölt tag

3 kérdés:

- Miért kell ennyi "hír" erről a telefonról?
- Lesz majd hivatalos hír, utána pedig teszt előzetes, majd teszt is róla?
- "az erősen texturált plasztik hátlap pedig szükségtelenné teszi a tok használatát" Ez komoly? Azért nem kell tok, mert műanyag? :DD

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Szerintem egy hibája van a telefonnak az pedig a RAM mérete. Az nevetségesen kicsi és emiatt lesz is szenvedés vele. Egyébként a többi része nagyon korrekt.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) RoBos válasza Graphics (#2) üzenetére


RoBos
senior tag

Pont ezt akartam írni én is, h gyakorlatilag ez egy RN 8T 2.0-ás kiadás NFC nélkül, de nagyobb aksival... :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Pont mostanában gondolkodtam telefoncserén valami normálisra. Ha nem lenne ilyen batár nagy akkor meg is lenne az utód. DE ettől független egy tesztre azért kíváncsi vagyok.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#8) Graphics válasza RoBos (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak egyelőre még nem találom sehol, mindegy, péntekig kibírom :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) RoBos válasza Graphics (#8) üzenetére


RoBos
senior tag

És az M3-ért dobnád a Poco X3-ad?! :F

(#10) Noukoum


Noukoum
veterán

Annyira jól néz ki a sárga belőle hogy lehet berendelek egyet. 129 dollárért ajándék.
Remélem élőben is annyira szép mint a renderképeken. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) juuzer


juuzer
addikt

Nem, a 3. Poco M3 hírben sem fogom elengedni és követelni fogom Kianú Rívszt. :DDD Ha már szájberpánk-PlebPlus-design lett ez is. :DD

Vamos a la playa.

(#12) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Egy ideje gondolkodom, hogy a Redmi 4x-et le kéne cserélni. Ha sikerülne 39k-ért megcsípni egyet akkor meg is lepem vele magam karácsonyra.

(#13) Graphics válasza RoBos (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neem, öcsémnek az RN7-ese kezd makacskodni, neki jó lenne karácsonyra ez pont :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) andor80 válasza #24536576 (#4) üzenetére


andor80
senior tag

Naponta 3 samu hírnél nem látlak iylenekt nyilatkozni.Csak nem....?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#15) #24536576 válasza andor80 (#14) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem azt írtam, hogy Xiaomi hír. ;)

(#16) novinyul válasza jacis (#5) üzenetére


novinyul
veterán

4/64GB :F azt miért is szenvedés?:)

Pixel 8 - Samsung Fold 3 - Retro telefonok

(#17) rasotamas


rasotamas
veterán

Akárhogy nézem, én 338-417 dollárért látom. Hol kerül ez annyiba amennyi a cikkben van?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#18) Pufferzsola6


Pufferzsola6
csendes tag

Ha csak nem vagy ultimate power user, a 4 giga memória bőven elég kell legyen mindenre is. Nekem a Note 5A Prime 3 gigával köszöni szépen, még be sem lassult :D

(#19) Pufferzsola6 válasza rasotamas (#17) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Majd 27.-án lesz akcióban, ahogy írták is a cikkben :)

" A Poco M3 11 nanométeres Snapdragon 662-vel érkezik 4 GB rendszermemória és 64 GB UFS 2.1-es vagy 128 GB UFS 2.2-es szabványú belső tárhellyel. Előbbi 149 dollár (45 ezer forint), utóbbi 169 dollár (51 ezer forint), november 27-én (Black Friday) viszont 129 és 149 dolláros áron (39 és 45 ezer forint) rendelhető több platformon. "

Úgy sejtem hogy Ali, Gearbest, és társai fognak első körben teríteni. Eddig nekem a két említettről minden problémamentesen megjött, bár a GB-nek talán jobb a vámmentes szállítatása...

(#20) Narxis válasza Fred23 (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért nem kéne ekkora feneket keríteni ennek az IP dolognak.

Thanos was right.

(#21) szemy94 válasza Pufferzsola6 (#19) üzenetére


szemy94
senior tag

Ali-n találtam Spanyol áruházat, elvileg onnan 1 hét alatt megjön, és vámmentesnek is kell lennie, jól gondolom? (Azt még nem tudom, hogy onnan rendelhető lesz-e)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#22) MaCS_70 válasza #24536576 (#4) üzenetére


MaCS_70
félisten

Miért baj az, hogy vannak hírek???

Szerintem simán megoldható, hogy ha valami nem érint, nem érdekel, akkor nem olvasom el...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23) #24536576 válasza MaCS_70 (#22) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ennyire bonyolultan fogalmaztam? :F

(#24) Pufferzsola6 válasza szemy94 (#21) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Papíron igen, kérdés hogy mennyivel lesz majd feláras. Hála az égnek Kínából rendelős csoportban benn vagyok és szokták osztogatni a frissüléseket. Elvileg az éven még jobban megéri kintről rendelni dolgokat, de jövőre ezt is jobban meg akarják sarcolni és elvileg nem lesz vámmentes rendelési lehetőség. Kiderül mi lesz a végleges helyzet

(#25) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

" ... mindössze 1 milliméter vastag ... " - hűha! Ez igen! hová ...jak?
Gondolom az senkinek sem jutott az eszébe, hogy ne adj' Isten síkba hozzák. :(((

" ... az erősen texturált plasztik hátlap pedig szükségtelenné teszi a tok használatát, stabil, ujjlenyomat-mentes fogást biztosít ... "
WOW, ez aztán az innovésön, kérem szépen! Talán kezdenek rájönni, hogy az emberek nem egy vitrinben tartják a telefonjaikat?

" ... a készülék nem tűnik különösebben nagynak ... "
162,3 × 77,3 × 9,6 mm
OK, értem. Ja, nem. Akkor mi a nagy, és a különösen nagy?

Az mondjuk örömteli, hogy nem ¼ kg.

(#26) Noukoum válasza <Adamsky> (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

Tekintettel arra hogy ebben a kategóriában a design mindig sokadlagos volt, szerintem nincs ezzel baj. A készülék mérete pedig az akkumérethez képest nem tűnik nagynak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) nkaresz1976


nkaresz1976
kezdő

Rendelhető több platformon... Pl? Nekem az akku miatt kell egy ilyen. Mást nem használok ugye telefonon csak a neten az meg zabálja a kijelző időt. Szóval ez 40-50k-ért best buy nekem. Hol lehet rendelni?

(#28) Pufferzsola6 válasza nkaresz1976 (#27) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Ezeken lesz early bird BF akció

[ Szerkesztve ]

(#29) Fred23 válasza Narxis (#20) üzenetére


Fred23
nagyúr

Azért írtam, hogy számomra.

Inkább egy használt S8, mint ez a teló, de persze nem vagyunk egyformák.

(#30) nkaresz1976 válasza Pufferzsola6 (#28) üzenetére


nkaresz1976
kezdő

Az igen alin 138k + áa vám minden volna..nem is értem... :C amazonról 57k lenne kb de csak sárga van :(

(#31) janeszgol válasza Graphics (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk itt legalabb nem lesz gond az nfc mukodesevel, mivel nincs. Nem ugy, mint a 8T-nel.
Mondjuk ezen es a kozelseg erzekelon kivul a 8T-vel sem volt gond, es egy jo telo (pl olcso jatekra alkalmas eszkoz).

(#32) helixP válasza jacis (#5) üzenetére


helixP
nagyúr

Mért lenne ez kevés? Nyilván nem lehet az Aszfalt aktuális verziója és a PubG között váltogatni, de ennyiért...?

[ Szerkesztve ]

(#33) Pufferzsola6 válasza nkaresz1976 (#30) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

27.-én lesz az akció... 3 nap múlva :D

(#34) Zoleee83


Zoleee83
addikt

DE most komolyan, miért kellett kihagyni az NFC-t? :U
Ha lenne benne, nem is lenne kérdés a rendelés...

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#35) bollokcs80 válasza Zoleee83 (#34) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ezt nem is figyeltem - az azért már komoly öngól 2020-ban. :Y

Nem hiszem, hogy annyira megdrágította volna. :W

B.Cs.

(#36) elfelejtette válasza bollokcs80 (#35) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálam mindig van bankkártya, így nem szempont az NFC. Van akinek (így nekem is), akinek jó, hogy így még olcsóbb.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#37) doooo válasza bollokcs80 (#35) üzenetére


doooo
veterán

Főleg úgy, hogy a felesleges "IR Blaster" ott virít rajta...

(#38) Pufferzsola6 válasza doooo (#37) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Nem feltétlenül felesleges. Akinek komplett Xiaomi okosotthona van, de pl. a Set Top Box távirányítós, tudod vele irányítani. Én a tévét tudom vele kapcsolgatni, igaz, nem szoktam tv-zni de a család igen, és nem jön ám rosszul :)

(#39) Noukoum válasza elfelejtette (#36) üzenetére


Noukoum
veterán

És nem mindehol működik itthon az nfc-s fizetés. Kellemetlen hogy hol igen hol nem. Én is jobban szeretem a kártyát, az a tuti.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#40) doooo válasza Pufferzsola6 (#38) üzenetére


doooo
veterán

Volt S5-öm, azon is volt. Egyszer-kétszer jól jött 4 év alatt, de ez szerintem kimeríti a "felesleges" fogalmát. Főleg 2020-ban, amikor ahogy mondod is, lassan minden kommunikál mindennel (és nem infravörössel). Meg főleg úgy, jobb dolgokra is költhették volna azt a pár fillért, amibe belekerült ez az alkatrész.

(#41) Palinko


Palinko
tag

Akik a 4GB RAM-ot fikázzák azok belegondoltak hogy tavaly az iPhone csúcs telefonjába is 4gb volt? Pedig annyiért árulták hogy 9 ilyen telefon is kijönne abból az árból. Lassan nincs is már hová nőni mert annyi RAM lesz egy szerencsétlen telefonban mint egy laptopban vagy desktop PC-ben szóval a szoftver oldalon a pazarlásnak kéne lassan megoldódnia az egyre nagyobb modulok helyett.

Az NFC hiánya tényleg fájó, bár nekem is az a tapasztalatom, hogy úgy örültem hogy a mostani telefonomba majd lesz és hogy milyen jó technológia és még egyszer nem használtam a 3 év alatt szóval bár látom a rengeteg lehetőséget a technológiában a világ nem igazán akar hozzá idomulni vagyis lassan, nagyon lassan.

(#42) <Adamsky> válasza Noukoum (#39) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Pont annyi esélye van, hogy nem tudsz kártyával fizetni, mint telefonnal. Nekem pedig sokkal kényelmesebb, gyorsabb - és nem utolsó sorban biztonságosabb - mint kártyával.
Ha pedig rendesen fog működni a Google Pay, és jobban elterjed itthon, akkor must have fícsör lesz az NFC. Szerintem ...

#41 Palinko
" ... a világ nem igazán akar hozzá idomulni vagyis lassan ... "
Nem lehet, hogy Te maradtál le egy picit? :U
Kb. mindegyik magyar banknak van már app.-ja és pár napja itt van a Google Pay, amit ha nagyon akartál volna már egyébként is rég használhatnál.

[ Szerkesztve ]

(#43) Pufferzsola6 válasza doooo (#40) üzenetére


Pufferzsola6
csendes tag

Azért nézd azt is hogy világszintre fejlesztik a készüléket. Oké, itt pl. elég sok már az okostévé, de az is nem kevés vevőt hozhat nekik, ha van infra a telefonon amivel lehet távirányítónak használni. Sok hely van ahol net még nem nagyon van, viszont még sima távirányítós TV-t néz kvázi mindenki.

(#44) Graphics válasza doooo (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Távirányítóként kiválóan használható.

Neked felesleges, mondjuk így , de azért bőven van felhasználási területe.

Én sokszor kapcsoltam már ki telefonnal a TV-t, amikor a túlsó oldalon volt a távirányító, és már nem akartam felkelteni a párom.

De munkahelyen klímákat is ki/be tudom vele kapcsolni.

Ezért mondom, hogy két oldala van az éremnek, van akinek jól jön.

@Palinko: Ezzel én is így jártam :D , megvettem az X3-ast, mondom de jó NFC... Mire beállítottam az se volt kis idő, majd utána kb. egyszer használtam, ott se akarta valahogy rendesen érzékelni, úgy hogy maradt a kártya :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) #24536576 válasza Graphics (#44) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerintem pedig mindennek bele kéne férni(na jó, ebben az árkategóriában oké 1-2 dolog kihagyása, de mind filléres).Egyre több kompromisszummal járnak a csúcs telók is.
Lehet, hogy a dzsunkákban gagyi az nfc? 🤔 Nekem mindig érzékel, kártyát már nem is használok.

[ Szerkesztve ]

(#46) Graphics válasza #24536576 (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A dzsunkázást lehetne mellőzni szerintem :)

NFC-nél szerinted mit lehet elrontani?
Ez a mind filléres dolog. Adj 10 millió embernek 5 forintot... Filléres dolog ez tény...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) vilmos.nagy válasza #24536576 (#45) üzenetére


vilmos.nagy
tag

Egyre több kompromisszummal járnak a csúcs telók is.

LoL, úgymint? Tökre adnék valamit, ami kb. annyit tud, mint a Nokia 7 Plusom, hasonló áron, csak lesz rá még két évig friss android, és nem az adott vendor tákolt OSét kell kerülgetnem.

(#48) Palos


Palos
tag

Szerintem az az óriási POCO felirat nagyon gagyivá teszi a hátlapot.

(#49) hroberto válasza Fred23 (#3) üzenetére


hroberto
addikt

Ebben az árszegmensben nem hiszem, hogy van vízálló telefon.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#50) Graphics válasza Palos (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nézd a jó oldalát :D az elejét.

@hroberto: Neki ez mindenképp szempont, évek óta, általában minden hozzászólása tartalmazza az IP-t :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.