Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krix


Krix
őstag

Remélem a linkelt Excel fájlok auto frissítését is megoldják.

If it is not broken then don't fix it!

(#2) Rage47


Rage47
veterán

legfontosabb a Live Photos támogatás lesz :)

(#3) _flamer


_flamer
aktív tag

Több mint két éve használom napi szinten és teljesen meg vagyok vele elégedve. Remélem, hogy sikerül továbbra is stabil működést biztosítani a OneDrive-nak. :)

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#4) whiterat


whiterat
csendes tag

Ez az ürge a képen... :D Vigyázzatok, nehogy Roland Glenn kütyüjén landoljanak az adataitok :DD

(#5) vicze


vicze
félisten

"metaadatok írhatóvá is válnak, nem csak olvashatóak lesznek, mint jelenleg"
El se hiszem... Csak négy éve sírja tele mindenki emiatt a netet.

(#6) #89309696 válasza whiterat (#4) üzenetére


#89309696
törölt tag

Pontosan ezt akartam írni. Tipikus amcsi filmekben szereplő ázsiai hekkercsávó. :D

(#7) bolvar válasza vicze (#5) üzenetére


bolvar
senior tag

Léteznek még csodák :D
Már csak normális gpo csomag hiányzik hozzá :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#8) vicze válasza bolvar (#7) üzenetére


vicze
félisten

Annyira nem szörnyű ami van, de valóban elviselnék több beállítást.

(#9) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Vajon a droidos alkalmazás rendberakása mikor fog megtörténni?

(#10) Keem1


Keem1
addikt

"Kiemelendő a legfontosabb változás: a feltöltési korlátot mindenki számára megemelték a OneDrive-on és a SharePointban 15 gigabájtról 100 gigabájtra"

Ez szerintem rendesen odaver az összes konkurensek, mivel a legtöbb esetben ingyen 5-15 GB-ot kapunk. :Y

[ Szerkesztve ]

(#11) jalos válasza Keem1 (#10) üzenetére


jalos
csendes tag

Szerintem ez nem a tárhely méretét jelenti, hanem a maximális file méretet amit fel lehet tölteni.

(#12) R a y válasza Keem1 (#10) üzenetére


R a y
senior tag

nem az alapértelmezett tárhely nagyságáról van szó, sajnos.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#13) maglew


maglew
aktív tag

Sziasztok. Tudnátok - e tanácsot adni adatbázis kezeléssel kapcsolatban? (Lehet nem ez a legjobb fórum erre, de nem találtam hozzá hasonlót)

Munkahelyemen új feladattípusokat kapunk, így ki kellene találjuk, hogy Excel táblába vagy valami más (lehetőleg egyszerűen kezelhető szoftverbe) dokumentáljunk.

Annyi a lényeg, hogy 5-en dolgoznánk benne (hálózatról) és akkor is kellene, hogy működjön ha valaki használja, megnyitja (az Excel nem szerkeszthető ha valaki mókol benne).

Egy ügyfélszolgálati ügykezelő rendszerről lenne szó, tehát lenne mondjuk 20 fajta ügytípus, ezt kellene regisztrálnia, (bejelentő neve, időpont, részletes leírás, fénykép csatolás, kereshetőség névre, ügytípusra, dátumra, illetve a feladat megoldása, hogy áll)

Tudnátok ajánlani az Excel alternatívájakébt hasonló programokat (akár ingyenes akár fizetős) amivel ezt jól ke lehetne kezelni és nincs túl bonyolítva?

(#14) #93448704 válasza maglew (#13) üzenetére


#93448704
törölt tag

Office 365, Google táblázatok (spreadsheets) kiválóan kezeli a több felhasználós üzemmódot. Valami olyan rémlik, hogy az újabb Excel támogatja hogy hálózati megosztásban egyszerre többen használják, de lehet hogy tévedek. Amit írtál egyébként arra bármilyen ingyenes CRM rendszer képes. Amiket én használtam is pl.: Asana, Podio, kiváló mobil appal, de a sor kb végtelen.

[ Szerkesztve ]

(#15) maglew válasza #93448704 (#14) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi megnézem őket. Magyar nyelvű is van?

(#17) Gargouille válasza maglew (#13) üzenetére


Gargouille
őstag

Nem ezt keresed véletlenül?:

Egyidejű közös munka Excel-munkafüzeteken a társszerzőség funkcióval

Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

(#18) Keem1 válasza R a y (#12) üzenetére


Keem1
addikt

Ja, vagy úgy.... Kissé félreérthetően fogalmaztak, de picit bennem is motoszkált, hogy azért nem fenékig tejföl a OneDrive sem

(#19) bolvar válasza maglew (#13) üzenetére


bolvar
senior tag

Tudja az excel is de korlátozásokkal(nem lehet pl a közösen használt táblában mezőket összevonni és ilyenek).Ha van o365 ott a sharepoint, mi is abban vezetjük a munkabeosztást, arra tökéletes többre nem.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.