Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Remek. :)

Nekem személy szerint tetszenek a PB gépei, csak ami kicsit "elrettentő" az az 1 év garancia... Ez miatt sokszor elgondolkoztató, hogy merjen-e ilyen gépet venni az ember, miközben máshol 2, vagy 3 év garanciát kap a vásárló.

Véleményem szubjektív...

(#18) Prof válasza hackeeeee (#2) üzenetére


Prof
addikt

Szegény Apple user aki 2-3szor ilyen árért kap az arcába 1 év garit :D
A garancia ideje régóta már marketing fogás, nem szabad a megbízhatóságra következtetni.

(#23) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ahhoz képest, hogy milyen nagy múltra tekint vissza a gyártó kicsit felemás érzésem van ezekkel a notebookokkal kapcsolatban.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#24) hzoltan válasza hackeeeee (#2) üzenetére


hzoltan
tag

Üdv!

Kb. 1 hete nyúzok egy PB EasyNote TK-t és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az elrettentésről meg annyit, hogy a géphez vásároltam +2 év garanciát 12e Ft-ért, ami nem nem csak a meghibásodásra, hanem pl. törésre is vonatkozik. Így, szerintem már elég jó vétel volt. A sima, csak gari kiterjesztés 10e alatt lett volna pluszban.

Bocs, hogy beleberregtem :)

Üdv:
Z

(#25) Peak válasza hzoltan (#24) üzenetére


Peak
addikt

A gond az, hogy jelenleg a PB nem ad saját garanciakiterjesztést, hanem ezt a szolgáltatást az a cég adta, akitől vetted, esetleg külső biztosító cég által továbbadott szolgáltatás. :)

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#26) korion válasza Peak (#25) üzenetére


korion
senior tag

igen úgy van!:)

de nem leszólni :N P.B.-t!(bár a notikat nem kellett volna gyártani,vagy ide hozzánk,csak a gyenge minőségűek kerültek,ki tudja!)
de nekem van egy házam és le a kalappal!
nagyon praktikus!(szállítássérültként vettem,de összelegóztuk,így teljesen ép!)
majdnem ilyen,csak az ennyimnek a tetején a tápnál van 2 db usb,és mögötte fel lehet tekerni az usb kábelt,amit egy ajtóval lecsuksz!
mikor szereltük nem figyeltem,h van e rezgéselnyelő+ilyenek,de könnyű volt beszerelni mindent,és az 5850 is "kényelemesen"elfér!és masszív amit mostanában nem nagyon lehet elmondani!:(

Kellemes Ünnepeket! :R

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.