Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kb. 1 éve kezdtem játszani a Siege-el, de nem sokat nyomtam eddig. Túl sok a jó játékos, aztán nem szeretek sokat várni ha murdázok.

(#2) gabor7th


gabor7th
addikt

Megkaphatná a legtöbbször ingyen játszaható játék címet.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#3) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

És frissülnek már a statok? ;]

Az a baj az ingyenes hétvégékkel hogy hogy csak smurföknek és a csalóknak kedvez. Ez egy húsdaráló ilyenkor. Szegény egyszeri Pistike (aki csak kipróbálná a játékot) bekeveredik egy fentiekkel teli casualba az se fogja tudni mi történik csak annyit lát hogy megint várni kell 3 percet mert valamitől meghalt :D Az ingyenes hétvégét pedig azzal összegzi hogy ehhez én szar vagyok inkább nézek valami más játékot... Persze mindenki volt úgy hogy "most kezdte" de ebbe a játékba bármennyire is szeretné az ubi szerintem már késő újként becsatlakozni. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#4) Segal válasza DiamondBack (#3) üzenetére


Segal
veterán

Nekem eleg volt ehhez par videot megnezni hogy tudjam ezt. Cs:go-t megvettem anno de abba sem termett tul sok baber. Maradt a pubg ahol azert lehet idonkent ervenyesulni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) KiloMega válasza runingman (#5) üzenetére


KiloMega
újonc

Most jön ki az új update +2 karakter meg új map. Ilyenkor mindíg valami akció van.

06204590867

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.