Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Daczy

Daczy
(aktív tag)

Kiváló játék, jó szórakozást mindenkinek hozzá :R

(#2) Đusty

Đusty
(őstag)

Ez tényleg jó volt. Még tavaly volt hír a Rainbow folytatásáról még egy trailer is volt, hogy valami hídról lövöldöztek mesterlövész puskával. Azóta egy mukkot sem hallottam róluk.

(#3) oriic válasza Đusty (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A Rainbow Six: Patriots-ról perpill nem sok mindent tudunk. :( Sajnos. :( Csak annyit hogy fejlesztik még.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Valahol az internet bugyraiban kifejtettem már, hogy ez a Games with Gold nagyon vérszegény úgy az elmúlt egy év akármelyik PS Plus Instant Game Collection-jéhez képest. Volt egy Halo, egy Fable III egy Assassin's Creed II és ennyi. Ezt meg amúgy is meg lehetett már venni emlékeim szerint 500Ft-ért. Szóval...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#5) bobooo válasza Mister_X (#4) üzenetére

bobooo
(addikt)

Halo nem volt :P

(#6) MasterMark

MasterMark
(titán)

Van aki ezt kihagyta a múltkori akcióban kéccá forintért??? :DDD

There is no replacement for displacement

(#7) oriic válasza Mister_X (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Halo 3 csak a beharangozásnál volt, azóta sem kaptuk meg.

(#6) MasterMark

Ingyen vs 200ft? :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Mister_X válasza oriic (#7) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Ja, hát akkor végképp a fasorban sincs a GwG az IGC-hez képest...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#9) KingKress79 válasza MasterMark (#6) üzenetére

KingKress79
(aktív tag)

Akkor én is megvettem. Most már bánom. :D

PS4: KingKress

(#10) Spancho

Spancho
(senior tag)

Nagyon jó játék volt anno :)
'next gen graf' :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) Sanchez638 válasza KingKress79 (#9) üzenetére

Sanchez638
(addikt)

200ft-ot? :DDD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) KingKress79 válasza Sanchez638 (#11) üzenetére

KingKress79
(aktív tag)

Annyira még se bánom. :D Csak egy kávét tudtam volna belőle venni, igaz most is tudok venni. :)

PS4: KingKress

(#13) anulu válasza Mister_X (#4) üzenetére

anulu
(nagyúr)

nem úgy van, h ezek a játékok akkor is megmaradnak, ha nem fizeted a goldot, PS-nél meg nem tudsz játszani, ha nem aktív a + előfizetésed? :U

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#14) oriic válasza anulu (#13) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezek a játékok akármikor letölthetőek és játszhatóak, akár silver tagsággal is.(multizáshoz ugye gold kell azért) PSN+ esetében viszont tudtommal tényleg kell az aktív előfizetés ahhoz hogy játszhass.

Live-Die-Respawn

(#15) Mister_X válasza anulu (#13) üzenetére

Mister_X
(nagyúr)

Nagy érvágás havi szinten 1000Ft olyan címekért, mint Uncharted 3, InFamous 1-2, Battlefield 3, Kingdoms of Amalur, XCOM, Spec Ops: The Line, Sleeping Dogs, Saint's Row 3, Mafia 2, Assassin's Creed 3, LittleBig Planet 2, Demon's Souls, Vanquish, Mass Effect 3, NFSMW, Hitman: Absolution, The Cave, Mortal Kombat, Catherine, Dead or Alive 5, MotorStorm: Apocalypse, LBP Karting, és a többi sallangért :C (január óta fizetek elő egy hónap kihagyással). Itt meg spóroltunk 200Ft-ot meg volt egy Fable és ACII. A multiért meg alapból fizetni kell, tehát....

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.