Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HERR Z


HERR Z
veterán

hmm, miért nincs ára az asztali verzióknak?főleg ha már kapható ;]
És mintha előzetesen lettek volna 18-25W-os mobil verziók(1-2 mag ~1.3Ghz) azok majd, akkor valamikor ősszel jönnek?

(#2) Kansas válasza HERR Z (#1) üzenetére


Kansas
addikt

Azt a verziót úgy hívják: Brazos, és már egy ideje itt van... már ahogy én látom.

Ezek a mobil APU-k inkább notebook-ba való erejűnek tűnnek, nem netbookba...

Kíváncsi volnék a teljesítményadatokra a Sandy Bridge CPU-k tükrében. Gondolom, ezek még inkább az i3-i5 riválisai, az i7 ellen induló változatra még várni kell - lehet, hogy az nem is APU, hanem klasszikus CPU lesz, végül is abban a szegmensben kevesen elégszenek meg az IGP-vel

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#3) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Az, hogy csak a Starkkal megy DualGPU-ban, nagy csalódás :S

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#4) arn válasza Kansas (#2) üzenetére


arn
félisten

ez igy egyben lesz erdekes, a procireszetol ne varj sokat.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#5) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Kíváncsi leszek én ezekre, remélem jók lesznek, legalább annyira mint amennyire vártuk őket... :U

...

(#6) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Nekem már most tetszenek, a legnagyobb APU IGP-je 5200 pont körül csinál Vantage-ban egy 4670 pedig 3200 -at, nem lehet ez olyan rossz, lássuk a fogyasztást.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#7) stratova válasza Kansas (#2) üzenetére


stratova
veterán

Elvileg lesz Llano-nak is kisebb étvággyal rendelkező változata akár 20-26 W-os is.
Tomi_Sci: Azért már így is használhatóbb mint a korábbi IGP + leggyengébb diszkrét kártya kombó (HD 4250 + HD5450). 40 + 80 -> 400 + 480 SP

[ Szerkesztve ]

(#8) ftc


ftc
nagyúr

Várom nagyon...ez a következő rendszerem,de

- miért csak 1 fajta VGA-al működik a dualgraphics?
- milyen hűtő megy rá?
- a táblázatban 2 féle memória sebesség van feltüntetve....miért?
- mikor lesz teszt?

(#9) adamssss


adamssss
veterán

Rákapcsolt... Most ez azt jelenti, meg is lehet már venni őket?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) kovy79


kovy79
őstag

Ezek az elnevezések megint jól sikerültek...

Teszt mikor várható?

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#11) bel6


bel6
tag

Késöbb lesznek majd erősebb Llanok is? Mint ahogy x4 940... 955... 970?

kovy79: Remélem estére :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Újoncka


Újoncka
tag

Kíváncsian várom :)

(#13) Mozsa


Mozsa
tag

Korán keltél Abu... :DDD

(#14) vgergo


vgergo
aktív tag

Az asztali (Lynx) és a mobil (Sabine) platformnak is Socket FM1-es foglalata lesz? Ha igen, akkor asztali gépbe bele lehet majd tenni egy mobil cpu-t, úgy, mint régen a barton-nál?

(#15) speedyx86


speedyx86
tag

Nem tudom eldönteni, hogy bekajáltam a marketingszöveget, vagy tényleg sikerült valamit letennie az asztalra az AMD-nek.
Ha lehet kapni ilyen felépítésű procit, és valakinek esetleg van erre épülő laptopja, írjon róla pár szót! Érdekelne szubjektív vélemény.

(#16) Szlopa válasza speedyx86 (#15) üzenetére


Szlopa
tag

Biztosan sok embernek van ilyen cucca... :DDD

(#17) stratova


stratova
veterán

Ultra HD felbontás hmm...
Sebaj legalább tudjuk, hogy Llano még 2015-ben is elég lesz filmezésre ;] legalábbis Japánban.

(#18) Mozsa válasza speedyx86 (#15) üzenetére


Mozsa
tag

Érdekes, a cikket olvasva nekem is az jutott eszembe, hogy kéne egy szubjektív vélemény is róla. ;]

(#19) Abu85 válasza Mozsa (#13) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már a múlt héten megírtam, csak időzítettem az NDA lejártára. :)

(#15) speedyx86: Csak objektív véleményt tudok adni, mivel még nincs tesztünk. Tény, hogy ez a piac legerősebb heterogén módon programozható rendszere, mivel a konkurensek még nem jutottak el ide. Igazából összevetni nehéz bármivel is, mert leghamarabb az Ivy Bridge lesz olyan képességekkel ellátva, hogy versenyezni tudjon vele.
A Sandy Bridge-dzsel összemérhető a CPU+IGP része, de mint APU nyilván eleve nyert helyzetben van a Llano, mert az SB nem heterogén rendszer.

Egyébként már vannak mobil Llano tesztek: [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) bel6 válasza Mozsa (#18) üzenetére


bel6
tag

:C

(#21) atti_2010 válasza speedyx86 (#15) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Várjál kiválasztok egy tuningosabb példányt. :P

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#22) Angel1981 válasza Abu85 (#19) üzenetére


Angel1981
veterán

És akkor ezek már ténylegesen kaphatóak, vagy még várni kell rájuk kicsit? :F

Ugye ezen a rendezvényen a HD7000-ről is esik majd némi szó?

[ Szerkesztve ]

(#23) Abu85 válasza Angel1981 (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A desktop rész elvileg már kapható. A mobil termékek egy része is ezen a héten jön. Nyilván a mobil adoptáció valamivel lassabb, mert összeszerelt holmikról van szó.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#24) Abu85 válasza Kansas (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ennyi termék lesz. Nem lesz más a mobil piacra. Klasszikus CPU biztos nem lesz, mert arra a gyártók rá sem néznek. Alapvető elvárás 2011-ben, hogy legyen a prociban IGP, mert ekkor nem kell törődni a méregdrága GPU beszerelésével. Ebbe bele kell törődni, a gyártópartnerek nem szeretik a GPU-t. :(

(#7) stratova: Egyelőre ezek lesznek, több APU egy fél évig nem várható.

(#8) ftc: A Dual GPU-hoz kötött. A teljesítményre figyelni kell, mert ez nem az a szokványos CF felépítés. Jóval bonyolultabb megoldani, mert figyelni kell arra, hogy az egyik GPU ne terhelődjön túl. Erről van kép a hírben, hogy 5 frame-es leosztásban megy. Nyilván ez merőben új elgondolás, így a drivereket még ki kell gyúrni erre. A CF optimalizációk ide nem jók.
A gyári hűtő. :D
A táblázatban az egyes procik mellé olyan sebesség van írva, amit az AMD hivatalosan ajánl. Az egyes APU-kat ezekre a maximális órajelekre tesztelik. Ezt túl lehet lépni, de csak saját felelősségre. Ha mondjuk nem stabil 2 GHz-es memóriával az 1866 MHz-re minősített A8-as deskpot Llano, akkor az nem az AMD felelőssége, mert ők csak 1866 MHz-ig vállalják. Hasonló megkötés ez, mint az Intel Sandy Bridge 1333 MHz-es maximuma. Szintén túl lehet lépni, de ha nem stabil, akkor nem felelős érte az Intel.
Lesz teszt. Jönnek a holmik.

(#11) bel6: Az elkövetkező pár hónapban nem lesznek ennél erősebb Llano APU-k. Sőt az AMD jelenleg nem is tervez erre a generációra több APU-t kiadni. Erről volt szó a bemutatón. Májusban globálisan 30%-kal estek vissza a GPU-eladások. A Llano már most egy fekete ló. Az AMD nem akar még jobban kockáztatni, mert az erős Llanok egyet jelentenek a VGA-piac végével. Jelenleg most úgy akarják, hogy a VGA-piac még megmaradjon, és a partnerek igényeit épphogy kielégítsék. Aminek ezekkel a Llanokkal harangoztak az a mobil VGA-piac. Az asztali front viszont kritikus, hogy megmaradjon, mert oda fejlesztéseket készít az AMD.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) audi100td válasza Abu85 (#19) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ez igy az elmeletben jol hangzik, de jelenleg mennyire lehet gyakorlatban kihasznalni ennek az apu-nak a tudasat? Mert ha csak ez a 17 program van, akkor ez igy eleg szivas, az eddig megjelent programokon gondolom nem teljesit valami fenyesen, föleg ha a cpu resz egy viszonylag alacsony orajelen jaro K10,5.

[ Szerkesztve ]

(#26) Angel1981 válasza Abu85 (#24) üzenetére


Angel1981
veterán

Gondolom, ez a termékvonal akkor újabb csapás a diszkrét grafikus kártyákra, különösen a belépő szintűekre...

(#27) Geller72


Geller72
veterán

Hurrá. Ha eddig még el lehetett igazodni a dual core celeron, pentium dual core, sandy 1-2, azon belül is az i3, i5, aztán i7 procikkal, ehhez hozzájött még az AMD-nek a hasonlóan logikus számozása, akkor most bőven elég információt kapunk, hogy elveszítsük a fonalat.:DDD.

Oké, hogy dübörög a PR szöveg, meg heterogén szavak röpködnek, de ezt gamer Pistike mi a lófüttyre tudja használni? Mert hogy a nagy átlagnak gőze sincs arról, ami ebben a cikkben le van írva, az tuti. :R.

(#28) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

amúgy a legerősebb asztalit már túl is hajtották(A8-3850+6550D), mind processzort, mind IGP-t, ja és ezzel 3új világrekordot állítottak be IGP szinten:
3Dmark06
3Dmarkvantage
3Dmark11

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29) Abu85 válasza audi100td (#25) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

17 program csak az OpenCL-re vonatkozik, azokra az alkalmazásokra, amelyek heterogén módon működnek a Fusion APU-kon. Erről is lesz később egy hír, hogy az OpenCL támogatását hogyan kell kezelni. Ezeken kívül ott vannak az internetböngészők, az Office 2010, a Windows 7 DirectCompute funkciói. Ezek mind gyorsíthatóan az APU-kkal. Lényegében azt lehet mondani a Fusionről, hogy ha jelenleg valami gyorsítható GPU-val, azt a Fusion gyorsítja is.
A Catalyst platformextrákról a tesztben beszámolunk. De lesznek képminőségre vonatkozó szűrők, és más videoszűrők, például a kamerás felvételek rázkódását is képes a Fusion megszüntetni. Ez valós időben működik minden gyorsított videóra, akár a youtubera is.

(#27) Geller_1972: A heterogén programozás azt jelenti, hogy a processzormagok mellett a grafikus mag erejét is aktívan kihasználod az adott programban. [link] A heterogén éra a következő lépcső a PC-ben, mert a többmagos korszak az egymagos korszakot fogja követni. A processzormagok nem skálázhatók hosszútávon. Nem feltétlen a heterogén éra az egyetlen út, de az AMD, az Intel és az NV ezt választotta, és az ARM is ebbe az irányba fejleszt. Most már borítékolható ez az irány.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#30) vanye


vanye
senior tag

Itt az AnandTech-es teszt a legerősebb asztali Llano-ról (A8-3850): [link]
E szerint: "CPU Performance: Pretty Much an Athlon II X4" :F

[ Szerkesztve ]

Stern des Südens!

(#31) ftc válasza Abu85 (#19) üzenetére


ftc
nagyúr

Egész jóra sikeredett...a CPU része az amire számítottunk

A CF része nem nagyon dobta meg a teljesítményt... de notebookba megvan a választásom...

10W üresjáratban magáért beszél..Várható ezzel a rendszerrel 12-13 colos notebookok? Tesztben 14 colos van... 200mint-t bir ki igy az durván 3.2 óra.... ami növelhető nagyobb aksival stb...

A legjobb cikk Anandé

A lényeg engem meggyőzött! Hiába jobb i3 meg i5 CPU teljesítményben.

Abu: előző válaszodra:

a memória frekvenciánál azt nem értem, ha a 4 magosra összehozták a nagyobbat akkor 2 magosra vmi miatt nem sikerült? vagy esetleg vmi más oka lehet? Elméletileg ugyan az a memóriavezélő van mind2 processzorban...
CPU hűtő- remélem a közeljövőben azért kapni lehet majd mést is :U
CF-re na igen más elgondolás, de én örültem volna ha pl megy egy 6850-el is. Értem az elgondolás meg a megvalósítást,de ha nagyon akarnak megtudnák oldani ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#32) lujó55 válasza kisza25 (#28) üzenetére


lujó55
őstag

Bámulatos! :R

(#33) Abu85 válasza ftc (#31) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A CF-et teljesen át kell írni. A mostani rutinokat úgy írták, hogy a páros képkockákat az egyik, míg a páratlant a másik GPU végezze. Most ez teljesen megváltozik, így egy feladattömb lesz jelent a két vezérlőre. Az első képkockát elkezdi az IGP, majd a következő hármat a GPU csinálja meg, és a tömböt az IGP fejezi be egy képkockával. A dolog előnye, hogy elkerülhető a rendszer túlterhelése, de a hátrány, hogy minden AFR rutint íjra kell írni erre. Az AMD mondta, hogy ez a 11.7 és 11.8-as meghajtóig biztos nem történik meg, így a Dual Graphics csak később nézhető meg valós pompájában. Kvázi 3000 bejegyzésről van szó, amit megint ki kell tesztelni, szóval elég nagy meló. :( Persze ők választották ezt az utat dolgozzanak érte. ;]

Memóriához:
Nyilván elméletben megoldható kétmagos mellett is a magasabb órajel. Ez amolyan gyártói limitáció. Az AMD valamiért nem akarta. Azt ne kérdezd, hogy miért nem. Így kell elfogadni őket. Esetleg lehet kockáztatni. Általában a maximális órajel csak irányadó. Nyilván a gyártóknak egy felelősséget ad, de tényleg nem ritka, hogy magasabb órajelen is működik a rendszer stabilan, sőt meglehetősen gyakori. Az Intel SB például 1333 MHz-re specifikált, de nem láttam még olyan asztali gépet, ahol baj lett volna 1800 MHz körül. Sokan 2 GHz fölé is viszik. Hasonló a dolog a Llanonál is. 1866 vagy 1600 a speckó, de lehet próbálkozni, és gyakori a sikeres próba. :)
Mehet majd hozzá aftermarket hűtő, de az alap annyira jó, hogy felesleges. Nagyon vájt fülűnek kell lenni, hogy zavaró legyen.
Technikailag kivitelezhető a HD 6850 is. Meg kell növelni a feladattömb méretét. Gyanítom opció volt ez a lehetőség, de már egy GPU-ra is annyi munkát ad a Dual Graphics, hogy amíg nincs normálisan kiépítve a driver hozzá, addig felesleges extra GPU-kat belevenni. Először működjön jól, aztán lehet adagolni hozzá. Ez a fejlesztésnél biztos prioritás volt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#34) kisza25 válasza lujó55 (#32) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk az nem derül ki, hogy IGP húzva volt, vagy nem, meg elég gyanus a 3770Mhz 1,52V-vel, de az eredmények ~HD5670 szint :K
közben megtaláltam, IGP 870 MHz-en ketyegett, a DDR3-as memóriamodulok órajele pedig 2320 MHz volt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#35) cszn


cszn
őstag

Anand cikkét olvasva: "This chip weighs in at 1.45 billion transistors, nearly 50% more than Sandy Bridge. Around half of the chip is dedicated to the GPU however, so those are tightly packed transistors resulting in a die size that's only 5% larger than Sandy Bridge."
Ez azért elég durva. :Y

(#36) Abu85 Az lehet, de amikor a gyártási költségek számláit nézegetik majd a fejesek az AMD-nél akkor lehet, hogy kisimulnak a ráncok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Abu85 válasza cszn (#35) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Annyira nem durva. Ez a HKMG gate first és a gate last megvalósítás különbsége. Ha az Intel is gate first mellett dolgozna, akkor ők is betudnának +450 millió tranyót építeni. Erre a különbségre számítani lehetett.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#37) ftc válasza Abu85 (#33) üzenetére


ftc
nagyúr

Értem. Akkor jelenleg az új driverek hozhatnak majd változást grafikai fronton.

A memóriához még...lehet átsiklottam felette, lehet az alaplapra tenni integrál memóriát? vagy az már nagyon megbonyolítaná az egészet?

CPU hűtő- passzívat akarok rátenni :D

(#38) Abu85 válasza ftc (#37) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Dual Graphicsban biztos. Csak az IGP-s teljesítményben már nem hiszem, hogy drámai különbség lesz.

Lehet az alaplapra integrálni memóriát, csak a legózós PC-k esetében ennek nincs sok értelme. Ezzel kiütöd a cserét, vagy a bővítést. Nem mellesleg gyakorlati előnyöd nem lesz az integrálástól.

Merész. :D

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#39) vinibali


vinibali
őstag

nem értem mit nyavajogtok azon, hogy gyenge lesz a proci(akinek nem inge...) mindenki ezt mondja. én most egy Athlon II-t hajtok 3,6közelében és minden vágyamat kielégíti DX11-ben pl: a Mafia 2 nem CPU limites. ez már rég lerágott csont, két szempontból is: 4db K10,5+-es mag közel 3Ghz-en fut, egy átlag usernek egy bőven sok, csak PR szöveg hogy kevés :N itt továbbra is a IGPn van a hangsúly ami viszont elég bivaly lesz ;)

[ Szerkesztve ]

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#40) DRB válasza Abu85 (#33) üzenetére


DRB
senior tag

Csak most szóltak a programozóknak a Dual Graphics-ról? Kb. egy éve(vagy több) már tudták a fejlesztők merre az előre, de biztos elfelejtették elmesélni Catalyst részlegnek a nagy sietségben. ;]

(#41) vancha2


vancha2
aktív tag

Valami hivatalos infó nincs már arról, hogy kb. mennyibe fognak kerülni?

(#42) Male válasza vanye (#30) üzenetére


Male
nagyúr

Kár, hogy 1024x768, low-ban mértek mindent... szépek azok a 70 fps-ek, csak ki játszik így a mai 22-24"-os LCD-ken?

(#43) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

nekem úgy tűnt anadtech teszt alapján hogy nagyon memória sávszél limitált a gpu, ha ezen javítanak sokat gyorsulhat a gpu

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#44) Abu85 válasza DRB (#40) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem a Llano esetében eleve nem egy AFR-es megvalósítás volt tervezve. Mivel ott a procimag az IGP mellett simán lehet felügyelni a feladatok elosztását objektumalapú elgondolással, és ez kézenfekvő is. Gondolom a tesztek során kiderült, hogy ez még sem olyan gyors, mint ahogy az AMD gondolta, így gyorsan visszatértek az AFR-re. Ez lehet annak a korlátozásnak az alapja is, hogy a Dual Graphics rutin csak a DX10/11-es alkalmazásokban működik.

(#43) UnSkilleD: Az Anand 1333 MHz-es memóriával tesztelt. Az AMD 1866 MHz-eset is támogat. Nyilván azért lehet mellé hivatalosan majd 2 GHz-es memóriát rakni, hogy ne legyen ebből probléma. Az Anand gondolom azért tesztelt csak 1333 MHz-essel, mert az Intel csak ezt támogatja hivatalosan. Ugye itt felmerül a kérdés, hogy a gyártói ajánlásokkal mi legyen. Mert az Intel az 1333 MHz-es DDR3-at ajánlja, míg az AMD az 1866 MHz-eset. Ez egy alapvető ellentét.

(#42) Male: Ha ez megnyugtat mi nem úgy mérünk majd. ;]

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#45) Oliverda válasza Male (#42) üzenetére


Oliverda
félisten

Valószínűleg azért mért úgy anand, mert alacsonyabb felbontásban jobban számít a CPU. Sokszor nem túl következetesek a munkái szvsz.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46) atti_2010 válasza Abu85 (#44) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Mert az Intel az 1333 MHz-es DDR3-at ajánlja, míg az AMD az 1866 MHz-eset. Ez egy alapvető ellentét.

De hát ez egy baromság, ha tesztelnek egy 2000-es BMW-t és egy 2000 Mercit ami turbós akkor a Merciből ki kell szerelni a turbófeltöltőt? Ez kicsit sarkalatos de nagyjából erről van szó, és egy fogyasztás tesztet is csinálhattak volna.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#47) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Kis változás. Úgy néz ki, hogy félreértettem a Llano startjáról az adatokat. A mobil termékek szállítása kezdődött meg azonnal. Az asztali APU-k az elkövetkező két hétben jönnek. Én fordítva írtam. A hír eszerint javítva.
Az asztali példányok egyébkét 80 és 200 dollár között lesznek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#48) DRB válasza Abu85 (#44) üzenetére


DRB
senior tag

Akár az is lehetséges, nem látunk be a színfalak mögé, én legalább is biztos nem. De ettől függetlenül nekem kicsit olyan érzésem van mintha nem tudná a jobb kéz, mit csinál a bal.

(#49) ftc válasza Abu85 (#47) üzenetére


ftc
nagyúr

Akkor szerzem be a ramokat :D

Notebook teszt is várható?

(#50) Abu85 válasza ftc (#49) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerintem hamarabb lesz asztali teszt. De nyilván ha jön noti, akkor az is ki lesz rakva. Időpontot nem tudok.

(#48) DRB: Én csak magamból indulok ki. Biztos, hogy a Dual Graphics megvalósítása könnyebb objektumos feladatelosztással. Szerintem ezt az AMD is így gondoltam, mert világos, hogy az IGP és a GPU-k teljesítménye eltérő. Aztán a gyakorlat hozhat váratlan dolgokat. Ha csupán az elméletet vizsgáljuk, akkor biztos, hogy nem ez a feladattömbös AFR a legjobb megoldás. Lehet viszont, hogy a gyakorlatban az. :U Az, hogy csak a DX10/11-es programokra van Dual Graphics egyértelműen az időhiányt jelzi, hiszen ezeket a rutinokat tesztelni kell, és DX9-es programból sokkal több van, mint DX10/11-esből.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.