Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

A pillanat, amikor a világ qrvája megélhetési 'újságíró' IGN banda is csak 70 pontot dob feléd. :DD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) oriic válasza VágniValó (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most no offense, de bárki is azt várta ettől a címtől, hogy repkednek majd a 9-10 pontok? Ha nem lenne GP-ben, még alacsonyabbak lennének ezek a számok szerintem :D

Live-Die-Respawn

(#3) RaZroX


RaZroX
addikt

Ilyennel találkozott már valaki?
Amikor letölteném, át dob erre az oldalra, kéri, hogy jelentkezzek be, majd ezt a hibaüzenetet kapom. :F

This is the way

(#4) VágniValó válasza oriic (#2) üzenetére


VágniValó
addikt

Nyilván tudtuk a videók alapján, hogy a Siege kazetta grafikailag finomított B-oldala, arra gondoltam ha az IGN is lepontoz az beszédes ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) gabor7th válasza oriic (#2) üzenetére


gabor7th
addikt

A Tom Clancy játékok nem voltak korábban sz@rok.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy micsoda marketing kampányt tolnak így az utolsó napokban. Pedig az utolsó hülye is látja szerintem, hogy ez bukta lesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Hopkins95 válasza RaZroX (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Egyszer már egy másik Ubisoft kontóval össze lett kötve az Xboxod, ami nem a mostani: "Something went wrong with the activation" error for Ubisoft Games for PC on Game Pass

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Az én készülékemben van a hiba, ha nem találom az Xbox gamepass for PC címek között ?
(Most már ott van, 2 órája még nem volt..)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) RaZroX válasza Hopkins95 (#7) üzenetére


RaZroX
addikt

Hogyan tudom megoldani, hogy a jelenlegi profillal letöltsem a játékot?
Mert a régi profilnak az email címét sem tudom.. ki tudja mikor használhattam.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#10) Hopkins95 válasza RaZroX (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Fel kell venned a kapcsolatot a Ubisoft ügyfélszolgálattal, másképp nem fogod tudni használni. Az Xbox kontód valószínűleg össze van kötve a régi Ubisoft kontóddal és ezt csak az ügyfélszolgálat tudja neked egy kontóverifikáció után szétválasztani.

Ahogy a screenshotodon látom, a Gamepass már aktiválódott a régi Ubisoft fiókodon, úgyhogy azt kérd a supportól, hogy allítsák neked vissza(email csere a régi Ubisoft kontón) és ne az Xbox kontót válasszák le, mert hiába fogod az új Ubisoft kontóddal összekötni, nem fog működni, mert a licenc már a régi Ubisoft kontódon aktiválva van és a Ubisoft drákói szigorral kezeli a licenceket.

Bár meg lehet kérni a supportot, hogy miután leválasztották az Xbox kontód a régi Ubisoft kontódról és összekötötted az újjal, átvigyék neked a licencet, de nem ajánlom, mert rendkívül időigényes és körülményes folyamat.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) k-adi válasza gabor7th (#5) üzenetére


k-adi
nagyúr

de még mennyire nem! aztán látjuk miket tesznek le az asztalra az utóbbi időben sajnos...

már előre félek a splinter cell 1 remake-től, pedig az "csak" remake így egy jó alap van ott aztán majd meglátjuk mi lesz abból is...

(#12) RaZroX válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


RaZroX
addikt

Köszönöm szépen a segítséget!

This is the way

(#13) Steven


Steven
addikt

Első pálya után én azt mondom dög unalom , egy tucat száz. Főleg élettelennek tűnik és butának.

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#14) Stig20


Stig20
tag

Kipróbáltam, kb. egy eventet ért volna meg Siege-ben, ahogy már volt is hasonló.

(#15) k-adi válasza Steven (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

3 pálya van, 3 féle esemény azaz 9 küldi. Ez igaz? lol

(#16) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Hát ez eddig nekem is max. F2P szint, vagy egy eventnek elmenne a Siegeon belül.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#17) Döglött Róka válasza k-adi (#15) üzenetére


Döglött Róka
veterán

18 palya van. Palyankent 3 esemenyt rak le. Ami valtozik minden korben.

Amugy 2 haverral meglepoen szorakoztato. Egyedul biztos nem tolnam.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18) Gyuri09


Gyuri09
tag

Nekem nagyon tetszik! persze csapatban kommunikálva az igazi, úgy telejesen jól el lehet lenni vele! Persze egy teljes értékű fő játéknak kevés még egyenlőre ezt alá írom! De aztán ki tudja menet közben mik fognak bele rakni! :R

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#19) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Elszamoltam, kevesebb map van.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#20) Gyuri09


Gyuri09
tag

Sziasztok!
Találkozott már valaki random kifagyásokkal? Csak mert nekem tegnap kb 5x csinálta ezt…. Megköszönném ha valakinek lenne ötlete erre….. :R

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#21) L_ajos


L_ajos
őstag

Ha valakinek lenne kedve nem "random"okkal játszani, vegyen fel és ha nincs meló tolhatnánk :)

uPlay: kisCsajszika

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#22) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Ubisoft Connect-on van próbaverzió, azt hiszem 2 órát enged a játékból. Nekem annyira nem jött be, valahogy nem érzem teljes értékű játéknak.

Life is better with a Titan

(#23) Adee_91


Adee_91
aktív tag

Sziasztok!
Játszik valaki rendszeresen a játékkal?
Az új Crisis event-hez és Maelstrom-hoz keresek partnereket.
Adee_91

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.