Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elmör


Elmör
senior tag

Imádtam mindkét részt, végig is toltam pár órácska alatt. Kár, hogy nincs még RS Vegas 3! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2) BannHUN


BannHUN
csendes tag

Én csak a kettővel játszottam , de az sajnos nem tetszett.

(#3) Tomcat


Tomcat
őstag

Én végigtoltam mindkét részt. Ritka az amikor 3x egymás után kipörgetek egy játékot, de a 2. rész nekem nagyon bejött. Tetszett a fejlődésrendszer, bár a legmagasabb rangokat szvsz. szinte lehetetlen elérni.

Tomcat

(#4) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Én kiemeltem volna a széleskörű Customize lehetségeket is, mintázatok, színek, fegyverkiegészítők, páncélalkotóelemek külön-külön is. Bal váll, jobb váll, bal térd, jobb térd, bal alkar, jobb alkar, sisak, chest, maszkok rengeteg színben (valós minták alapján) és formában + végre Sprint!!! Több fegyver mint az 1-ben, és azok is jobban elkülönülnek. Ezekre is kiegek persze, bár ezek számában már nincs sok újdonság, lévén az 1 is szinte teljes volt. A Shotgun + 8*-os céltávcső még mindíg nagy FUN :) Ezek pedig leginkább Multiplayerben jönnek elő, ahol ismerőseidet egyéni felszerelésük alapján is felismerheted és kiktathatod :)

Lol, ez most a kettő vagy az egy? ;) a képek a kettőnek látszanak ;)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#5) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

desokat nyomtuk a 2t..
skorpió + távcső.. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) Elmör válasza Eugene Roe (#4) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez mindkét részről szól! Nézd csak meg, hogy 2 oldal van és kint van mindkét rész "bannere". :P ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#7) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Jó kis game és jó kis teszt lett! :R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#8) Fáraó


Fáraó
őstag

Semmi.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#9) lalakov


lalakov
senior tag

Párszor végigvittem, mint az elsőt. Azóta meg haverokkal játszunk rajta cooperatívban. Minden pályát ismerek, kiadhatnának pár új pályát, ahogy tették azt az első rész esetében. No meg egy patchet, ami megengedné, hogy 4-en vihessük végig a story módot.

(#10) Syrano


Syrano
tag

Kiadtak hozzá egy patchet nemrég, melyben az A.C.E.S legmagasabb szintje már 100 és minden egyes szintlépésnél 5000 XP-t kapsz, így pikk-pakk el lehet érni az Elite szintet ezért tettek még bele magasabb rangokat is.

A 4 játékos co-op módot én is hiányolom :(

(#11) Jofi81


Jofi81
őstag

Mindkét részt többször végigjátszottam, nagyon nagy a hangulatuk! :)

(#12) Gabeee válasza Syrano (#10) üzenetére


Gabeee
tag

Köszi az infót, gyorsan le is szedtem!
Bár hamarabb tudtam volna róla, ugyanis elég sokat játszom vele, és kissé elakadtam a ranglétrán.
Nekem nagyon bejön mindkét Vegas, nagyon várom a folytatást, ha lesz egyáltalán...

"Jó nyitott elmével élni, de azért annyira ne nyitottal, hogy kiessen rajta az agyad." Carl Sagan

(#13) bishoplogan válasza Elmör (#1) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Lesz harmadik rész.

(#14) mad1 válasza bishoplogan (#13) üzenetére


mad1
veterán

Nah ennek igazan orulok,mert engem mind2 resz nagyon megfogott. :DD

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) jetimokus válasza Tomcat (#3) üzenetére


jetimokus
tag

Pontosan ugyan így voltam én is. 3-szor vittem egymás után végig, minden nehézségi szintet lenyomtam, de legfelső rangokat tényleg szinte lehetetlen eléreni. De nagyon jó volt kár, hogy nem lesz Vegas3..

[ Szerkesztve ]

(#16) bishoplogan válasza jetimokus (#15) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Pedig lesz... trilógiának szánják a Vegas sorozatot. Csak előbb a Ghost recon 4 jön márciúsba.

[ Szerkesztve ]

(#17) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Lesz vegas 3??Király, alig várom! :))

(#18) jetimokus válasza bishoplogan (#16) üzenetére


jetimokus
tag

Ennek viszont örülök... de nem úgy volt a 2. után, hogy több vegas nem lesz? rainbow six lesz az oké, csak én úgy tudtam, hogy nem vegas 3, hanem vmi más.....

(#19) B.Gaboo válasza Elmör (#6) üzenetére


B.Gaboo
tag

A 2-t énis sokat nyúztam... Újabb Rainbow Six várható esetleg?
A többi Tom Clancy játék nem az esetem.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.