Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#674) Runner_fxr válasza audi100td (#673) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Én nem kedvelem az erőszakot, békés ember vagyok. Szeretek az emberekkel jóban lenni és erőszak nélkül elintézni amit csak lehet, de sajnos vannak annyira elfajzott emberek akiket nem lehet mással féken tartani! Abban igazad van, hogy nagyon fontos a bűnmegelőzés és a különböző társadalmi problémák megoldása. Ez valóban csökkentheti a bűncselekményeket! Nyilván a média is tehetne ezért. És nem csak a pénz hajszolásán kéne az egész világnak gondolkoznia. A földünk olyan szinten ki van használva és túl van terhelve, hogy ezen előbb utóbb de inkább előbb változtatni is kell mert különben tényleg kipusztulunk, de legalább is rendesen megcsappan a népesség! Én is hiszek benne, hogy jobb lesz a világ, szerintem sem szabd feladni a reményt. Bízok abban, hogy azért sokkal több a jó ember mint a rossz. Ugyanakkor nem gondolom azt, hogy azokat az embereket akik elkövetik ezeket a nagyon brutális gyilkosságokat és még élvezik is, hogy ezeket élve kéne hagyni! Egy jó ügyvéd még akár ki is hozza idővel a börtönből aztán megint kezdi előröl. Nem tudom láttad e National Geographic-on a lakat alatt és hasonló dokumentum filmeket amik Amerika legkeményebb börtöneit és bűnözőit mutatja be? Leginkább latin amerikai figurák Ms13 gondolom mond valamit, szóval ilyen arcokkal rogyásig vannak a börtönök. Jó pár ilyen arcot meg is szólaltattak és olyanokat beszéltek, hogy az nem viccelt. Tulajdonképen a lényeg az volt, hogy ők jól is érzik magukat ebben a gyilkos világban és szeretnek gyilkolni meg a börtön is tetszik nekik. És itt nem pár emberről van szó hanem rengetegről! Próbáld meg ezeket jó útra téríteni! Lehetetlen. És ilyenek sajnos mindig lesznek! Ezt a problémát csírájában kell elfojtani, ezért látom járható útnak a halálbüntetést! Persze ettől még neked is igazad van, mert fontos a társadalom jó útra nevelése, de akár mennyire küszködik bármelyik állam, megszállott gyilkosok mindig lesznek! Úgy gondolom a világ jól meg lesz nélkülük is!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.