Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rover623


Rover623
félisten

"Ahogy az már csak mostanában lenni szokott, a két, egymástól függetlenül címezhető RGB zóna szintúgy része a műsornak."
Már nyóc éve is RGB volt...ráadásul három zónás. Szóval visszafejlődés van! ;)

primus inter pares

(#2) Tomkaa


Tomkaa
tag

Én az első sensei-t használom olyan 4 éve kb. Szerintem az egyik legjobb fogású mérfetű egér a mai napig. Elég jól bírja a strapát is bár ez az ezüst fényezés kopni hajlamos..Utódnak ez kimondottan tetszetős. :R

(#3) 5150


5150
aktív tag

"80 euróval rövidíti meg az eklézsiát." :D

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

(#4) Tetsuo válasza Tomkaa (#2) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Nekem Rival 310 van, soha többé nem veszek SS-t.

(#5) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Nekem az első Sensei-ben megadta magát a mikrokapcsoló, még garanciában cserélték -kifutott modell létére- egy Razer Deathadder Elite-re. Nem jött be, annyira mint a Sensei, szóval vettem egy 310-et, mikrokapcsoló már ebben is kioffolta magát, de ezt inkább már nem gariztattam, kicseréltem magamnak japán Omronra. Azóta tökéletesen működik.

Kár a mikrokapcsolókért, mert számomra az ezüst Sensei a tökéletes formájú, tudású és súlyú egér mai napig a piacon, na persze csak a 1st gen Razer Diamondback után. :DDD

Nagy respect, hogy visszahozták a régiebbi design-t, lehet elcsábulok és teszek vele egy próbát. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) aginor válasza Tetsuo (#4) üzenetére


aginor
addikt

Miért, mi a baj az egérrel?

DroneZ: ne izgasd magad, más márkánál is így van ez, sőt.. ;) Logitechnél még ennyire se bírják a gyári Omronok, nekem 2,5-év alatt már a második szarik be egy 25k-s egérnél. No comment az is.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#7) olbaidhun válasza 5150 (#3) üzenetére


olbaidhun
őstag

Nézünk nagyot

"ennek örömére 2019-es gúnyát öltött magára."
"80 euróval rövidíti meg az eklézsiát."

Ne törődj vele hogy fogalmaz, a szakértőt figyeld, aki írja.

Köszönjük [oWn]f4te a választékos szóhasználatot. A rágcsáló szuper cucc lesz, kezdettől csípem a steelseries perifériákat. :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#8) DroneZ válasza aginor (#6) üzenetére


DroneZ
aktív tag

Logitech egerem még sosem volt, valamiért mindig Razert választottam, több is üzemben van itt-ott, hiba nélkül. A Diamondback-et mai napig használom munkahelyen, annyira szeretem és még a gyári! mikrokapcsolók tesznek szolgálatot, annak ellenére, hogy nem kevés óra CoD2, CoD4 van benne. :)

Mondhatni, hogy anno még tényleg a minőségért fizettél magasabb felárat. Egyedül az első szériás Razer Mambánál történt meg nálam, hogy a görgő elkezdett nyikorgó hangot hallatni illetve össze-vissza kezdett görgetni, viszont ezt is jóval a gari után. Kis szilikonzsír és helyre is jött.

A Logitech G Pro zökkentett ki majdnem az ésszerűségből, de aztán aludtam rá egyet és rájöttem, hogy 48k egy egérét nem biztos, hogy megéri. Az általad írottak alapján, akkor jól döntöttem. :)

Viszont én is azt veszem észre, hogy napjainkban nehéz tartós egeret kapni.

(#9) Tetsuo válasza aginor (#6) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Nem kifejezetten rossz, de úgy mindenben középszerű. Minősége, anyaga, kényelme stb. innováció nélkül.
Egy jobb Logitech kenterbe veri.
Két-három éve vettem kevés, irodaimunka-jellegű használatra. Azóta kezd lejönni a gumis burkolata, meg-megakad az érzékelés, néha nem klikkel.

(#10) 5150 válasza olbaidhun (#7) üzenetére


5150
aktív tag

Nem értem :F

"Az információ korában az evolúciós szelekció azokat tizedeli, akik képtelenek a hamis információt megkülönböztetni a helyestől"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.