Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#676) Runner_fxr válasza audi100td (#675) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Vannak nehéz körülmények, de akkor sem kell gyilkosnak lenni. Én úgy gondolom arra nincs mentség, hogy valaki egy ilyen figurává válik mint azok az ms13 tagok akiknek a fejük is ki van tetoválva! Nem lehet mindent a nehéz körülményekre fogni! Legalább is a gyilkosságokat nem. Én pedig nagyon szeretem a Latin hip-hop-ot, a spanyol nyelvet is szeretem de azt az ms13 nevű csoportosulást biztos kivégeztetném ha rajtam múlna! Ha már nehéz körülményről beszélünk, szerintem akik igazán átélték a poklot azok jó néhány arab nép akiket folyamatosan baszogatnak az olaj miatt! Amerikai katonák unatkozásból is gyilkolták őket. Ott bizony sok arabnak kellett végignézni amit kiirtják a családját! Nem is csodálkozom az arabok terrorcselekedetein. És valahol meg is értem őket! Nem kell őket baszogatni és akkor minket sem fognak ők baszogatni. Sajnos nem lehet mindig mindenkinek tetsző megoldásokat találni és az erőszak is csak erőszakot szül ezzel is tisztában vagyok. Azonban a világ söpredékét börtönökben életben tartani nem látom értelmes megoldásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.