Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2041) Runner_fxr válasza OhAi27 (#2039) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Ne keverjük össze a szezont a fazonnal! :) Amit én kritizáltam az egész más stílus volt, mint amit te linkeltél.
Nyitott vagyok az új dolgokra is ha az jó. Például bírom a spanyol ajkúakat. :) Ott elég sok újabb zene is kiváló. Amit nagyon nem bírok, amikor az ilyen szaki által linkelt zenéket valódi Hip-Hop-nak meg Rap-nek titulálnak. És ezzel nem őt akarom megbántani, nem a személye ellen szól, csak nincs tisztában azzal mi a valódi Hip-Hop, ennyi. Bár biztos akadnak minőségi cuccok ma is, azért arra akkor is kíváncsi leszek, lesz e bármelyik akkora klasszikus mint a bő 20 évvel ez előttiek. Te se tegyél elhamarkodott kijelentést! :)
Egyébként meg olyan mennyiségű régi zene van, hogy a mai napig tucatszámra találok, amiket soha nem hallottam, pedig 90-es évek eleje. Nagyjából 300gb mp3 nigga zene (és ugyan ennyi elektronikus) van a gépemen, kizárólag 80-as és 90-es évek. Ezek között olyanok is vannak amiket még cd-n se adtak ki csak kazettán. :) Én inkább az ilyeneket vadászom mint az újakat.

Én teljesen jól elvagyok a régi zenékkel, de lehet érdemes lenne csinálni egy modern kori Hip-Hop topikot, hajrá!:

Stezo - Talking Sense

Stezo - Put Your Body Into It

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.